Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 22:34 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Odstraszanie przysz³ych u¿ytkowników Bios³one  (Przeczytany 17916 razy)
Luciano
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 767

« Odpowiedz #20 : 27-11-2015, 12:38 »

Cytat
Wrócê te¿ krótko do tego, co napisa³em wcze¶niej - wyzywanie kogokolwiek, a w tym przypadku generalizowanie i obra¿anie wszystkich tych, którzy ¿yj± inaczej ni¿ X czy Y, nie mówi nic o tych obra¿anych poza tym, ¿e wykonuj± konstytucyjne prawa wolno¶ci wyboru. O autorach takich wypowiedzi mówi± znacznie wiêcej. Ka¿dy autor pod¶wiadomie wie, co to takiego jest.

No to spójrz tylko, co ¿e¶ sam pisa³ w w±tku o papierosach.
Zapisane

Lepiej siê z m±drym zgubiæ ni¿ z g³upim znale¼æ.
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.252

« Odpowiedz #21 : 27-11-2015, 12:57 »

No to spójrz tylko, co ¿e¶ sam pisa³ w w±tku o papierosach.
Oj tam, oj tam...napisa³ tylko, ¿e ¶mierdz± i cuchn± im ³apska...nie obrazi³ przecie¿.smile
"Jak Kali ukra¶æ komu¶ krowa to byæ dobrze, a je¶li Kalemu kto¶ ukra¶æ krowa to byæ ¼le"?
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Pkamil
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Sk±d: Polska
Wiadomo¶ci: 78

« Odpowiedz #22 : 27-11-2015, 13:16 »

Wiem co napisa³em. G³ównie to, ¿e mnie to przera¿a. Nie by³o tam ani jednego s³owa o tym, ¿eby tego nie robiæ. Nikogo nie wyzywa³em. Nikogo nie obra¿a³em. Mo¿e przesadzi³em troszkê z tym smrodem, ale to g³ównie dlatego, ¿e mi on przeszkadza. Ale jako¶ z tym ¿yjê. Wróci³em w³a¶nie z miejsca, w którym palacze mog± paliæ w knajpach i barach. I jak palili, gdy ja jad³em, to jako¶ to prze¿y³em.

Chcecie piæ wódkê, pijcie.
Chcecie paliæ fajki, palcie.
Chcecie robiæ to czy tamto, róbcie to.

¯adne z moich s³ów napisanych w wyszczególnionym w±tku nie wskazuje na to, abym uwa¿a³, ¿e kto¶ jest debilem czy g³upkiem, je¿eli wykazuje pewne cechy zachowania.

Czytaj±c forum i za³o¿enia BIO... natkn±³em siê na wiele ciekawych informacji. O niezdrowej ¿ywno¶ci, napromieniowywanej ¿ywno¶ci, niezdrowym trybie ¿ycia i diecie itp. I gdy czyta³em ten w±tek o alko i fajach, to troszkê by³em zaskoczony. Bo to nijak ma siê do tych twardych wytycznych dotycz±cych jw.

Jednak zwrócê jeszcze raz uwagê, nikogo z pal±cych czy pij±cych nie obrazi³em. Nie napisa³em, ¿e tylko niepl±cy i niepij±cy ...
Wyrazi³em moj± subiektywn± opiniê na ten temat.

Mo¿e troszkê za mocno skupi³em siê na fizycznym aspekcie procesu, ale nie mia³em intencji okradania nikogo z jego wolno¶ci wyboru.
Zobacz mój post z 12:49.

Je¶li kto¶ siê poczu³ ura¿ony, to najmocniej przepraszam.
Zapisane

„Nie jest miar± zdrowia byæ dobrze przystosowanym do g³êboko chorego spo³eczeñstwa” - Krishnamurti
scorupion
« Odpowiedz #23 : 27-11-2015, 13:35 »

G³upek to g³upek i choæby¶ nie wiem jak ¿arliwie nie chachmêci³, g³upkiem bêdzie nadal.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!