Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 13:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pokonać wzjg...  (Przeczytany 38112 razy)
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #40 : 17-12-2014, 09:31 »

byś poznał co Ci szkodzi, drogą eliminacji i obserwacji, ale Ty wiesz lepiej i jesz co Tobie się wydaje.

W tym zdaniu kryje się paradoks.

Nie ma co demonizować, ja widzę postęp, a że gość marudzi tutaj to i dobrze, gdzie ma marudzić jak nie w internecie, przecież nie w domu, w domu i tak ma akcję na całego. A że jaja na miękko to sprytnie, wsiąkają szybciej i prawie nic nie dociera do problematycznego końca jelita. Ważne, że gojenie przeważa nad zapaleniem, a gość ma rozeznanie, a może nawet zapiski tego co jadł i jakie były efekty i zawsze może potem wrócić do przeszłego jadłospisu kiedy było lepiej. Może też ulec determinacji i coś tam bardziej rozgraniczać w jadłospisie, ma większe pole manewru niż miał miesiące temu. Nikt nie chce mieć przecież przyszytego do tyłka bardziej wewnętrznego jelita więc wierzę, bo to logiczne, że będzie uważał i dbał o siebie jak potrafi, czyli wystarczająco dobrze.

Zapisane
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #41 : 17-12-2014, 10:53 »

Wiem że jeden produkt na jednego działa dobrze na drugiego nie aczkolwiek są rzeczy które zawsze szkodzą na każdego np gluten. Póki co zjadłem wczoraj trochę tej pysznej śmietany i chyba nic się nie działo, dzisiaj rano jajecznica ze śmietaną, zobaczymy. Co do masła to jem je codziennie, 82-83 % i GHEE i nic się nie dzieje.
VVV masz rację co do jajek, wsiąkają prawie całe, nie mają błonnika i mają wiele wartości odzywczych, oczywiście jem też wiejskie.
Udana można napisać np tak, że śmietanę tu na Biosłone uważamy co dobry produkt (o czym wiem) i raczej nie powinna ci szkodzić (albo raczej na pewno ci zaszkodzi, podobnie jak mleko, póki co mocno nie wskazane) ale dla pewności spróbuj i zobaczysz sam na sobie.
Co do metody którą poleca VVV to coś może w tym być ale jak próbowałem wcześniej tak robić to nie widziałem żadnego efektu, niestety, cały czas biegunki i krew, pomogły dopiero leki - smutne ale tak było. Nawet cały dzień na tahini nic nie zmienił. Może w dłuższym czasie by to pomogło ale wtedy na mnie nie podziałało. Ale i tak dziękuję za szczere chęci pomocy.
Zapisane
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #42 : 22-12-2014, 02:27 »

Wyczytałem w którejś dyskusji że biały nalot na języku oznacza przekroczenie układów wydalniczych organizmu tj. zbyt duża ilość toksyn w organizmie, prawda to? Czy coś przekręciłem. Co mogę zrobić aby zmienić tę sytuację, poza piciem MO, schodzeniem z leków i niespożywaniem chemicznego jedzenia?
« Ostatnia zmiana: 22-12-2014, 10:55 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #43 : 22-12-2014, 09:26 »

Cytat
i nie spożywaniem chemicznego jedzenia
Dobry pomysł!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #44 : 27-12-2014, 15:47 »

Czy porady Grażyny z innego postu dotyczącego wzjg: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=8562.20 uważacie że są dobre, że mogą być pomocne przy tej chorobie? A może coś byście zmienili, dodali?
Zapisane
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #45 : 28-12-2014, 18:30 »

Czy ugotowane siemię lniane (np z 15 minut) zawiera w ogóle kwasy omega 3, a może mniej? Bo czytałem że w gotowanym siemieniu omegi 3 już niby nie ma. Jak uważacie?
Zapisane
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #46 : 03-01-2015, 12:12 »

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć kto zna odpowiedź na powyższe pytanie? I czy wg Was porady Grażyny mogą być pomocne przy wzjg?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #47 : 03-01-2015, 12:24 »

Zapytaj ją osobiście: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/FORUM.htm
Tam w ogóle lepiej się poczujesz, oklaskują każdą głupotę.
Zapisane
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #48 : 04-01-2015, 06:04 »

Nie bądź żałosny i nie wypowiadaj się jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to tak na przyszłość gdybyś chciał się za bardzo tu wymądrzać a nie pomagać ludziom, tak czy inaczej pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!