Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biocom? Homeopatia?  (Przeczytany 6518 razy)
Czkropka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12.01.2015
Wiadomości: 3

« : 20-02-2015, 11:07 »

Witam serdecznie wszystkich. Mam pytanie (bardzo ważne dla mnie), które trapi mnie od wielu lat. Trafiłam na szczęście do Was i marzę o tym by ktoś z Was udzielił mi odpowiedzi na te dręczące mnie pytania. Mianowicie chodzi mi o rodzaj leczenia jakim jest Biocom czyli biorezonans magnetyczny polegający na odczulaniu organizmu. Metoda ta polega na tym: http://www.odczuwanie.pl/aparat.html   Przyznam szczerze, że leczę od kilku lat siebie i dzieci homeopatią oraz korzystamy z ww aparatu. Trafiłam tu, ponieważ kiedyś już miałam okazję przetestować dietę, miksturę, koktajl. Dobrze się czułam, jednak moje życie potoczyło się tak a nie inaczej. Przestałam stosować, ale na szczęście wziełam się w garść i próbuję ponownie. Bardzo zależy mi na zdrowiu swoim i moich dzieci, które są dla mnie wszystkim. Obecnie stanęłam w miejscu i nie wiem co dalej - czy wg Biosłone Biocom to dobra metoda? Już nie wiem czy w to wierzyć, czy to tylko naciąganie... W naszym przypadku działa, jednak nie wiem czy bardziej na organizm czy na psychikę... Ja odczuliłam siebie na nikotynę dwa razy. Nie palę. Dwuletnią córeczkę odczulam od roku na alergie. Działa, jednak pytanie moje brzmi: działa bo to jest dobra metoda czy wykorzystują inny naturalny sposób po którym moje dziecko odczuła organizm, a ja przepłacam.... Czy leczenie homeopatia jest bezpieczne? Bardzo proszę Was kochani o pomoc, bo nie wiem czy mam kontynuować leczenie czy szukać tylko i wyłącznie pomocy u Was. Jak to wszystko się ma do MO i DP?? ( córeczka ma alergie na kurz, białko jaja, białko mleka, trawy, pomidory, cytrusy, miód, sierść zwierząt, słońce, pleśnie i grzyby i całą chemię i kosmetyki) większość odczuliłam... I przeszło. Nie mogę w to dalej uwierzyć. Proszę o wasze opinie. Dziękuję i pozdrawiam Kropka.

Proszę pisać po polsku z polskimi znakami.//W.
« Ostatnia zmiana: 20-02-2015, 22:06 wysłane przez Whena » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 20-02-2015, 11:30 »

Wystarczy na stronie głównej forum wpisać biorezonans i wyskoczy między innymi to:

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=28826.0
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=28901.0
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=9045.0
« Ostatnia zmiana: 20-02-2015, 14:53 wysłane przez Whena » Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #2 : 20-02-2015, 20:33 »

Leczę się od kilku lat, nie jestem zdrowa, dzieci też nie! O co tu chodzi.
Wnioskuję, że kasy brakło.

Cytat
czy mam kontynuować leczenie
Po kilku latach, sama sobie odpowiedz na to pytanie.
Zapisane
Czkropka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12.01.2015
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #3 : 21-02-2015, 10:28 »

Przepraszam za moje błędy, nie są one spowodowane zaniechaniem, lecz tępym systemem mojego androida (często blokuje mi polskie znaki, których nie mogę zmienić). Niestety na chwilę obecną nie mam dostępu do innego urządzenia. Kochani chciałam podziękować za szybkie odpowiedzi i pomoc w odnalezieniu się na forum. Wracając do tematu, muszę przyznać, że zostałam "wyrwana z butów", po zapoznaniu się z ww lektura w załączniku. Marzę o tym by pomóc dzieciom wyjść z alergii, więc biorę się za sumienne czytanie Waszego wspaniałego forum.
« Ostatnia zmiana: 21-02-2015, 15:45 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!