Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 10:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co się dzieje pod moim okiem?  (Przeczytany 10425 razy)
Pl4n_b
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 21

« : 03-02-2015, 13:33 »

Witam!
 
Z góry przepraszam jeśli umieściłem wątek w złym dziale. Jeśli jest taka konieczność to proszę o jego przeniesienie. Do rzeczy.
Od jakichś kilku miesięcy obserwuję pod moim okiem (na dolnym skraju oczodołu) dziwną białą plamę, jest dosyć charakterystyczna, jak gdyby coś mi "wżarło" skórę. Dotykając tego czegoś czuję chropowatą strukturę. W zasadzie to piecze mnie to miejsce, a często za dnia mam ból całego rejonu pod okiem, który jak przypuszczałem spowodowany jest zapuszczonym korzeniem górnej "szóstki" - w tym tygodniu usuwam.
Dzisiaj zauważyłem, że nad tą białą wżerką kreuje się jak by większa okrągła biała plama pod okiem - ledwo widzialna na załączonym zdjęciu (jej zarys nieco po prawej pod okiem). Generalnie mam od zawsze worki pod oczami ale takie rzeczy mi się jeszcze nie robiły. Czy ktoś z Was ma pojęcie co to może być?
Dużo czasu spędzam przed komputerem z racji mojego zawodu (grafika 3d). Ale nie mam totalnie pojęcia czy to może mieć wpływ na przedstawioną plamę i jej rozwijającą się siostrę. Każda opinia na wagę złota. Poniżej zamieszczam zdjęcie tego czegoś jeśli ktoś chciałby mieć większy wgląd o czym piszę. Każda porada, uwaga w cenie. Pozdrawiam!

http://s3.ifotos.pl/img/okojpeg_wxxsaqp.jpg
Zapisane
BożenaDe
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.01.2012-12.2012, 15.12.2014. ZZO od 01.2012.
Skąd: ok. Krakowa
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #1 : 03-02-2015, 20:20 »

Widzę, że oglądasz się dokładnie.
Obejrzałam zdjęcie i widzę dużo plam. We włosach brwi- krosta, wewnętrzny kącik oka lekko zażółcony, spojówka nieco zaczerwieniona, w ok. zewnętrznego kącika oka tworzą się zaskórniki. Na skórze policzka przebarwienia- piegi, pod okiem odbarwione plamy- zmniejszenie ilości barwnika.
Co Ci to daje?
Zapisane

"Nic nie robić, jest czasem dobrym lekarstwem." Hipokrates.
Pl4n_b
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #2 : 03-02-2015, 20:48 »

Masz rację, to nic nie daje. Mam atomowe bóle głowy od zębów i zatok, to wszystko mnie wykańcza, głupia plamka pod okiem urasta do rangi symptomu nadchodzącej zagłady. Proszę o skasowanie tematu przez moderatora, nie chcę tutaj śmiecić.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 665

« Odpowiedz #3 : 03-02-2015, 22:40 »

Skąd podejrzenie, że ból oka jest spowodowany korzeniem zęba?
Zapisane
BożenaDe
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.01.2012-12.2012, 15.12.2014. ZZO od 01.2012.
Skąd: ok. Krakowa
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #4 : 03-02-2015, 23:03 »

Pl4 nie zniechęcaj się tak szybko. Zdrowie wymaga pracy i wiedzy. Poczytaj na portalu o przyczynach infekcji. Bóle głowy może powodować wiele przyczyn. Za mało danych, by się wypowiadać.


Zapisane

"Nic nie robić, jest czasem dobrym lekarstwem." Hipokrates.
Pl4n_b
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #5 : 04-02-2015, 22:35 »

->Poziomek
No bo właśnie te okolice sąsiadują bezpośrednio ze sobą, poza tym zatoki w całej rozległości paraliżują moje życie. Korzenie zęba/ów->zatoki->oko/oczy.
->BożenaDe
W żadnym razie się nie zniechęcam. Moja pięta achillesowa to nawiedzające w stanach permamentnego niewyspania (kumulacji bólu) różne objawy "lekkich psychoz" na tle galopującej wyobraźni. Są już zdecydowanie mniejsze i krócej trwają aniżeli na początku mojego postanowienia o zmianie swojego życia i powolnego wdrażania pozytywnych zmian. Bliższy obraz moich dolegliwości w wątku:

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=29203.0
« Ostatnia zmiana: 17-06-2016, 13:13 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 665

« Odpowiedz #6 : 05-02-2015, 00:58 »

Ja bym na Twoim miejscu się wstrzymał z wyrywaniem zębów i pojechał do Pana Józefa na wizytę.
Zapisane
Jerry
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 18-10-2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #7 : 17-06-2016, 13:11 »

Pl4n_b, Czy możesz mi napisać jak często bolały Cię korzenie zębów? I przez jaki okres czasu? Zęby leczone kanałowo ponoć czasem bolą, ale właśnie mnie to zastanawia. Też od kilku tygodni narzekam na bóle. RTG wg lekarzy jest w miarę ok (ząb leczony kanałowo).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!