Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny  (Przeczytany 274810 razy)
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #520 : 18-03-2023, 11:37 »

Cytat
Zastanawiałem się jaką wiadomość umieścić na pierwszym miejscu nowej strony.

Ja opisuję swoje problemy związane z moją sytuacją zdrowotną (opiekuńczą), ale mój przypadek jest wyjątkowy (niepowtarzalny) w wielu wymiarach. Natomiast przypadek AndrzejaEM jest bardzo typowy.
Jakie może mieć objawy osoba z przegapioną (nie wykrytą po zarażeniu boreliozą).
Pacjent przestawia poważne objawy, a jest traktowany jak psychol. Ja miałem podobne objawy jak Andrzej w 1980 r. Trochę opisałem jak mnie leczyli w pierwszym poście, ale może kiedyś opiszę więcej.
Jeżeli mogę prosić o link AndrzejaEM, bo ja  ne wiem jak to zrobić.

To co ja przedstawiam to nie z powodu, że się żale, albo chwale tylko przedstawiam fakty na podstawie których ktoś może coś zrozumie. FAKTY są najważniejsze, interpretacja może być błędna.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #521 : 25-03-2023, 15:21 »

1. Odpowiedz na pytanie 1 brzmi NIE.
2. Odpowiedz na pytanie 2 brzmi NIE.
3. Odpowiedz na pytanie 3 brzmi NIE.
4. Odpowiedz na pytanie 4 brzmi TAK.

Rozumiem, że pani profesor chce mnie zobaczyć, bo moje problemy zdrowotne są inne nisz pozostałych pacjentów z podobną diagnozą, więc w maju, lub w czerwcu mogę być osobiście na wizycie.
Jeżeli chodzi o stosowanie leku to dokładnie się zapoznałem jakie są działania poszczególnych leków i jakie są skutki uboczne.
Ponieważ mam uszkodzony układ nerwowy, zarówno obwodowy układ nerwowy i ośrodkowy układ nerwowy, więc mam problemy zdrowotne z tym związane, dodatkowo mam sztywność mięśni.
Największy problem mam z powodu skrzywionej przegrody nosowej i dlatego mam ograniczony dostęp tlenu do organizmu. Cały czas mam zapchany nos śluzem, ale ten śluz jest bardzo gęsty, klejący i w związku z tym potrzebuję rano inhalacje żeby rozluźnić ten śluz i usunąć, natomiast wieczorem potrzebuję zatrzymanie spływania tego śluz tak żebym miał drożny nos.
Miałem boreliozę od 1973 r i tą  boreliozę wybijałem antybiotykiem, ale okazało się, że antybiotyk nie zlikwidował boreliozy. Byłem u zakaznika w Warszawie i powiedzieli, że boreliozę mam nadal, więc postanowiłem wybić boreliozę biorezonansem. Biorezonans skutecznie zlikwidował boreliozę co zostało potwierdzone badaniami i punkcją z kręgosłupa.
Tak bardzo skrótowo przedstawiłem moje problemy.
Żona mówi, że jestem cały tłusty.
Mój organizm wypycha toksyny przez skórę, więc potrzebuję codziennego kąpania, a mam dwa razy w tygodni
Ja nie mam problemu z leczeniem bólu tylko mam uszkodzenia i MNUSTWO toksyn, więc potrzebuję żeby pomóc organizmowi usunąć TOKSYNY.
« Ostatnia zmiana: 05-04-2023, 21:17 wysłane przez Poziomek » Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #522 : 26-03-2023, 18:29 »

Miałem wizytę zdalną w mojej przyszpitalnej przychodni na Banacha. Telefon odbierała córka, ale nie potrafiła odpowiedzieć na pytania, więc ja odpowiadałem na zadane pytania i starałem się przedstawić na czym polega mój problem. Ja rozumiem jakie procesy zachodzą w moim organizmie tylko mam problem jak to przedstawić lekarzowi. Moja sytuacja jest nieco inna i wielokrotnie miałem takie sytuacje, że to co ja przedstawiałem to było dla lekarza niezrozumiałe i lekarz odsyła mnie do psychiatry.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #523 : 30-03-2023, 11:15 »

