Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 20:33 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Gabinet Prozdrowotny Bios³one w Warszawie  (Przeczytany 168225 razy)
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 19-10-2016, 16:28 »

Pacjenci zapisani do lekarza na "najlepsze badanie i diagnozê" czekaj± nawet kilka miesiêcy. Czekaj± pokornie i czym¶ niewyobra¿alnym jest, ¿eby tak± wizytê mogli przegapiæ! Kiedy dzwoni± do mnie b±d¼ do Maæka, niecierpliwie pytaj± o wizytê, chc± natychmiast przyjechaæ, byle nie czekaæ! Z regu³y nie mo¿emy od razu siê umówiæ, tak jak by tego chcieli, wiêc zwykle zadaj± mnóstwo pytañ. Od razu informujemy, ¿e odpowiemy na pytania podczas umówionej wizyty. I co s³yszymy? – To ja mam do pana tylko jedno pytanie.

Ju¿ dobrych kilka miesiêcy temu przesta³em odpowiadaæ na "tylko jedno pytanie". Teraz odpowiadam pytaj±cemu krótko – Mój czas na temat wiedzy o zdrowiu, owszem po¶wiêcê. Je¿eli nie masz czasu czytaæ na portalu, czy w ksi±¿ce i siê uczyæ, to od tego jestem, ¿eby spróbowaæ nauczyæ ciê tego, czego do tej pory nie wiedzia³e¶ cz³owieku – ale w gabinecie.

Kiedy¶ odpowiadali¶my na dziesi±tki pytañ przez telefon, poniewa¿ jedna odpowied¼ rodzi³a kolejne pytanie. Zapewne bra³o siê to st±d, ¿e do tej pory pacjent pokornie s³ucha³, co t³oczy³ mu do g³owy lekarz. Widz±c jednak, ¿e leczy³ siê ju¿ ile¶ tam lat bezskutecznie u wielu "specjalistów", wreszcie zacz±³ cokolwiek my¶leæ. Jednak wystarczy³o takiemu kiedy¶ pozwoliæ raz, to dzwoni³ codziennie, co kilka dni, przez kilka miesiêcy, a w efekcie – i takich przyk³adów znamy mnóstwo – mia³ gdzie¶ nasze zalecenia, bo krêci³ siê w kó³ko ze swoimi dolegliwo¶ciami. Te same pytania s³yszeli¶my wielokrotnie i to po wielu miesi±cach, wiêc w którym¶ momencie powiedzieli¶my sobie – Do¶æ!

Z Maækiem jeste¶my tylko lud¼mi, wiêc uczymy siê ca³y czas na w³asnych b³êdach, a te siê po prostu zdarzaj±. Niby ju¿ wydaje siê to niemo¿liwe, jednak przebieg³o¶æ pacjencka jest ró¿norodna. Jednym z takich przyk³adów jest jeden z ¶rodowych dni, koñcz±cy historiê przypadku, który rozpocz±³ siê kilkana¶cie dni wcze¶niej.

Zadzwoni³a do mnie matka dziecka, które wydala³o bardzo du¿e ilo¶ci wapnia z moczem. Matka prosi³a mnie o pomoc, bo znalaz³a nas w internecie. Leczy³a córkê u lekarzy, a ten wapñ u dziecka w moczu by³ niepokoj±cy i dla lekarzy i dla matki. Poprosi³em matkê na wizytê, pocz±tkowo na ostatni± ¶rodê miesi±ca wrze¶nia ok. godz. 12:00. Dla wygody matki umówili¶my siê w po³udnie, poniewa¿ matka pracowa³a od 14-ej do pó¼nych godzin wieczornych. Spojrza³em w grafik, w ostatni± ¶rodê wrze¶nia mieli¶my kilka osób potrzebuj±cych wiedzy, godzina 12:00 by³a ju¿ umówiona, w efekcie wizytê prze³o¿yli¶my na pierwsz± ¶rodê pa¼dziernika.

