Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny  (Przeczytany 274883 razy)
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #240 : 29-01-2021, 16:00 »

Mój lekarz rodzinny wyśmiewał się z tej ostatniej diagnozy, bo mówi, że w moim wieku żeby się ujawniła choroba genetyczna to jest niedorzeczność. Zapomniałem dodać, że drugi szpital ujawnił, iż mam cieńszy rdzeń kręgowy.(ktoś się żywił moim płynem rdzeniowym-mózgowym)
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #241 : 30-01-2021, 12:17 »

W trzecim szpitalu byłem w 2014 r badali mnie przez trzy tygodnie i postawili diagnozę stwardnienie zanikowe boczne. Powiedzieli, że za rok mam się zgłosić w celu potwierdzenia diagnozy. Na tą chorobę nie ma żadnego lekarstwa, ale jest lek, który spowalnia przebieg choroby, jest on bardzo drogi, ale jest refundacja. Powiedzieli, że ten lek jest bardzo obciążający dla wątroby, więc należy często robić próby wątrobowe. Nie zamierzałem tego leku brać, bo moja diagnoza była inna.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #242 : 01-02-2021, 16:24 »

W 2015 r byłem ponownie w szpitalu na Banacha i potwierdzili diagnozę z poprzedniego pobytu.
Nie będę się wysilał jak oceniam tą diagnozę, bo wydaje mi się, że jakąś diagnozę musieli postawić i uznali, iż moje objawy są najbliższe objawom jakie są przy stwardnieniu zanikowym bocznym. Wydaje mi się, że powinni się zorientować, iż ta diagnoza nie koniecznie jest właściwa, bo minęło trochę czasu od powyższej diagnozy, nie biorę leku który mi przepisali na spowolnienie choroby, więc mój stan powinien być inny.
Cały czas próbowałem zrozumieć istotę moich problemów, ale obecnie już nie mam wątpliwości.............. 
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #243 : 05-02-2021, 15:44 »

Jak wiadomo, przyczyną wszystkich chorób jest toksemia, a u mnie ona występuje zwielokrotniona, bo 40 lat. Candida, praca ciężka (zwyrodnienia stawów i kręgosłupa), borelioza i powikłania, toksyny załatwiły mnie całkowicie. Ja przypuszczam, że mój organizm nie może sobie poradzić z toksynami i mam cały czas reakcję Herxheimera, więc potrzebuję pomocy w ustaleniu jak najmniej obciążającej diety i jakichś ziół pomocnych do oczyszczania lub innych podpowiedzi, jak z tej sytuacji wyjść.

To napisałem w pierwszym poście. Jak mi się wydaje to candida nie jest chorobą tak jak wysoki poziom cholesterolu, tylko jest symptomem złego stanu organizmu. Candida żywi się martwą tkanką więc pomaga organizmowi w usuwaniu toksyn. Podobnie wysoki poziom "złego" cholesterolu pomaga organizmowi usuwać wolne rodniki.

Przyczyna moich problemów to borelioza, która mnie niszczy od 1972 r.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #244 : 09-02-2021, 12:21 »


do lekarza
 przy tej prawej stopie mam zerwane połączenie dużego palucha ze stawem skokowym
Do tej pory żona mi pomagała jak zsiadam z wózka na wersalkę ale teraz mówi, że nie pomoże bo ją kolano boli. mnożna kogoś wziąć do  pomocy na 5 minut, bo ta stopa mi się tak wykręca, że nie będę mógł samodzielnie się załatwić.

To napisałem do lekarza, ale on nic nie rozumie z tego co piszę, więc nic nie będę tłumaczył lekarzowi.

Żona ma do dyspozycji 5000 zł, więc nie musi nic przy mnie robić, są chętni zarobić.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #245 : 09-02-2021, 15:23 »

Cytat
Cytat
Jest problem z wybraniem łóżka dla mnie, takiego żebym był samodzielny w nocy i nie wołał żony do pomocy. NIE WIEM JAK MAM TO NAPISAĆ, bo to co piszę jest niezrozumiałe, chociaż używam dosadnych określeń.
Jestem szczęśliwy jak żona wyjeżdża na cały dzień, bo nikt mi nie niszczy nerwów. (Nie jestem samodzielny w gotowaniu, więc potrzebuję wstępnego przygotowania.)

