Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Częstomocz od 4 miesięcy - nie ma zakażenia układu moczowego!  (Przeczytany 10205 razy)
Melikson19
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 7

« : 02-05-2015, 11:02 »

Przez cały 2014 rok przyjmowałem rispolept lek na schizofrenie.
Pod koniec roku zauważyłem że moje sutki są napompowane, lekarz psychiatra polecił zbadać hormon prolaktyna,
okazało się że mam go 1161 a norma jest 80-320, skutkiem ubocznym rispoleptu jest wzrost prolaktyny , także psychiatra mnie uspokoił jako tako i polecił endokrynologa,
endo przepisał bromocorn na prolaktyna i minimalnie miałem też podwyższoną tarczycę 4,30 a norma jest 4,20 i dostałem eutyrox.

Po miesiącu brania bromocornu prolaktyna spadła do 181, tsh do 2,20.
Ale po zakończeniu kuracji zacząłem od lutego często oddawać mocz.
Byłem z tym na SOR 3 razy, raz mnie nie przyjeli , raz mi przepisali cipronex na zakazenie ukladu moczowego nie pomogl i teraz lekarz uznal ze mam moczowke psychogenna, dodam ze zostal mi zrobiony jonogram jod i sod w normie, wazopresyny nie mieli jak zrobic - polska sluzba zdrowia.
czy przy gruczolaku po miesiaciu brania leku prolaktyna by spadla do normy?
czy rispolept mogl spododowac gruczolaka? pomozcie mi bo chca mnie zamknac w psychiatryku z tego powodu , a wlasna matka mi nie wierzy i chce mnie ubezwlasnowlnic, leczylem sie na newice natrectw a po rispo mi to przeszlo, jestem okazem zdrowia pod wzgledem psychicznym.

Dodam też że czesto oddaje stolec, kiedys oddawałem co 3-4 dni , dzis to robię 3 razy dziennie, przypomina trochę biegunke, dodam tez ze przy skrecie glowy w prawo i lewo slysze szuranie, przyznam ze nie dbalem nigdy o swoj kregoslup wiec nie wiem czy to wina kregoslupa, wzrok mi sie szkli, mam tak jakby łzy w oczach i jak patrze na lampy to swiatlo z lamp jest rozczepione. lekarz 1 kontaktu mowi mi zebym sie polozyl w psychiatryku... dostalem znowu silne leki po ktorych spie 15 godzin i dalej jest moczówka, proszę pomozcie mi... i jeszcze jak się kładę to burczy mi w brzuchu, tylko jak się położe zaczyna się burczenie w brzuchu , jelita bardzo głośno chodzą... co to może być? dziś  w nocy byłem chyba z 20 razy w wc i oddawałem co 15 min po pare kropelek bo tak mnie ciśnie na pęcherz... no i ten stolec też częsty...

dodam też że czasem mam objaw piszczenia z tyłu głowy połączonego z burczeniem w brzuchu, jednoczesnie to sie dzieje... Smutny

Dodam też że często mi się odbija, mam wiatry... i drgania mięsni i powieki . Jak przejadę paznokciami po brzuchu to mnie "telepie"...
« Ostatnia zmiana: 02-05-2015, 12:14 wysłane przez Melikson19 » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 03-05-2015, 20:21 »

Jakie artykuły przeczytałeś na Portalu? Od czego zacząłeś?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Melikson19
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #2 : 03-05-2015, 21:14 »

niestety przyznam sie ze jeszcze nic, bo bardzo Cieprie, nie wiem co mam robic, cale dnie spedzam w lozku z dojsciami do toalety Smutny
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #3 : 04-05-2015, 08:48 »

Melikson19,

Pierwsze artykuły jakie powinieneś przeczytać i zacząć się już do nich stosować:

http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/jak-dziala-mikstura-oczyszczajaca
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/koktajl

Przeczytaj też o reakcjach Twojego organizmu jakie mogą wystąpić po rozpoczęciu kuracji abyś się nie przestraszył lub zniechęcił:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem

Jest też wiele innych artykułów na temat całej Idei Biosłone, które pozwolą Ci złożyć sens stosowania mikstury, koktajli oraz diety w jedną, sensowną całość.

