Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 10:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chory kręgosłup.  (Przeczytany 17766 razy)
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #20 : 13-02-2015, 18:50 »

Od tygodnia zaczęłam pić wodę z octem jabłkowym na czczo, piję też dziurawiec, a od kilku dni, po raz drugi zaczęłam magnezowanie chlorkiem. Teraz się zastanawiam jak długo mam stosować te metody i czy w tym czasie wdrożyć MO czy nie? Na nastawianie kręgów jeżdżę raz na miesiąc, bo nie mam innej możliwości. Mam wadę miednicy, podobno wrodzoną i dlatego mam wiele dolegliwości z tej strony. Wszystkie problemy są powiązane ze stanem mojego pęcherza. Ta choroba ma nazwę zespół bolesnego pęcherza i bez wspomagania nie mam normalnego życia, tylko ciągła potrzeba sikania i wypróżniania jednocześnie. Czy mogę liczyć na jakieś odpowiedzi w związku z tym co powinnam jeszcze zastosować, czy mam do końca życia tak cierpieć bóle miednicy i pęcherza.
« Ostatnia zmiana: 13-02-2015, 19:52 wysłane przez Agata » Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #21 : 14-02-2015, 07:13 »

Angela, osobiście też mam, jak to nazwano, wrodzoną wadę miednicy i miałam jeździć na wózku inwalidzkim. Po kilku wizytach u "specjalisty" jeszcze w wieku 14 lat dostałam taką diagnozę. Jakoś chodzę, a nawet biegam rekreacyjnie, przeżyłam trzy porody, a moja miednica ma się świetnie. Fakt, mam dużo większe napięcie w prawej części ciała, ale większość ludzi ma nierówne napięcie. Od kilku miesięcy chodzę na jogę i widzę, że dużo się zmieniło, prawa strona ciała zaczyna się bardziej rozluźniać i wyrównywać do lewej, wszelkie bóle związane z kręgosłupem przechodzą jak ręką odjął. Może warto poćwiczyć trochę i porozciągać się, nie wiem jak Bioslone podchodzi do jogi, ale mnie delikatna joga bardzo służy. Problemy z pęcherzem mam od lat, ale od kilku miesięcy zapomniałam o nich, ocet jabłkowy bardzo pomaga, piję codziennie szklankę wody z łyżką octu, przy atakach robiłam nasiadówki z octem jabłkowym, zdecydowałam się też na tamponowanie oraz czopki propolisowe, stosowałam jakieś dwa miesiące i w zasadzie teraz nie widzę już potrzeby. Jeśli problemy powrócą, to na pewno będę znowu tamponować.
« Ostatnia zmiana: 14-02-2015, 12:42 wysłane przez Agata » Zapisane
Magdamagdalena
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 05.11.2014 + KB, od 01.2015 bez glutenu
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #22 : 14-02-2015, 12:01 »

Manialub, czy zauważyłaś dużą poprawę, jeśli chodzi o miednicę, od czasu rozpoczęcia diety bezglutenowej?
Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #23 : 14-02-2015, 22:28 »

Czopki propolisowe już stosowałam, miesiąc temu chyba, tamponowanie także przechodziłam przez ostatnie 5 lat i nie ma poprawy. Joga to fakrycznie dobre rozwiązanie, bo coś tam pomaga się wyciszyć.
Zacznę ćwiczyć, tyle że już ćwiczę ale rozciąganie w tył tak jak doktorek mi zalecił, a poprawy nie widzę zbytnio. Ja nie tylko często sikam, ale tak samo często się wypróżniam, też to masz? Szkoda tylko, że nie chudnę tylko tyję ciągle, przytyłam od jesieni aż 8 kg, jakoś tak.
« Ostatnia zmiana: 15-02-2015, 10:38 wysłane przez Agata » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!