Pytałem prywatnego fizjoterapeuty, czy to co przedstawiam można zrozumieć. Fizjoterapeuta dał namiary do prywatnego neurologa i dzisiaj ma być wizyta, jeszcze nie wiem czy lekarz będzie u mnie, czy ja u lekarza. Zastanawiam się jak przedstawić moją sytuację, bo jeżeli lekarz z przyszpitalnej przychodni nie rozumie to co przedstawiam, chociaż ma pełną wiedzę na temat mojego organizmu, bo byłem w szpitalu badany przez  5 tygodni i postawili diagnozę stwardnienie zanikowe boczne.


Wydaje mi się, że lekarz powinien przeczytać ostatni post na 25-tej stronie, zobaczyć moje ćwiczenia i przeczytać drugi post na tej stronie. Wypisy z trzech szpitali.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #524 : 01-04-2023, 11:05 »

Byłem u prywatnego neurologa. Nie widział moich ćwiczeń, ale widział mnie. Powiedział, że z całą pewnością ja nie mam SLA. Córka się pyta, czy ta diagnoza mnie cieszy, a ja mówię, że nie miałem wątpliwości w 2014 r, że diagnoza jest błędna. W sprawie wypisania luku marihuany nie może pomóc, bo  żeby ten lek wypisać to trzeba udowodnić nieskuteczność leczenia standardowymi (tramal,ibupron, tramapar, ibupar) lekami. Taka jest procedura.


Żona prosiła lekarza żeby coś dla mnie wypisał na spanie, bo w nocy wstaję 3 razy i budzę żonę do pomocy.
Pomoc żony polega na odkryciu kołdrę, ja rękoma zginam lewą nogę i obydwie nogi stawiam obok wersalki prawą ręką opieram się o wersalkę i się podnoszę, żona lekko prawą ręką mi pomaga wstać do pozycji siedzącej. Pomoc żony trwa JEDNĄ minutę. Mam rower stacjonarny i samodzielnie muszę wstać żeby się wysikać w pieluchę, mam kropelki do nosa, więc muszę udrożnić nos, przesunąć się na koniec wersalki i poprawić kołdrę, moja przerwa  spaniu trwa 15-30 minut.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #525 : 01-04-2023, 15:01 »

Kolację mam o 17-tej i usuwam się żonie z kuchni. O 19-tej żona przynosi leki (ibupar 400 jedną tabletkę 3 tabletki magnezu jedną tabletkę na spastyczność i jedną na prostatę). Wczoraj przed spaniem już o 20-tej byłem bardzo przymulony. Prawdopodobnie żona dała mi coś na spanie. Musiałem wstawać trzy razy, więc to coś nie pomogło, ale zaszkodziło, bo byłem przymulony i miałem gorszą sprawność. Wcześniej żona prosił lekarza z palium żeby przepisał coś na spanie, ale ja mówiłem żeby nie przepisywał. Prosiła też panią dr o tabletki dla mnie na spanie, ale ja mówiłem NIE.
Jak już podałem tabletki wieczorne to podam wszystkie. Rano po śniadaniu biorę tylko połowę tabletki tramapar. Za godzinę biorę zestaw witamin z grupy b na uszkodzony obwodowy układ nerwowy(to jest moja  decyzja) wieczorem przed kolacją do wody dodaję dwie dozy kropli tramal  (dodaję, bo zauważyłem, że zatrzymuje spływanie śluzu w nocy. Nie musiałbym stosować tramal na noc gdybym miał inhalacje. Jeszcze rano biorę jedną kapsułkę borelima (jest to wyciąg z 5-ciu ziół na boreliozę) tą kapsułkę zaleciła pani Beata Dymowska.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #526 : 05-04-2023, 19:21 »

