Niemedyczne forum zdrowia
29-07-2021, 16:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 [16]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny  (Przeczytany 150410 razy)
Mbogdan

MO: 2010
Wiedza:

« Odpowiedz #300 : 30-06-2021, 11:01 »

Ponieważ największy problem miałem z zatkanym nosem to udałem się do najlepszego laryngologa.(Prywatnie). Oczywiście wypis ze szpitala był przedstawiony (ja mówiłem, że nie zgadzam się z tą diagnozą i mówiłem o boreliozie). Pani dr mówi, że zapisze jakiś lek sterydowy żeby to obkurczyć. Nawet nie wykupiłem tego leku.
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #301 : 01-07-2021, 15:08 »

Pierwsze objawy zakażenia miałem w jamie ustnej jak jadłem na stołówce to bardzo mi ciekło z nosa.  Było to bardzo krępujące, bo pociągałem nosem przy obiedzie. W 1973 r nie było chusteczek jednorazowych,  a ja byłem kawalerem i nie zawsze miałem czystą chusteczkę. Napisałem dzisiaj, że to było w 73 r, a wcześniej podawałem 72 r, nie wielka różnica, ale jak doszedłem, że był to rok 73 to źle się z tym czułem i musiałem poprawić. Ktoś pomyśli po co piszę o tak nie istotnych objawach. Niestety tak nieistotne objawy mogą być przyczyną bardzo istotnych szkód w organizmie. CHRONICZNY STAN ZAPALNY-bardzo poważny niedosłuch (miałem słuchawki), zaćmę na prawe oko (prawą dziurkę od nosa miałem całkowicie nie drożną. Po zabiegu zrobili mi dziurkę 2 milimetry i stąd te  problemy z oddychaniem, bo wystarcz niewielki obrzęk i nie mogę oddychać. Stan zapalny poszedł trochę dalej, początek przewodu oddechowego i oskrzela.
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #302 : 03-07-2021, 11:08 »

Kuzyn żony leczy się u neurologa, bo ma PARKINSONA. Mówili, że bardzo dobry lekarz bardzo dobre efekty leczenia, namawiali mnie żebym skorzystał. (Prywatnie). Pojechałem do tego lekarza, wypis ze szpitala przedstawiony, ale ja mówiłem, że ta diagnoza jest zła i mówiłem o boreliozie. Nikomu nie muszę mówić, którą wersję wybierze lekarz. Mówił, że w Polsce nie ma leku na stwardnienie zanikowe boczne, ale w stanach jest lek. Syn mówił, że sprowadzi ten lek, ale ja mówię, że nie skorzystam, bo moja diagnoza jest inna.  Z mojego doświadczenia winka, że choroby psychiczne mają swoją przyczynę somatyczną (takie stanowisko prezentował pan Słonecki).
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #303 : 21-07-2021, 16:00 »

https://zapodaj.net/85cd5ab42505e.jpg.html
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #304 : 27-07-2021, 11:01 »

Pielęgniarka mówiła, że mieli badania na przeciw ciała kowidowe i jej coś tam wyszło.

Potrzebuję zbadać na jakim poziomie mam przeciwciała po szczepieniu TERAZ i za pół roku.
Mam pytanie: jak się robi takie badanie?

Ponieważ pielęgniarka podczas wizyty masuje mi te stopy to ma obraz moich stóp na bieżąco.

Te przebarwienie na stopach to ja żartowałem, że to jest brudne, ale jestem przekonany, że to są toksyny,  które wyrzuca organizm.
Mam pytanie: w czym powinno się moczyć te stopy żeby przyspieszyć usuwanie TOKSYN z tego rejonu?
Skorupion
*

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #305 : 27-07-2021, 11:45 »

Okłady z ciepłego oleju rycynowego, moczenie w wodzie z magnezem, kilkoma łyżkami dowolnego oleju spożywczego i occie jabłkowym. Jak nogi puchną po masażu to altacet.
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #306 : 27-07-2021, 15:11 »

Cytat
Cytat
W 2013 r jak kończyłem wybijanie boreliozy biorezonansem to myślałem o pani, która poleciła biorezonans do likwidacji boreliozy. Efekty wybijania były złe, więc chciałem się spotkać z panią Grelą i spotkałem panią Grelę przy okazji wizyty w Tychach. Pytałem co mam dalej robić. Podpowiedziała, że najlepsze by były okłady z oleju rycynowego. Robiliśmy kilka razy, ale później jak wyżej opisane.
[/quote

Najbardziej miałem zaatakowane stopy i stawy skokowe, podudzia, więc te rejony trzeba był najpierw oczyszczać. Dokładnie mam wiedzę jakie rejony trzeba oczyszczać i w jaki sposób. 

Problem polega na tym, że nie ma kto robić tych zabiegów i dlatego (celowo) zadałem to pytanie pielęgniarce, żeby powiedzieć jak żona korzysta z podpowiedzi.

Gdybym proste zabiegi oczyszczające miał robione od 2013 r to  dzisiaj bym był samodzielny w nocy  i dzień.

NIE MAM WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE.

ŻONA PRZED OSOBAMI OBCYMI TO JEST DLA MNIE TAKA TROSKLIWA, ŻE JĄ MOŻNA DO RANY PRZYKŁADAĆ, A JAK JESTEŚMY SAMI TO MI TE RANY ROZDRAPUJE I W TEN SPOSÓB NISZCZY MOJE ZDROWIE.
Mbogdan

Wiedza:

« Odpowiedz #307 : Wczoraj o 10:55 »

Miałem w niedzielę kąpanie, więc najpóźniej wypadało dzisiaj. Rano była pielęgniarka i żona cały czas stała i gadały GŁUPOTY, a ja mam uszkodzony układ nerwowy i nie mogę słuchać głupot. Pielęgniarka skupia się na gadaniu, a nie na pracy i to pogłębia problemy w moim USZKODZONYM układzie nerwowym. JA ROZUMIEM, ŻE NIKT TEGO NIE ROZUMIE, ale TAKIE SĄ FAKTY. Żona nie robi przy mnie zabiegów oczyszczających i jeszcze przeszkadza innym. 
Kąpania nie mam, bo kazałem żeby nie przeszkadzała, więc musi być KARA. JAK PIELĘGNIARKA WYSZŁA TO BYŁA AGRESJA I KARA.
Strony: 1 ... 14 15 [16]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!