Najbardziej pragnę być samodzielny w nocy, ale mam ograniczone możliwości wynikające z mojej niepełnosprawności. NIKT ROZUMNY nie ma pretensji do ślepego, że jest ślepy, a żona ma ciągle pretensje i w ten sposób pogłębia moje problemy.

Można wziąć to łóżko i kupić materac taki żeby był podobny do tego co jest na wersalce w stołowym, a może nie będzie potrzebny.
   Zgłoś do moderatora   185.79.242.105
Mbogdan
***


To napisałem, bo żona sugerowała, że nie jestem zainteresowany nowym łóżkiem i chcę żeby mnie podnosiła w nocy.
  Mam troje dzieci, więc proszę żebyście wszyscy przeczytali co jest napisane i spróbowali ZROZUMIEĆ. Jak zrozumiecie to przedyskutujcie jak tą treść przekazać Mariannie.
   Zgłoś do moderatora   185.79.242.105
Mbogdan
***




   
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #246 : 10-02-2021, 09:50 »

Cytat
Jak wiadomo, przyczyną wszystkich chorób jest toksemia, a u mnie ona występuje zwielokrotniona,

Cytat
Przyczyna moich problemów to borelioza, która mnie niszczy od 1972 r.

Nie chciał byś się zdecydować?
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #247 : 10-02-2021, 11:49 »

Cytat
Ja rozumiem, że nic nie rozumiecie z mojej sytuacji zdrowotnej, bo ja gdybym był na Waszym miejscu też bym nic nie rozumiał.

To powiedziałem do dzieci, ale proszę to potraktować, że jest skierowane do wszystkich, również do tego forum. Oczywiście  nie mam prawa mówić komukolwiek, że czegoś nie rozumie, ale prosiłem żeby nie pisać w moim wątku, bo to będzie dla mnie kopanie leżącego.
 Twojego wpisu nie odbieram jak kopanie leżącego, ale ponawiam prośbę żeby przez jakiś czas nie pisać w moim wątku.

Twoje wpisy odbieram jak kopanie leżącego, więc ponawiam prośbę nie pisz nic w moim wątku. Nie odmawiam nikomu prawa do krytyki moich wypowiedzi, ale w inych wątkach.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #248 : 13-02-2021, 11:01 »

Dlaczego wiedziałem, że to co przedstawia AndrzejEM to są objawy boreliozy, bo ja w 1980 r miałem podobne objawy. W moim przypadku borelioza się uaktywniła bo był osłabiony organizm silnym przeziębieniem, a u AndrzejaEM, była inna przyczyna uaktywnienia się boreliozy. 
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #249 : 13-02-2021, 13:13 »

Andrzej EM, nie pisze, ani nie zagląda na Forum o 2017 roku.
A Ciebie Mbogdan pozdrawiam i życzę, wiadomo zdrowia, ale i cierpliwości.
Powiem też starą prawdę, że tak jak młodzi nie rozumieją starych, tak również człowiek zdrowy, nie zrozumie chorego. Dla ścisłości dodam, że chodzi o taką samą chorobę lub podobną; jeżeli ktoś nie ma takiego doświadczenia, to po prostu nie wie i nie czuje.
Tak więc najlepszym przysłowiem jest tu "Jesteś synem bożym, to pomóż sobie sam".
Czyli, jak pisał Andrzej EM, że jak idzie na spacer, to szuka trasy z ławkami, żeby przysiąść; uważam, że tylko pochwalić. Słabo się czuje, ale wychodzi.
Musimy sami znaleźć sposób, jak postępować z własnym organizmem, posiłkować się dostępnymi wiadomościami, tu oczywiście skarbnica Forum i książki.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #250 : 14-02-2021, 11:38 »

Cytat
Cytat
Ja rozumiem, że nic nie rozumiecie z mojej sytuacji zdrowotnej, bo ja gdybym był na Waszym miejscu też bym nic nie rozumiał.