Wczoraj była pielęgniarka i niespodziewanie zaczęła mówić o pomocy psychologa. Ja pokazałem na żonę. Pielęgniarka mówi pan Boguś to "cwany lis", więc nie potrzebuje, ale pani pani Marysiu mogła by skorzystać, tak się wygadać, ponarzekać. Żona coś mówiła, że  czasami........., ale pielęgniarka mówi, że  poszła by pani do kozy. Z tego co mówiła to ja wywnioskowałem, że czytają mój wątek. To było tak czytelne, myślałem, że żona coś załapała. Żona była na mnie obrażona. Dzisiaj rano kara na śniadanie tylko owsianka.
 myślałem, iż żona załapała, ale żona, ni w ząb. Była na mnie obrażona, na noc dosypała mi na spanie (trochę mniej), bo nie mogłem się obudzić. Dzisiaj rano była kara, bo była tylko owsianka.
« Ostatnia zmiana: 05-04-2023, 21:17 wysłane przez Poziomek » Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #527 : 07-04-2023, 11:23 »

Cytat
Cytat
Cytat
Ogłoszenie następującej treści:
Opiekuję się niepełnosprawnym męże, ale muszę iść na operację i potrzebna jest całodobowa opieka. Mąż ma do dyspozycji 3000 zł emerytury netto.

Wklejałem moje posty wielokrotnie, bo nikt nie rozumie o czym piszę i wszystko było ignorowane.
Czy to krótkie ogłoszenie jest zrozumiałe?
Żona się nie odnosi do treści tylko się kłuci, że jak ja mogłem tak napisać.

Przedstawiłem tyko fakty!!!!!!
Żona wielokrotnie kłamała. Kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą nawet do tego co świadomie kłamie.
Mówi, że mam duże wymagania, ale ja nie oczekuję od żony żeby cokolwiek zrozumiała, bo ja wstawałem 7 razy w nocy, a żona nie chciała mi podać rano kropli do nosa bo musi sobie poleżeć

Ja rozumiem, że nikt nie rozumie mojej sytuacji zdrowotnej, bo jest nieco skomplikowana.

Jak byłem w brudnowskim  szpitalu neurologicznym to mój lekarz prowadzący wyśmiewał się, że na wypisie ze szpitala z Częstochowy napisali MIELOPATIA, bo mówi, że mielopatia  była by gdybym uszkodzony dysk i kręgi by się stykały i uszkodziły mielinę przewodów nerwowych.


Lekarz neurolog nie rozumie jakie uszkodzenia wykrył szpital z Częstochowy, ale żona uważa, że wszystko rozumie i tłumaczy jak powinienem robić, a jeżeli nie potrafię to jest przekonana, że jej robię na złość.


Przypominam, że lekarz neurolog nie rozumie jaką mielopatię zdiagnozował szpital w Częstochowie, bo to niezrozumienie determinuje niewłaściwym leczeniem.

Wcześniej pisałem, że plastry na odleżyny na mnie źle działają i zacząłem się dowiadywać jaki skład mają plastry na odleżyny. Okazało się, że mają w składzie srebro, więc szukałem informacji jakie działanie ma srebro i się dowiedziałem, że ma działanie NEUROTOKSYCZNE. To neurotoksyczne działanie dla osoby, która nie ma mielopatii jest nie odczuwalne.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #528 : 07-04-2023, 13:56 »

Cytat
Jak wziołem ten plaster to wydawało mi się że jest dobrze bo miałem lużniejsze nogi i ból mi ustąpił, ale w nocy nie mogłem wstać do sikania, bo nie były sprawne nogi i miałem zatrzymane oddawanie moczu. Nogi miałem coraz bardziej sztywne i zaczęły się problemy z oddychaniem tak jakby mięsień przepony nie dzałał. Byłem na półprzytomny i musiałem o  4 h wstać oczywiście ze strony żony były wyzwiska, że zgłupiałem do reszty i nie pozwalam jej spać.
Ona nic nie robi a swoją głupotą i agresją niszcz mi nerwy, które jak wiadomo mam poważnie uszkodzone. Musiałem wstać, bo brakowało mi tlenu i mógłby dostać udaru. Jak siedziałem na wózku to tak samo miałem problemy z oddychaniem. Miałem taki kródki odech i coś blokowało  do głębszego oddechu. Byłem na półprzytomny i kazałem dzwonić po pogotowie. Dopiero koło południa zaczęlo się trochę poprawiać, a przed wieczorem wróciłem do normy.
 W tym starym bloku jest dużo osób co bez problemu przyjdą bo ma najniższą emeryturę to
 chętnie coś dorobi.