Twoje problemy z jelitami czyli bulgotanie, przelewanie się, częste oddawanie stolca przypominającego biegunkę to może być drożdżyca. Masz opisane jak z tym walczyć w artykule o diecie prozdrowotnej. Jeśli dołączysz do tej diety koktajl i oczywiście miksturę to stan Twoich jelit oraz ogólny stan zdrowia zacznie się systematycznie poprawiać choć pamiętaj, że w pierwszych tygodniach może być ciężko.

Tak częste oddawanie moczu w małych porcjach może wskazywać na problemy z przerostem prostaty lecz to tylko moje dywagacje. Nie znam specjalnej metody, która by Ci pomogła akurat na to ale stosowanie diety, mikstury oraz koktajl powinno powoli zmniejszać te objawy poprzez likwidowanie przyczyny. Dodatkowo możesz używać mieszanki na oczyszczanie dróg moczowych(gotowe porcje w sklepie Biosłone):
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-drog-moczowych

Pewnie będziesz oczekiwał szybkiej poprawy. Jest to możliwe aby stan Twojego zdrowia zaczął się poprawiać już w pierwszym miesiącu. Niektóre osoby tak mają. Ale lepiej tego nie oczekiwać bo jeśli Twój organizm jest w złym stanie, będziesz musiał poczekać trochę dłużej.

Oczywiście powinieneś odłożyć na bok wszelkie leki, szczególnie te silne, które przepisał Ci psychiatra - one Ci nijak nie pomogą a zaszkodzą okrutnie.

Bardzo źle, że straciłeś oparcie w najbliższych ale często się to zdarza w takich przypadkach niestety i wielu przez to przeszło. To oni powinni być dla Ciebie ostatnią deską ratunku a chcą Cię zesłać na coś co jest gorsze od śmierci, czyli doprowadzenie do czystego szaleństwa w psychiatryku. Spróbuj odbudować zaufanie najbliższych jeśli się da. Przy tym temacie polecam Ci przeczytać o pewnym przypadku:
http://portal.bioslone.pl/droga_przez_pieklo

Wszystko jest do naprawienia. Głowa do góry. Nie licz na pomoc nikogo. Licz tylko na siebie i pamiętaj, że jeśli żyjesz to ciągle masz wystarczająco dużo siły aby w pełni wyzdrowieć. Pamiętaj, że twoje zdrowie zależy tylko od Ciebie bo nikomu innemu na nim nie zależy, Tylko Tobie. Dopóki żyjesz to piłka jest w grze więc wszystko się może zdarzyć.

« Ostatnia zmiana: 04-05-2015, 10:03 wysłane przez Shadow » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #4 : 04-05-2015, 09:32 »

Ja dodałabym jeszcze tylko to, że jeśli jesteś dorosły, to nie pozwól, aby inni Ci zaszkodzili (chcąc pomóc w swoim mniemaniu). Podejdź do sprawy własnego zdrowia odpowiedzialnie. Przede wszystkim - nie szkodzić.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #5 : 04-05-2015, 09:47 »

Skąd wiesz, że nie masz zapalenia pęcherza? Robiłeś antybiogram? Jeśli nie pomógł jeden lek, nie znaczy to braku zapalenia. Dałbyś radę bez psychotropów? Próbowałeś?
Zapisane

Melikson19
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #6 : 04-05-2015, 12:17 »

Mocz miałem badany czterokrotnie, i czterokrotnie książkowy. Mnie się zdaje, że to może być coś z rdzeniem kręgowym, ponieważ jak podnoszę rękę do góry prawą albo lewo to w potylicy czuję szuranie.
Albo jak skręcam głową w prawo lub lewo. Smutny
« Ostatnia zmiana: 04-05-2015, 12:31 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!