To powiedziałem do dzieci, ale proszę to potraktować, że jest skierowane do wszystkich, również do tego forum. Oczywiście  nie mam prawa mówić komukolwiek, że czegoś nie rozumie, ale prosiłem żeby nie pisać w moim wątku, bo to będzie dla mnie kopanie leżącego.
 Twojego wpisu nie odbieram jak kopanie leżącego, ale ponawiam prośbę żeby przez jakiś czas nie pisać w moim wątku.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #251 : 14-02-2021, 12:10 »

Cytat
Proszę żeby córki wytłumaczyły Mariannie, że ten kolagen co jest na główkach kości należy zeskrobać nożem i zblendować razem z mięsem. Żona ten kolagen wyrzuca, a ja biorę kolagen w suplach i żona narzeka, że płaci 200 zł. Na temat kolagenu jest na forum dużo informacji.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #252 : 14-02-2021, 14:56 »

Cytat
do lekarza
 przy tej prawej stopie mam zerwane połączenie dużego palucha ze stawem skokowym
Do tej pory żona mi pomagała jak zsiadam z wózka na wersalkę ale teraz mówi, że nie pomoże bo ją kolano boli. mnożna kogoś wziąć do  pomocy na 5 minut, bo ta stopa mi się tak wykręca, że nie będę mógł samodzielnie się załatwić.

To napisałem do lekarza, ale on nic nie rozumie z tego co piszę, więc nic nie będę tłumaczył lekarzowi.

Żona ma do dyspozycji 5000 zł, więc nie musi nic przy mnie robić, są chętni zarobić.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #253 : 14-02-2021, 16:21 »

Potrzebuję żeby Marianna codziennie przygotowała suchy wacik i na mały talerzyk trochę alocitu, bo przez oczy organizm wypycha toksyny i mam ciągle zaropiałe oczy.,
Potrzebuję żeby Marianna po kąpaniu wytarła mi pas biodrowy, bo jestem klejący zwłaszcza te okolice, które nigdy nie są wycierane. Marianna myśli, że jak siadam na ręczniku to się samo  wytrze, ale     
chodzi o to, że razem z potem organizm wywala tłuste szczątki zabitych krętków i jest potrzebne żeby ten tłuszcz usunąć frotowym ręcznikiem. Marianna wycierała te okolice papierowym ręcznikiem, ale to skutkuje tym, że pory, są zapychane tym tłuszczem. JA JESTEM CAŁY KLEJĄCY, BO PRZEZ SKÓRĘ ORGANIZM WYPYCHA POWSTAŁE RESZTKI ZABITEGO KRĘTKA. TO NIE SĄ MOJE FANABERIE, O SĄ FAKTY.
Mówiłem, że nic z tego nie rozumiecie, ale to jest normalne, bo gdybym był na  Waszym miejscu tż bym nic nie rozumiał.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #254 : 15-02-2021, 11:29 »



Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 68
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 261

Zobacz profil Email Prywatna wiadomość (Online)

   
   
Odp: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny
« Odpowiedz #31 : 18-08-2015, 14:49 »
   Odpowiedz cytującCytat
Przesyłam fragment z książki "Naturalne leczenie boreliozy" Wolf-Dieter Storl

