Niemedyczne forum zdrowia
06-05-2021, 16:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny  (Przeczytany 140637 razy)
Mbogdan

MO: 2010
Wiedza:

« Odpowiedz #280 : Wczoraj o 10:58 »

Ponieważ na forum domagałem się wizyty u pani dr Nikiszyny to muszę powiedzieć co z tego wyszło.
Niestety nic z tego nie wyszło, bo przepisała i sprzedała 6 suplementów, ale próbowałem się zorientować na co one są i doszedłem do wniosku, że są na stwardnienie zanikowe boczne, więc pani dr Nikiszyna uznała diagnozę ze szpitala na Banacha. Jeżeli diagnoza jest zła to nie mogę skorzystać z takiego leczenia. Przy spotkaniu miałem wątpliwości.
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #281 : Wczoraj o 11:02 »

Cytat
Doczekałem się wizyty u pani dr Nikiszyny, a tak właściwie to pani dr była u mnie, w mieszkaniu córki. Mam mieszane uczucia, bo zgadzam się jej oceną mojego organizmu, ale ma medyczne podejście do boreliozy i biorezonans chyba jest jej obcy. Powiedziała, że córka długo ją nękała telefonami, więc córce należą się przeprosiny. Zadawała pytania na mój temat, ale...................
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #282 : Dzisiaj o 09:53 »

Miałem kąpanie we wtorek, więc wypadało dzisiaj następne. Kąpanie mam zazwyczaj ok. 10-tej.
Wziąłem lek i popijałem wodą, a żona chciała mnie brać do kąpania, chodziło o jedną minutę. Ja piję wodę, a żona z agresją jak ci nie pasuje to mogę cię nie kąpać wcale. Żona jak ma coś przy mnie zrobić to jest w takim stanie jak ćpun na głodzie, zachowuje się agresywnie i bezrozumnie.
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #283 : Dzisiaj o 10:04 »

Cytat
To napisałem do dzieci:
Ja rozumiem, że nic nie rozumiecie z mojej sytuacji zdrowotnej, bo ja gdybym był na Waszym miejscu też bym nic nie rozumiał.
Denerwowanie nie sprawia mi przyjemności, a sprawia mi przykrość i niszczy moje zdrowie, a ja robię wszystko co możliwe żeby wyjść z tej sytuacji, natomiast ze strony żony mam codziennie niszczenia nerwów, powód zawsze się znajdzie zazwyczaj bardzo błahy .                       .

Podałem kilka FAKTÓW z mojej codzienności, więc może będzie łatwiej zrozumieć treść powyższej informacji.
Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!