Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powiększone łuki brwiowe, zapalenie zatok, grzybica, drożdżyca.  (Przeczytany 5375 razy)
Gusto
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-VIII-2015
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 6

« : 22-10-2015, 21:48 »

Około 20 lat temu "czasy podstawówki" miałem usunięte dwa zęby "ropne" i później jeszcze jednego zęba. Po jakimś czasie miałem zapalenie zatok czołowych i przez tydzień non stop "spływała" mi ropa z nosa. Pewnie dostałem jakiś antybiotyk i zapalanie zatok zostało zatrzymane. Zaczęły ścierać się zęby w żuchwie z jednej strony. Od tego czasu niezauważalnie przez około 2 lata zaczęły na moim czole powiększać się łuki brwiowe.
Oczywiście odżywianie tradycyjnie z dużą ilością glutenu i nabiału. Miałem pryszcze ropne na twarzy, krosty, łupież na głowie itp. = grzybica oraz przelewanie w jelitach itp = drożdżyca.
Gluten i nabiał odstawiłem 3 miesiące temu i powoli objawy grzybicy znikają. Przelewanie jeszcze jest.
MO (olej z oliwek + alocit), KB, ZZO, DP wprowadziłem od VIII-2015 r.  Nie mając poważnych reakcji oczyszczających przez 2 miesiące zacząłem od 15-X-2015 r. zakraplać nos kroplami (1:10) wg. receptury Mistrza. Po tygodniu stosowania kropli od czasu do czasu czuję lekki ból w okolicy potylicy.
Czy miał, ktoś podobny przypadek z powiększonymi łukami brwiowymi ?
Czy jest możliwe powiększenie łuków brwiowych z powodu zapalenie zatok ?   
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!