Podrozdział :Trucizna dla nerwów i tłuste szczątki bakterii

"Kiedy później dotarłem do pouczającej książki Moniki Falkenrath Volkskrankheit Borreliose, w której autorka opisuje swoje doświadczenia związane z borelioza i jej naturalnym leczeniem, moje intuicyjne wątpliwości wobec kuracji antybiotykowej potwierdziły się.
Falkenrath cytuje amerykańskiego lekarza Richiego C. Shoemakera, który twierdzi, że to niekoniecznie borelie wywołują rozmaite objawy i dolegliwości, lecz wydzielane przez nie produkty przeminą materii, tak zwane bio- lub neurotoksyny. Neurotoksyny uruchamiają nadmierne wydzielanie cytokin sprzyjających stanom zapalnym ( protein, które sterują intensywnością i czasem trwania obry ) (Shoemaker 2001:3). Biotoksyny wchodzą w organizm w synergiczne reakcje z metalami ciężkimi i substancjami szkodliwymi dla środowiska naturalnego i wywołują reakcje alergiczne ( Klinghardt 2005 :5). Jeśli to prawda, to terapie odgrywające – środki pochodzenia roślinnego pobudzające przemianę materii w wątrobie, takiej jak multiplasan dra Ortha, Liv 52, a przede wszystkim szczeć, do której jeszcze wrócimy – byłyby faktyczne bardzo rozsądną metodą leczenia.
Shoemaker pisze, że antybiotyki wprawdzie zwalczają borelie, ale nie produkowane przez nie neurotoksyny. Dlaczego wizja wyleczenia boreliozy w toku trzytygodniowej kuracji antybiotykowej nie ma według niego sensy (Shoemaker 2001:10). Zakłada on, że neurotoksyny gromadzą się w tłuszczu i uczestniczą w obiegu wątrobowo-jelitowym, to znaczy, że są resorbowane przez jelita przez przemianę tłuszczu w pęcherzyku żółciowym (Klopfer 2006: 21). Innymi słowy, ciężko jest się pozbyć neurotoksyn z organizmy: po prostu krążą i krążą w nim, wywołując reakcje zapalne.
Neurotoksyny składają się głównie z białek peryferyjnych (BLP), a gdy bakterie obumrą – z ich szczątków.  Te rozpuszczalne w tłuszczu toksyny wywołują kaskadę reakcji immunologicznych i nadmiernie stymulują wydzielanie cytokin, co z kolei powoduje złożone reakcje zapalne w tkankach i narządach: bóle mięśni kości, jak również deficyty neurologiczne, endokrynologiczne i immunologiczne ( BLP uaktywniają, toll-like receptors (TLR2) i powodują syntezę wywołującej stan zapalny cytokiny pod nazwą interleukin -1B (II -1B)). Są to przede wszystkim te lipoproteiny, które odpowiadają niemal za wszystkie objawy boreliozy (Scott Taylor, LYM Dieseas, 2004) . Toksyny te zaburzają porządek wśród neurotransmiterów, neurony są pobudzane, ale niedokładnie przekazują komunikaty; powodowane przez nie stany zapalne mogą blokować naczynia włosowate, w tkankach może więc dojść do niedotlenienia. Jeśli wskutek działania antybiotyków lub pod wpływem innych środków więcej krętków boreliozy zostanie uśmierconych, następuje wzmożone uwalnianie się toksycznych BLP; krążą one we krwi co z kolei prowadzi do dalszego zaostrzenia objawów. To pogorszenie nazywamy reakcją Jarischa-Herxheimera akbo herksem.
   Zgłoś do moderatora   171.25.182.61
Mistrz
*
Jeśli wskutek działania antybiotyków lub pod wpływem innych środków więcej krętków boreliozy zostanie uśmierconych, następuje wzmożone uwalnianie się toksycznych BLP; krążą one we krwi co z kolei prowadzi do dalszego zaostrzenia objawów. To pogorszenie nazywamy reakcją Jarischa-Herxheimera akbo herksem.
   Zgłoś do moderat

W moim przypadku miałem wybijane krętki antybiotykiem, zapperem i biorezonansem, czyli znacznie więcej zostało wybite. Biorezonans wybija wszystko co żyje łącznie z grzybicą.,
Patogenów miałem 59, ale biorezonans nie rozróżnia czy to jest patogen, czy dobra bakteria, wybija wszystko co jest na danej częstotliwości.

Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #255 : 17-02-2021, 16:43 »

Kiedyś byłem u okulisty z podbitym okiem (przewróciłem się jadąc na rowerze). Okulista pyta: czy to oko mam podbite, bo był podział majątku.
Taki wstęp, bo chciałbym poruszyć ważną sprawę, a że nie mam innej możliwości komunikacji to proszę o umożliwienie skorzystanie z tego forum.
Sylwia dostałaś działkę o wartości 85 000 zł. Masz najładniejszą działkę z mojej posiadłości, więc te 85 000 zł powinnaś zainwestować w wspólne dobro na mojej posiadłości. Na początek ogrodzić tą wspólną posiadłość. Następnie trzeba by pomyśleć o zrobieniu studni głębinowej. Pomyślicie, że ojcu coś odbiło na stare lata, ale ja mam MERYTORYCZNE uzasadnienie mojej propozycji. Motyl ma studnię głębinową do jednej działki, a Wy macie 6 działek budowlanych, a  rekreacyjnych 12. Za przyłącz do każdej działki od wodociągów trzeba płacić, a następnie opłata roczna, nawet gdy się z wody nie korzysta.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #256 : 18-02-2021, 12:00 »