Przyjechali z pogotowia. Ja im mówiłem, że ten stan mógł być spowodowany plastrem przeciwbólowym, oni potwierdzili, że to możliwe. Dali mi jakiś zastrzyk i po kilku godzinach doszedłem do "normy". Już nigdy tego plastra nie brałem. Pielęgniarka przykleiła 1/4 plastra. Ja wiedziałem, że te plastry na mnie źle działają, bo wcześniej próbowaliśmy, ale żle się czułem i od razu ten plaster został usunięty.

Pielęgniarka przykleiła 1/4 plastra, ja mówiłem, żeby 1/8 to mnie wyśmiała, bo uważała, że mam taką fanaberię. Nie mam pretensji do pielęgniarki, bo ma 20 lat praktyki i taki pacjent się nie trafił. Ja rozumiem, że nikt nie rozumie istoty moich problemów zdrowotnych, bo drugi taki przypadek nie istnieje.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #529 : 07-04-2023, 14:18 »

Cytat
W 2015 r byłem ponownie w szpitalu na Banacha i potwierdzili diagnozę z poprzedniego pobytu.
Nie będę się wysilał jak oceniam tą diagnozę, bo wydaje mi się, że jakąś diagnozę musieli postawić i uznali, iż moje objawy są najbliższe objawom jakie są przy stwardnieniu zanikowym bocznym. Wydaje mi się, że powinni się zorientować, iż ta diagnoza nie koniecznie jest właściwa, bo minęło trochę czasu od powyższej diagnozy, nie biorę leku który mi przepisali na spowolnienie choroby, więc mój stan powinien być inny.
Cały czas próbowałem zrozumieć istotę moich problemów, ale obecnie już nie mam wątpliwości...

Postawili taką diagnozę, bo mieli taką fanaberię?, czy moja sytuacja zdrowotna jest niezrozumiała dla wybitnych specjalistów, bo dzisiaj nikt nie może mieć wątpliwości, że jednostka chorobowa którą postawili wybitni specjaliści szpitala klinicznego jest błędna.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #530 : 11-04-2023, 15:30 »

Żółtko jaja Żółtko wykazuje wiele właściwości leczniczych, należy jednak zwrócić uwagę na sposób ich przygotowywania. Badania wykazują, że gotowanie na twardo i smażenie zmniejsza ich właściwości nawet o 50%. Warto spożywać jaja ekologiczne (co oznacza, że kurczak był karmiony wyłącznie żywnością org

https://bonavita.pl/zoltko-jaja-wartosci-odzywcze-i-wlasciwosci-lecznicze-jak-wykorzystac-zoltka

Od wielu lat jem 4 żółtka dziennie. Żona wybija do kubka dwa żółtka, ja zalewam wrzątkiem i za kilka minut odlewam wodę i ponownie zalewam wrzątkiem. Takie żółtka mają najwyższą wartość.

Przed wykryciem boreliozy miałem zalecenie 2 jajka tygodniowo i dieta niskotłuszczowa, ciągle miałem problemy krążeniowe i za wysoki cholesterol ok. 280, ostatnie badanie miesiąc temu cholesterol 236.

Żona ma cholesterol 320 i jajek nie je.

To można potraktować jako moja  fanaberia, bo nie jestem specjalistą w tym  zakresie.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #531 : 13-04-2023, 14:23 »

Cytat
Badania wykazują, że gotowanie na twardo i smażenie zmniejsza ich właściwości nawet o 50%. Warto spożywać jaja ekologiczne (co oznacza, że kurczak był karmiony wyłącznie żywnością org

Pan Bóg stworzył pożywienie, a diabeł kucharza.
Nie jest najgorszą sprawą, że niewłaściwe przygotowanie jaj zmniejsza ich wartość o 50%.

Problem jest o wiele większy, bo chodzi o to, że żółtko ma nienasycone kwasy tłuszczowe i pod wpływem wysokiej temperatury te kwasy się utleniają i są bardzo szkodliwe dla organizmu.

