Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 18:02 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Po zdrowie z Bios³one  (Przeczytany 10869 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« : 13-03-2015, 01:45 »

Jestem z wami od dwóch lat, a w³a¶ciwie jeste¶my, bo ja i mój m±¿. Od tego czasu stosujemy MO i ZZO. Dwa lata temu przez 3 tygodnie byli¶my na 1 etapie DP. Oprócz wahniêæ cukru, generalnego os³abienia i ogromnych potów, nie mieli¶my objawów grypopodobnych. Po tym okresie zaczêli¶my siê czuæ, jakby ¿ycie zaczê³o siê od nowa. Obudzili¶my siê. Czuli¶my siê o wiele l¿ej, zapach i smak wróci³y jak z dzieciñstwa.

M±¿ od wielu lat cierpia³ na katar sienny i polipy w nosie plus naro¶l w kroczu. Dzi¶ nie ma kataru, znik³ polip, a naro¶l zaczyna siê zmniejszaæ. Pe³en sukces!!!

Ja od wielu lat cierpia³am z powodu astmy, alergii, wiecznych zapaleñ oskrzeli. Tony lekarstw, antybiotyków, sterydów doprowadzi³y mnie do kandydozy. Dzi¶ nie mam ju¿ astmy, alergie siê zmniejszy³y. Chcia³am Wam podziêkowaæ. Jeste¶cie dla mnie drogowskazem.

Pozdrawiam i wysy³am moc dobrej energii!!!
« Ostatnia zmiana: 13-03-2015, 08:45 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Du¿agosia
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 476

« Odpowiedz #1 : 13-03-2015, 08:17 »

I tak trzymaæ. Ja niekiedy my¶lê, ¿e to sen, ¿e to niemo¿liwe aby tak dobrze siê czuæ gdy w ko³o pe³no chorych padalców, zw³aszcza m³odych. Robiê wszystko aby dzieliæ siê t± wiedz±, jak± zdoby³am na Bios³one. Coraz czê¶ciej z dobrym skutkiem i to mnie cieszy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!