Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 22:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zawroty głowy  (Przeczytany 8260 razy)
Agnieszka_13
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomości: 20

« : 04-03-2015, 15:17 »

Witam,

Od trzech lat piję MO i KB, glutenu nie jem już drugi rok. Dziś rano leżąc jeszcze w łóżku, otworzyłam oczy i cała sypialnia zaczęła mi wirować. Gdy jakoś wstałam to w pozycji pionowej było trochę lepiej, ale byłam bardzo blada i zbierało mi się na wymioty. Trwało to ok.2 w godzin, więc zaniepokojona wezwałam pogotowie. Na SOR zrobiono mi tomografię komputerową głowy, zbadano błędnik. Wg tych badań wszystko jest w porządku. "Specjaliści od chorób" zalecili dalej się badać, jednak zanim podejmę decyzję prosiłabym  o opinię specjalistów od zdrowia.

W szpitalu nie podano mi żadnych leków, ale przepisano Betaserc. Ok. godz. 12.00 zrobiło mi się trochę lepiej. Teraz ok. 15.15. boli mnie tylko głowa.
Czy ktoś z Biosłonejczyków miał podobne objawy i jak to się skończyło.
Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #1 : 04-03-2015, 15:56 »

Mój mąż ma stale takie zawroty głowy i oczywiście według konowałów wszystko jest OK. Postaraj się gwałtownie nie wstawać z łózka, tylko stopniowo zmieniać pozycję z poziomej na pionową. Może masz niedotlenienie mózgu? Wtedy mogą być zawroty i ciemno pod oczami.
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #2 : 04-03-2015, 16:01 »

Ja miałam takie zawroty głowy i doszłam do wniosku, że zbyt ograniczałam węglowodany. Zwiększyłam i przeszło.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 04-03-2015, 16:38 »

Też takie miewałem, jeszcze przed miksturową erą, ale chyba ciebie to nie dotyczy. W każdym bądź razie przeszło i dlatego mogę spokojnie polecać wszystko co się tu propaguje.
Najprędzej przyczyną może być kręgosłup i różne złogi umiejscowione w jego okolicach.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #4 : 04-03-2015, 17:12 »

Ja miałam takie zawroty głowy i doszłam do wniosku, że zbyt ograniczałam węglowodany. Zwiększyłam i przeszło.

Dobra sugestia, bo w sumie nie wiemy ile i czego do jedzenia na stole u Agnieszka_13.

Swego czasu "grzybiarze" jedząc mało (węgli zero), uwielbiali tak zagłodzić grzyba, przy okazji doprowadzając do hipoglikemii i w ogóle do wyniszczenia organizmu.

Przerwij picie aloCitu na bazie citroseptu.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Agnieszka_13
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomości: 20

« Odpowiedz #5 : 04-03-2015, 19:36 »

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Machos, jeśli chodzi o moje menu, to od kiedy odstawiłam gluten w postaci pieczywa i klusek, to wygląda ono tak:

- śniadanie codziennie jajecznica z dwóch jajek ze sprawdzonego źródła na maśle, lub jajka na miękko i kawa, bez cukru i mleka,

- w pracy w środku dnia ok. 13 - 14 jakiś owoc w zależności na co mam ochotę, kilka dni temu banany, teraz pomarańcze, czasami jakieś ciacho z kremem - nie potrafię z tego zrezygnować,

- w domu po pracy obiad: surówka plus mięso i jakieś gotowane warzywo np. brokuły lub szpinak, często obiad zaczynam zupą też taką na bazie wywaru kolagenowego,

- wieczorem KB (pestki dyni, słonecznika, konopii, ostropest, siemię lniane, cytryna i łyżka miodu.

Odkąd odstawiłam gluten mam mniejszy apetyt, w środku dnia nie bywam już taka wściekle głodna jak przed jego odstawieniem, dlatego jem w pracy tak mało.

Czy sugerujecie powrót do niewielkiej ilości pieczywa i klusek, aby dostarczyć organizmowi więcej węglowodanów ?       
Zapisane
Agnieszka_13
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomości: 20

« Odpowiedz #6 : 04-03-2015, 19:50 »

Dla pełnego obrazu dodam jeszcze, że w szpitalu zrobili mi dzisiaj badanie krwi w którym wyszło, że mam glukozę - 7,16 mmol/l, a norma to podobno przedział od 4,1 do 5,5. Byłam na czczo tylko po kawie. 
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #7 : 04-03-2015, 20:24 »

A co z tym aloCitem? Badanie na obecność cukru w moczu zrobili?

badanie krwi w którym wyszło, że mam glukozę - 7,16 mmol/l

Test obciążenia glukozą?

Do kluch i chleba nie wracaj, póki nie będzie zdrowia http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=8872.msg213950#msg213950.

- w pracy w środku dnia ok. 13 - 14 jakiś owoc w zależności na co mam ochotę, kilka dni temu banany, teraz pomarańcze, czasami jakieś ciacho z kremem - nie potrafię z tego zrezygnować,

To już lepiej jabłko, gruszkę, nasze, zimowe owoce, po co kombinować z nie wiadomo czym, produkowanym pod folią, a więc pomarańczami, bananami. No i te ciacha przemysłowe, a zdrowia nie ma.

Tak przy okazji, to jesteś świadectwem, dlaczego rolnicy nie mogą sprzedać swojego, polskiego towaru.
« Ostatnia zmiana: 04-03-2015, 20:48 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Agnieszka_13
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomości: 20

« Odpowiedz #8 : 04-03-2015, 20:50 »

Rzeczywiście teraz używam alocit na bazie citroseptu. Jaki jest związek między moimi dzisiejszymi dolegliwościami a citroseptem.

Machos, czy sugerujesz, że powinnam zrobić badania, o które pytasz. 
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #9 : 04-03-2015, 21:01 »

Czy sugerujecie powrót do niewielkiej ilości pieczywa i klusek, aby dostarczyć organizmowi więcej węglowodanów?       
A czy węglowodany występują tylko w pieczywie i kluskach? Czy nie lepiej i nie zdrowiej byłoby zwiększyć ilość spożywanych warzyw czy choćby owoców? Przecież to też są węglowodany, choć ich zawartość w warzywach jest dużo mniejsza niż w pieczywie i kluskach. Bez wątpienia jednak warzywa są ich lepszym źródłem. Można też dodać pewną ilość kaszy (jaglanej, gryczanej) do posiłku (tylko nie przesadź w drugą stronę, bo kasze mają z kolei dużą zawartość węglowodanów, dlatego zalecamy je jako dodatek, a nie bazę).
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #10 : 04-03-2015, 21:03 »

Rzeczywiście teraz używam alocit na bazie citroseptu. Jaki jest związek między moimi dzisiejszymi dolegliwościami a citroseptem.

Zawroty głowy.

Machos, czy sugerujesz, że powinnam zrobić badania, o które pytasz.  

Czy dawali przed pobraniem krwi glukozę do picia? Nie zgadzaj się nigdy na takie badanie obciążające organizm.

O cukrzycy można mówić wtedy, kiedy cukier znajdzie się w moczu.

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!