To można potraktować jako moja fanaberia, bo nie jestem specjalistą w tym zakresie.

Taki wniosek wyciągnąłem po przeczytaniu małej książeczki Oleje kluczem do zdrowia.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #532 : 15-04-2023, 11:03 »

Moje doświadczenie z cholesterolem.

Ponieważ miałem problemy z krążeniem to pierwsze badanie (służba zdrowia) poziom cholesterolu. Jak jest wynik "zły" to lek na obniżenie cholesterolu. Ja wiedziałem, że to nie jest dobre rozwiązanie, bo tematem zdrowia zajmowałem się od 1981 r. Kupiłem lek na obniżenie cholesterolu, ale się okazało, że ten lek obniża poziom trójglicerydów, a ja miałem trójglicerydy poniżej dolnej granicy normy, więc nie mogłem brać tego leku. Nie wiem dlaczego lekarz tego nie brał pod uwagę.

Jak robiłem oczyszczanie wątroby to zauważyłem, że poziom cholesterolu się obniża, więc uznałem, iż to jest dobre rozwiązanie. Co  trzy miesiące robiłem oczyszczanie wątroby i po roku zbiłem cholesterol całkowity z 280-ciu do 180-siąt. Byłem szczęśliwy, bo mam normę. Normę medyczną miałem, ale ja nie funkcjonowałem normalnie, bo miałem problemy z pamięciom (zostawiałem klucze w drzwiach od piwnicy) i inne problemy neurologiczne. Pani neurolog dała mi skierowanie na badanie głowy. To badanie wykazało, że mam "zaniki korowe" . Miałem podobne badanie wcześnie i było dobre. Pani neurolog mówi nie wiem co się u pana dzieje, bo to jest bardzo poważna sprawa.

Zaniki korowe to znaczy, że zanikają mi komórki kory mózgowej, a kora mózgowa odpowiada za pamięć.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #533 : 17-04-2023, 14:35 »

Cytat
Ponieważ nie było leku ibuprofen to byłem zmuszony brać kropelki tramal.


Jakie działania niepożądane mogą wystąpić przy stosowaniu Tramal - krople doustne, roztwór?
Jak każdy lek, również Tramal może powodować działania niepożądane, chociaż nie wystąpią one u wszystkich chorych stosujących ten preparat. Pamiętaj, że oczekiwane korzyści ze stosowania leku są z reguły większe, niż szkody wynikające z pojawienia się działań niepożądanych.
Bardzo często mogą wystąpić: zawroty głowy, nudności.
Często mogą wystąpić: bóle głowy, senność, zaparcia, suchość błony śluzowej jamy ustnej, wymioty, pocenie się, uczucie zmęczenia.
Niezbyt często mogą wystąpić: zaburzenia czynności serca - kołatanie serca, tachykardia, oraz zaburzenia czynności układu krążenia - niedociśnienie ortostatyczne lub zapaść sercowo-naczyniowa, (zwłaszcza podczas podawania dożylnie stosowanych postaci farmaceutycznych tramadolu oraz u pacjentów po wysiłku fizycznym), odruchy wymiotne, dolegliwości ze strony żołądka i jelit (uczucie ucisku w żołądku, wzdęcie), biegunka, odczyny skórne (np. świąd, wysypka, pokrzywka).
Rzadko mogą wystąpić: bradykardia, wzrost ciśnienia tętniczego, zahamowanie oddychania, duszność, zmiany apetytu, zaburzenia mowy, parestezje, drżenia, drgawki typu padaczkowego, mimowolne kurcze mięśni, zaburzenia koordynacji, omdlenia, omamy, stan splątania, zaburzenia snu, majaczenie, niepokój i koszmary senne, mioza (zwężenie źrenic), nieostre widzenie, nadmierne rozszerzenie źrenic (mydriasis), osłabienie mięśni szkieletowych, zaburzenia oddawania moczu (dyzuria i zatrzymanie moczu), reakcje alergiczne (np. duszność, skurcz oskrzeli, świszczący oddech, obrzęk naczyniowo-nerwowy) i anafilaksja.