Sylwia dostałaś 85 000 zł, bo potrzebowałaś na kupo mieszkania, które kosztowało 400 000 zł. Taka była wtedy możliwość i Twoja potrzeba. Pieniąc to jest rzecz nabyta, ale ja zawsze chciałem, żeby każdy miał kawałek ziemi z ojcowizny. Wcześniej myślałem żebyś miała kawałek na działkę rekreacyjną, ale się okazało, że nie może być mniejsza działka jak 1000 m, bo jest to teren budowlany. Brat i siostra na ta taką działkę jak Ty dostałaś musieli wydać po 85 000 zł.                                               Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził.
Robert ma 3 działki, bo kupił działkę, która miała 3600 m. Justyna ma 2 działki w zamian za opiekę.
Ty masz jedną działkę budowlaną w miejscowości turystyczne i najlepiej usytuowaną.

Kiedyś myślałem, że pewne sprawy są oczywiste, jednak się okazało, iż jest inaczej i trzeba wyciągać.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #257 : 18-02-2021, 19:20 »

Najstarsza córka miała mieszkanie M 3, ale jak się im urodziło drugie dziecko to się zdecydowali kupić mieszkanie M 4. Córka znalazła mieszkanie i poszliśmy do gościa kupować. Cena 100 000 zł utargowaliśmy 4 000 zł i daliśmy 20 000 zł zadatku. Najważniejszą sprawą był wybrać bank, który oferuje najtańszy kredyt i znaleźliśmy kredyt z marżą 1.5 %, a jak będzie sprawa uregulowana notarialnie, to marża spadnie na 1 %. Był to kredyt frankowy, LIBOR w pewnym okresie był -0.85 % , więc koszt kredytu był 0.15%. Było to w maju 2008 r, frank  2.20 zł. Frank podrożał, ale zięć zarabia w EURO, więc im tańsza złotówka tym lepiej. Rozpisałem się i najwyższy czas zakończyć. Mieszkanie M 3 na wynajem, dochody z wynajmu starczają na zapłacenie raty kredytu i podatku o wynajmu.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #258 : 19-02-2021, 11:40 »

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Urodziło im się trzecie dziecko, więc pomyśleli, trzeba wybudować dom. W minionym roku przeprowadzili się do nowego domu. Mieszkanie M 4 wynajęte, ale z tego wynajmu nie spłaci się kredytu na dom, więc rozwiązaniem, by było JA DO PIACHU, ŻONA PO MNIE EMERYTURĘ. CÓRKA BIERZE ŻONĘ DO SIEBIE I WYNAJMUJE NASZE MIESZKANIE. Moja emerytura i i kasa z wynajmu dwóch mieszkań wystarczy na ratę kredytu.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #259 : 19-02-2021, 15:31 »

Z doświadczenia kupna mieszkania na kredyt wynikał jednoznaczny wniosek. Wystarczy mieć zdolność kredytową i 20% na wpłatę własną. TO WYSTARCZY NA KUPNO MIESZKANIA, cały kredyt spłaci wynajmujący. Namawiałem syna, żeby kupił sobie mieszkanie. Mówił, że nie lubi kredytów, nie jest potrzebne mieszkanie, rodzice żony obiecali, że zapiszą im mieszkanie. Namawiałem dalej mówiąc jak byś widział,  że na ulicy leży 20-30 000 zł podniósł byś tą kasę. Odpowiedz była oczywista, więc mówię kup mieszkanie. Córka znalazła mieszkanie M 5, cena 140 000 zł (mówimy o rynku wtórnym). Wiedziałem, że zależy mu na kasie, bo jest w tracie budowy domu. Wziąłem 30 000 zł i przygotowałem umowę na kupno  zadatkiem 30 000 zł. Cena kupna 130 000 zł. Bardzo się upierał to dołożyłem 2000 zł.
W tracie załatwiania bardzo mi wypominał moje negocjacje. Kredyt 100 000 zł (w euro) na 20 lat, rata była 151.5 EURO, ale jak wzrosło oprocentowanie to podnieśli ratę na 163, następnie oprocentowanie spadło, ale raty nie obniżyli, więc wyszło, że kredyt zostanie spłacony w 2027 r. RATĘ KREDYTU SPŁACA NAJEMCA. DZISIAJ TAKIE MIESZKANIE KOSZTUJE 200-25000ZŁ.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!