Na kilka dni przed wizyt± matka zadzwoni³a do mnie, przypomnia³a mi o wizycie, a przy okazji pyta³a mnie o ten nieszczêsny wapñ córki. Czê¶æ informacji – na ile wnioskowa³em, czym szkodzili dziecku lekarze (suplementacj± witamin± D) – wyja¶ni³em. Byæ mo¿e matka suplementowa³a te¿ wapniem, choæ twierdzi³a, ¿e córka wapnia nie dostawa³a. Moje podejrzenie wziê³o siê st±d, ¿e pacjenci po prostu oszukuj± nas profilaktyków. Mamy ju¿ wiele takich przyk³adów k³amstwa. Tylko nieliczni po wielu miesi±cach potrafi± do tych k³amstw siê przyznaæ. Przyczyn takiego postêpowania jest wiele. Pacjenci s³ysz± od nas t± wredn± prawdê o lekarzach robi±cych z nich idiotów, wiêc najprawdopodobniej ze wstydu nie chc± przyznaæ siê do wszystkich sposobów leczenia. Z drugiej strony nie daj± wiary do koñca w to co mówimy, bo jaki¶ tam zwyk³y profilaktyk z Bios³one obna¿a przecie¿ autorytet lekarski. Ponadto dotychczasowe, niezdrowe przyzwyczajenia, bior± górê nad proponowan± przez nas profilaktykê prozdrowotn±.

Podczas dwóch po³±czeñ telefonicznych spêdzili¶my na rozmowie dobr± godzinê. Matka na koniec drugiej rozmowy przypomnia³a mi, ¿e bêdzie w ¶rodê na 12-±, wiec wsiad³em w samochód, przyjecha³em do Warszawy zgodnie z umow±. Czeka³em na pani± do 13-ej, bo naiwnie my¶la³em, ¿e wszystko na spotkaniu podsumujemy. W trakcie oczekiwania, braku jakiegokolwiek telefonu od matki, ju¿ wiedzia³em, gdzie pope³ni³em b³±d.

Na tyle by³em naiwny, ¿e umówi³em siê z pani± i nie zapisa³em do niej kontaktu, a ¿e dzwoniê i odbieram du¿o telefonów, w historii rozmów numeru telefonu ju¿ do niej nie mia³em. No có¿, poczeka³em ponad godzinê w gabinecie na kolejn± wizytê potrzebuj±cego.

W zasadzie ten wpis powinienem zakoñczyæ na tym jednym przypadku, ale od czego jest ¿ycie, które pisze kolejne scenariusze. Kilka dni temu odebra³em kolejny telefon i choæ przypadek dolegliwo¶ci by³ zupe³nie inny, sposób rozmowy podobny do matki dziecka – Aha, gabinet, rozumiem, dobrze bêdê czyta³a portal zanim przyjadê do pana, ¿eby od pana dowiedzieæ siê czego¶ wiêcej. Kobieta mówi jaki¶ czas i nagle pyta – I naprawdê nic mi pan wiêcej nie powie przez telefon?

Jeszcze jeden przypadek – Dzieñ dobry! Proszê mi powiedzieæ, gdzie jeste¶cie, bo mam mêtlik w g³owie od tych wszystkich proponowanych terapii, kiedy mogê przyjechaæ? Umawiam siê z panem na konkretny dzieñ, a jemu nie przeszkadza to, ¿e do centrum Polski ma ponad 400 km. Co prawda spotkaæ siê chce ju¿, ale przynajmniej cz³owiek konkretny, mówi, ¿e przygotuje sobie wszystkie pytania, które do mnie ma i koñczy rozmowê.
« Ostatnia zmiana: 19-10-2016, 16:35 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #21 : 21-10-2016, 07:58 »

Cytat
Pacjenci zapisani do lekarza na "najlepsze badanie i diagnozê" czekaj± nawet kilka miesiêcy. Czekaj± pokornie i czym¶ niewyobra¿alnym jest, ¿eby tak± wizytê mogli przegapiæ! Kiedy dzwoni± do mnie b±d¼ do Maæka, niecierpliwie pytaj± o wizytê, chc± natychmiast przyjechaæ, byle nie czekaæ! Z regu³y nie mo¿emy od razu siê umówiæ, tak jak by tego chcieli, wiêc zwykle zadaj± mnóstwo pytañ. Od razu informujemy, ¿e odpowiemy na pytania podczas umówionej wizyty. I co s³yszymy? – To ja mam do pana tylko jedno pytanie.
To samo obserwujemy na forum. Ju¿ natychmiast pomoc i ratunek, dodatkowo odpowied¼ na wszystkie pytania i w±tpliwo¶ci. Gdy zwrócimy uwagê, ¿e proszê poczytaæ ksi±¿ki, forum-foch i obra¿anie siê.
My¶lê, ¿e dobr± podjêli¶cie zasadê, ¿adnych konsultacji przez telefon. One powinny byæ zarezerwowane dla sta³ych klientów, lub ludzi, którzy zaczêli co¶ pozytywnego ze sob± robiæ.
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #22 : 21-10-2016, 12:09 »

Pamiętam czasy nagrywanych audycji do SOS RadiaBiosłone, kiedy zadzwonił do mnie ojciec chorej dziewczynki – Niech mi pan powie, czy mam dziecko leczyć, czy nie. Mała jest albo przeziębiona, albo ma zapalenie oskrzeli. Żona mówi, że trzeba, ja z kolei uważam, że nie trzeba – w głosie był poddenerwowany.