Mogą wystąpić objawy reakcji odstawiennych, podobne do obserwowanych po odstawieniu opioidów, jak: pobudzenie, niepokój, nerwowość, bezsenność, hiperkinezja, drżenia i objawy żołądkowo-jelitowe. Do innych, bardzo rzadko opisywanych objawów odstawiennych należą: napady paniki, silny niepokój, halucynacje, parestezje, szumy uszne i nietypowe zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego (np. stan splątania, urojenia, depersonalizacja, derealizacja, paranoja).

W kilku pojedynczych przypadkach zaobserwowano wzrost aktywności enzymów wątrobowych w związku czasowym z zastosowaniem tramadolu.
Przeczytaj też artykuły
Ból brzucha
Ból głowy
Inne p

Plastry przeciwbólowe są na bazie opioidów i tak samo tramal. Ponieważ mam uszkodzony układ nerwowy to dla mnie te leki są BARDZO szkodliwe.



Od początku roku próbuję przedstawić, że leki opioidowe są dla mnie bardzo szkodliwe. Taki wniosek wyciągnąłem na podstawie działania 1/4 plastra przeciwbólowego, jak szkodliwe działania dla mnie mają te plastry przedstawiłem w ostatnim poście na stronie 25-tej.
Zainteresowałem się jakie mogą mieć skutki uboczne kropelki tramal i okazało się, że tak samo źle działają na wszystkie mięśnie, ale są też inne działania szkodliwe, np. częściowe ograniczenie oddawania moczu, co się u  mnie objawia obrzękiem stóp. Stosowanie leku, który powoduje zatrzymanie moczu, a następnie stosowanie leku, który powoduje przyspieszenie oddawania leku to chyba jest niewłaściwe działanie.
Ja rozumiem, że nikt nie rozumie mojej sytuacji zdrowotnej, bo jeżeli Szpital Kliniczny badał mnie przez pięć tygodni i postawił błędną diagnozę SLA, dzisiaj nikt nie może mieć wątpliwości, że diagnoza była błędna, ja to wiedziałem już w 2014 r, więc wydaje mi się, że to co przedstawiam powinno być traktowane poważnie.


Ja mam uszkodzony układ nerwowy, co zostało stwierdzone w toku badań w trzech szpitalach i jest stwierdzone na wypisach z tych szpitali. Mam uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy i obwodowy układ nerwowy, moje mięśnie są pozbawione elastyczności.

Na podstawie powyższych informacji zwracam się z prośbą o wypisanie leku marihuany medycznej.
« Ostatnia zmiana: 17-04-2023, 15:03 wysłane przez Mbogdan » Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #534 : 19-04-2023, 10:24 »

Cytat
Stosowanie leku, który powoduje zatrzymanie moczu, a następnie stosowanie leku, który powoduje przyspieszenie oddawania leku to chyba jest niewłaściwe działanie.
 

Stosowanie leku, który powoduje zatrzymanie oddawania moczu, a następnie stosowanie leku, który powoduje przyspieszenie oddawania moczu to chyba nie jest dobre rozwiązanie.

Uznałem, że powinienem poprawić błąd z poprzedniego postu. To co przedstawiam to nie jest moja fanaberia tylko FAKTY.

Jakie niepożądane działania mają kropelki tramal jest przedstawione w poprzednim poście.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #535 : 20-04-2023, 15:29 »

Cytat
Cytat
Odp: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny
« Odpowiedz #35 : 19-08-2015, 12:02 »
Cytat
Na stronie 187 tej książki jest opis: Czym żywią się krętki? Energię czerpią z kolagenów, białek zawartych w tkance łącznej, ścięgnach, powięzi (elastycznej otoczce mięśni), wiązadłach, chrząstce, otoczce mielinowej, a także płynie mózgowo-rdzeniowym oraz cieczy wodnistej oka. Krętki wykorzystują nawet reakcje immunologicznego układu odpornościowego, aby rozmiękczyć galaretowatą tkankę chrzęstną i czerpać z niej substancje odżywcze.

