Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Papierosy lub alkohol.  (Przeczytany 49453 razy)
scorupion
« Odpowiedz #40 : 27-11-2015, 13:45 »

Żeby w tym wrednym, złośliwym i niezrozumiałym świecie spokojnie funkcjonować, należałoby non stop chodzić pijanym. I tak dziwne, że tyle ludzi potrafi się samooszukiwać w stopniu wykluczającym nałogi.
Zapisane
Pkamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Skąd: Polska
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #41 : 27-11-2015, 14:00 »

Mechanizmy obronne zadziałały natychmiast.
Zapisane

„Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa” - Krishnamurti
scorupion
« Odpowiedz #42 : 27-11-2015, 14:06 »

U ciebie? No masz pewne problemy z uznaniem rzeczywistości i ratujesz się projekcją. Nic wielkiego, raczej norma.
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #43 : 02-12-2015, 09:29 »

Dalej nie wiem dlaczego tak jest u mnie

U mnie jest tak, że zawsze po spożyciu około 0.3L wódki, bimbru (piwa nie bo gluten)
następnego dnia, przez kilka godzin mam zatkany nos, jakbym miał lekkie przeziębienie.
Ale około południa znika

 i u niektórych też

U siebie też zauważyłam zatkany nos rano po spożyciu większej ilości alkoholu, mija w ciągu dnia.

Dlaczego tak się dzieje?

Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #44 : 02-12-2015, 10:16 »

Też tak miałem z tym nosem jak piłem alkohol. Być może jest to sposób organizmu na wydalenie zalegających po spożyciu alkoholu toksyn.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Pkamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Skąd: Polska
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #45 : 17-12-2015, 20:41 »

U ciebie? No masz pewne problemy z uznaniem rzeczywistości i ratujesz się projekcją. Nic wielkiego, raczej norma.
Rzeczywistość, która przechodzi przez ego, zostaje indywidualnie zabawiona i tym samym zawsze jest projekcją. Jednak jest to wielka sprawa, której trzeba być świadomym - moim skromnym zdaniem. Ale można uznać to za majaki smile - mam właśnie 37,4 C.
Zapisane

„Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa” - Krishnamurti
Wrady
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #46 : 15-10-2017, 18:31 »

Czy prawdą jest , że palenie papierosów ułatwia rozrost Candidy?

Cytat
Do czynników ułatwiających rozrost Candidy należą też: stosowanie pigułki antykoncepcyjnej (zakłócenie czynności układu hormonalnego), leki z grupy sterydów, przeciwnowotworowe, antyalergiczne, antyreumatyczne, zaburzenia czynności nadnerczy i innych ogniw układu hormonalnego, infekcje bakteryjne, wielokrotne ciąże, cukrzyca, alkohol, papierosy, wszelkie cywilizacyjne zanieczyszczenia środowiska.

Cytat z polecanego w innym wątku artykułu. http://www.pasozyty.net/art4.html
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!