Ojciec natychmiast chciał "tysiąca" odpowiedzi, a najlepiej, żebym tę właściwą decyzję podjął za niego. Zacząłem mówić, minęły może trzy minuty i słyszę – Przepraszam, muszę kończyć, wchodzę z żoną i z dzieckiem do gabinetu lekarskiego – ojciec kompletnie mnie zaskoczył.

Takich telefonów było wiele, dlatego uznaliśmy, że gabinet to gabinet – krótka rozmowa przez telefon, umawiasz się, przyjeżdżasz, bo przynajmniej wiemy, że już coś zaczynasz dla siebie robić i szanujesz nasz poświęcony tobie czas.
« Ostatnia zmiana: 21-10-2016, 17:58 wys³ane przez ArtComp » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Melinda
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakoñczy³am 12.2012
Sk±d: Pomorze
Wiadomo¶ci: 376

« Odpowiedz #23 : 15-01-2017, 20:57 »

Odwiedzi³am Gabinet w Warszawie z powodu arytmii serca. Zachêcona tym, co Mistrz pisze, ¿e serce uzdrawia siê "od rêki", postanowi³am spotkaæ siê. Rêka Mistrza trochê daleko, a tymczasem rêka Poziomka tu w Warszawie, w Gabinecie na Dolnej. Pomog³o!
Bardzo pozytywne wra¿enie ze spotkania i rozmów konkretnych na temat zdrowia.
Odbyli¶my cztery sesje i jest poprawa. Skromnie bojê siê pisaæ, ¿e wszystko odesz³o, aby nie zapeszyæ.
Jak bêdzie trzeba, to powtórzê, poniewa¿ nie chcê ³ykaæ tabletek. Tak jest w czwartej ksi±¿ce Mistrza "Zdrowie na w³asne ¿yczenie" cz.IV.
Zapisane

Przyjmuj z godno¶ci± co ci lata doradzaj±, z wdziêkiem wyrzekaj±c siê przymiotów m³odo¶ci.
Asioha
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 36
MO: 27.07.2015-05.11.2017
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 38

« Odpowiedz #24 : 19-01-2017, 20:21 »

Ja równie¿ wynios³am same korzy¶ci z dotychczasowych piêciu wizyt u Poziomka w Gabinecie w Warszawie: dosyæ szybko uporali¶my siê z arytmi± serca, która powodowa³a u mnie lêki i silny niepokój.
Mia³am równie¿ du¿e problemy z ¿o³±dkiem, który by³ ca³kiem skurczony, bardzo czêsto mnie bola³ i ogólnie czu³am, ¿e jest jednym wielkim stanem zapalnym. Aktualnie jest coraz lepiej, ¿o³±dek mnie praktycznie nie boli i ju¿ siê nie kurczy.

Na wczorajszej wizycie z kolei, Poziomek bardzo mi pomóg³ na du¿y ból w okolicach krêgów szyjnych, w których mam zwyrodnienie, przez co czêsto odczuwam sztywno¶æ karku i bardzo silny ból promieniuj±cy do ³opatki. Wczorajszy masa¿ tych okolic sprawi³, ¿e wysz³am z "lekk± g³ow±", wiêc na pewno bêdê chcia³a taki zabieg jeszcze powtórzyæ.

My¶lê, ¿e w moim przypadku, seanse s± zauwa¿alnym "kopem" energetycznym dla cia³a w dochodzeniu do zdrowia, po ka¿dej wizycie czujê siê coraz lepiej. Mam zamiar równie¿ zachêciæ swoich rodziców do przyjazdu do Gabinetu.
Zapisane
Ro¶linnie
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

MO: Nie stosuje
Wiadomo¶ci: 1

« Odpowiedz #25 : 08-10-2023, 13:28 »

Czy gabinet w Warszawie jeszcze funkcjonuje?
Zapisane
Poziomek
*


Online Online

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« Odpowiedz #26 : 08-10-2023, 16:53 »

Ca³y czas funkcjonuje.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!