Czy ta informacja to też wygląda jak z kreskówki?
Ja nie polemizuję tylko pytam.
Tutaj jest napisane czym się żywią krętki, czyli co w moim organizmie zżarły, tak myślałem do tej pory. Niestety jest znacznie gorzej, bo były na wyżerce i zostały zabite w czasie wyżerki, czyli uszkodzenia i dodatkowo toksyny z martwych krętków i koinfekcji.

Jak już porównałem moją sytuację zdrowotną do ruin Warszawy po powstaniu, to jeszcze lepiej to zobrazuję. Bombardowane budynki mieszkalne z mieszkańcami w środku i to jest obraz mojego organizmu, czyli OCZYSZCZNIE i odbudowa. Problem polega na tym, że jestem niesamodzielny
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #536 : 23-04-2023, 14:54 »

Cytat
   
Odp: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny
« Odpowiedz #238 : 27-01-2021, 11:51 »
Cytat
Powyższy opis jest z lat 90-tych, a teraz chciałbym przedstawić co stwierdzili jak badali przyczyny mojej niesprawności. Pierwszy szpital w 2013 r ustalił, że mam mielopatię, zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, krwiak w odcinku piersiowym.


Czym się żywi krętek boreliozy jest przedstawione w poprzednim poście (to nie jest mój wymysł). Efekty żywienia krętka są zdiagnozowane podczas badań szpitalnych.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #537 : 24-04-2023, 10:49 »

Cytat
   
Odp: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny
« Odpowiedz #239 : 28-01-2021, 16:21 »
Cytat
W drugim szpitalu po trzech dniach badania ustalili jakąś chorobę genetyczną idiopatycznego pochodzenia. Lekarz prowadzący wyśmiewał się, że poprzedni szpital stwierdził mielopatię, bo mówił, że u mnie nie ma ucisku na nerw, a by była mielopatia to musiała być uszkodzona mielina.

Z tego co mówił lekarz NEUROLOG mnie prowadzący można wnioskować, że dla służby zdrowia mielopatia może występować wówczas gdy jest uszkodzony dysk (podkładki między kręgami).\

Mój przypadek jest szczególny, bo u mnie jest uszkodzona mielina całego obwodowego układu nerwowego. To uszkodzenie jest w różnym stopniu, największe uszkodzenia są w stopach i podudziach.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #538 : 25-04-2023, 09:55 »

Cytat
   
Odp: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny
« Odpowiedz #240 : 29-01-2021, 16:00 »
Cytat
Mój lekarz rodzinny wyśmiewał się z tej ostatniej diagnozy, bo mówi, że w moim wieku żeby się ujawniła choroba genetyczna to jest niedorzeczność. Zapomniałem dodać, że drugi szpital ujawnił, iż mam cieńszy rdzeń kręgowy.(ktoś się żywił moim płynem rdzeniowym-mózgowym)
0

Przedstawiam FAKTY, z których wynika, że moja sytuacja zdrowotna jest nieco skomplikowana, niezrozumiała dla wybitnych lekarzy, bo takiej jednostki chorobowej jak mój przypadek to nie ma.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #539 : 27-04-2023, 18:31 »

Cytat
Odpowiedz #241 : 30-01-2021, 12:17 »
Cytat
W trzecim szpitalu byłem w 2014 r badali mnie przez trzy tygodnie i postawili diagnozę stwardnienie zanikowe boczne. Powiedzieli, że za rok mam się zgłosić w celu potwierdzenia diagnozy. Na tą chorobę nie ma żadnego lekarstwa, ale jest lek, który spowalnia przebieg choroby, jest on bardzo drogi, ale jest refundacja. Powiedzieli, że ten lek jest bardzo obciążający dla wątroby, więc należy często robić próby wątrobowe. Nie zamierzałem tego leku brać, bo moja diagnoza była inna.


Wydaje mi się, że nie ma tak dużo pacjentów dla których diagnoza szpitalna jest kwestionowana. W moim przypadku nie tylko ja tą diagnozę zakwestionowałem, ale przedstawiłem własną diagnozę i przedstawiłem sposób leczenia.
Zapisane
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!