Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wylew do oka  (Przeczytany 6507 razy)
Bunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2009 r.
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 331

« : 07-05-2015, 17:56 »

Młoda osoba miała w ciągu roku drugi wylew do ciała szklistego w oku. Czy jest możliwe, że jest to proces oczyszczania? Tym bardziej, że w dzieciństwie miała problem z zapaleniem rogówki na tle wirusowym i przyjmowała wtedy wiele lekarstw? Stosuje MO już od długiego czasu i nie przechodziła od dawna żadnych procesów oczyszczania chorobami infekcyjnymi?
Zapisane
MarekS
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 07.08.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #1 : 14-01-2016, 21:23 »

Jest to możliwe. Miałem to samo. Pewnego dnia pogorszyła mi się ostrość w lewym oku i zacząłem widzieć przedmioty dalej i mniejsze. Takie przesunięcie ogniskowej. Musze dodać,  że do tej pory wzrok miałem bardzo dobry. Przemyślałem  sprawę i doszedłem do wniosku, że coś będzie się naprawiać. Faktycznie rozpoczął się bardzo długotrwały proces samoregeneracji lewego oka. Znacznie dłuższy niż np.odrastanie paznokcia. Inne objawy,  po za wymienionym wyżej przesunięciu ogniskowej, to zachodzenie widoku mgiełką,  różne widzenie kolorów (zwłaszcza czerwonego, w lewym ciemniejszy w prawym jaśniejszy ),  uczucie ukłucia w gałce, jakby małe wyładowania elektryczne i właśnie dwukrotny wylew w stosunkowo niewielkich odstępach. Z dnia na dzień,  a właściwie z miesiąca na miesiąc, następowała poprawa. Teraz juz wszystko się wyrównało. Proces ten trwał ok. 2.5 roku. Wierz  mi, że bardzo dziwnie patrzy się na świat gdy jedno oko wszystko zmniejsza i oddala. Co ciekawe wczoraj poczułem ukłucia, te jakby elektryczne, w prawym oku. Hmm.
 Powiedz jeszcze ile młoda osoba ma lat i czy sprawdzała ciśnienie krwi.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!