Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Unia Europejska.  (Przeczytany 17127 razy)
scorupion
« : 11-12-2015, 09:39 »

Zakładam nowy temat, bo w najbliższych latach będzie się tu działo.

Cytat
Na utworzenie Europejskiego Korpusu Straży Granicznej naciskają Francja i Niemcy. Już wcześniej wprawdzie mówiło się o utworzeniu unijnych oddziałów pograniczników, by wysyłać do państw, które nie radzą sobie z presją migracyjną, ale tylko na wniosek tych krajów. Zgodnie z nową propozycją, rządy unijnych państw nie miałyby na to wpływu, ich sprzeciw nie byłby wystarczający, bo to Komisja Europejska podejmowałaby ostateczną decyzję o wysłaniu unijnej straży granicznej.

No, i co jeszcze? Żebym się przestał walić w łeb, też przyślą europejską straż bez zgody polskiego rządu?
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #1 : 11-12-2015, 10:08 »

Wiecie może jak to się ma do Ustawy 1066, którą wprowadziło PO? Nie wiem czy jestem na czasie, bo z tego co ostatnio słyszałem to została ona zatwierdzona.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #2 : 11-12-2015, 10:40 »

Ma się zupełnie inaczej. Tam interwencja może sie odbyć wyłącznie za zgodą MSW albo Rządu RP i ogólne założenia nie są głupie, szczególnie przy klęskach żywiołowych itp. Oczywiście przy okazji musieli przemycić trochę g*wna. Tu natomiast wyraźnie napisane jest, że KE decyduje sama.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 14-12-2015, 19:05 »

Cytat
– To, co rozgrywa się w Polsce, ma charakter zamachu stanu i jest dramatyczne – powiedział Schulz. – Wychodzę z założenia, że w tym tygodniu, a najpóźniej podczas posiedzenia w styczniu, będziemy o tym w Parlamencie Europejskim obszernie dyskutować – zapowiedział polityk niemieckiej SPD.

No i mamy wroga, to kiedy Drang nach Osten?
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #4 : 15-12-2015, 08:18 »

Mają problem z emigrantami, to może wystarczy im plucie swoimi mediami, tymi w Niemczech i tymi w Polsce? To może nie ruszą na wschó? Ale Targowica już ruszyła!
Prawdziwi demokraci mają problem z tą swoją demokracją...prezydent wybrany demokratycznie, sejm, senat również to zostaje im nocna zmiana warty i ewentualnie pucz wojskowy.

Ale swoja drogą takiego jadu i nienawiści naprawdę dawno ogladać nie można było. Pamiętam rozpaczliwe wołanie pani Kopacz o 100 dni spokoju dla jej rządu, tutaj nawet nikt  o tym nie wspomni.
Wczoraj leciałam samymi nagówkami tematów na onet, wszystkie atakujące, wszystkie przeciw PIS i Dudzie, ani jednego neutralnego, nie mówiąc o za. Ale pocieszajace jest, że ludzie w komentarzach piszą prawdę i nie wszyscy dają się zmanipulować, bo patrzą szerzej.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #5 : 15-12-2015, 08:54 »

Może kogoś zainteresuje proroctwo z Jelonek

Warszawa Jelonki, 25 listopad 2015r.     godz.20:10              Przekaz nr  699

.................Kochane dziateczki, czas, który znacie kończy się bezpowrotnie. Po nowym roku nastąpi kolejne przyspieszenie czasu, o kolejne dwadzieścia punktów. Nastąpi skok z 1/70 na 1/90. Ostatni, a zarazem zasadniczy skok przyspieszenia nastąpi na wiosnę 2016r. W tym czasie dokona się zakładane przyspieszenie 1/100. To ostatnie przyspieszenie odczują wszyscy ludzie na ziemi, a wydarzenie z tym związane, pomoże przetrwać wiernym dzieciom Bożym, które jedynie w Bogu pokładają ufność i nadzieję.

            Pragnę, aby każde dziecko Boże, które kocha Boga i ma dobrą wolę uczyniło wszystko, by ratować upadające dusze braci i sióstr. Kto mógł pomagać Mi w zbawianiu dusz, a tego nie uczynił z lenistwa, obciążony będzie potępieniem tych dusz. Dla Europy rozpoczyna się czas przymusowej pokuty. Czas ulgi dany Polsce nie będzie przedłużony, bo rozpoczął się także dla niej czas Bożej Sprawiedliwości............
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #6 : 15-12-2015, 11:49 »

Pana Boga Daśku się nie boisz, że wklejasz takie głupoty?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #7 : 15-12-2015, 12:58 »

Cytat
"Nie będę przepraszał Polaków za moje słowa. Mówiłem nie o Polakach, a o działaniach władz" - tak skomentował w rozmowie z TVP1 zamieszanie wokół swoich wcześniejszych słów Martin Schulz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego.
Specjalnie nie dziwi.

Cytat
"Widziałem wielotysięczne demonstracje przeciwko działaniom rządu. Obawy, które wyraziłem nie są tylko moje. Wielu Polaków tak uważa" - dodał Schulz
Aha, a wielotysięcznych manifestacji przeciwko kolonistom i stetek podpaleń ośrdków dla emigrantów socjalnych w Niemczech to nie widać?

I tak toczy się życie w demokratycznej Unii.
Zapisane
Gerda
« Odpowiedz #8 : 18-12-2015, 08:11 »

Cała ta pseudo unia powinna upaść, każdy kraj powinien sam zajmować się swoją gospodarką a nie powierzać jej komuś z zewnątrz.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #9 : 18-12-2015, 08:47 »

Unia ma w styczniu debatować o "zamachu" w Polsce, "zagrożonej demokracji" a tymczasem ISIS robi co chce. Ale to tylko jest niepokojące...u nas zamachy i nawet przewroty, a w Europie tylko niepokoje...Ot hipokryzja!
Cytat
Szwedzkie służby badają sprawę drastycznych listów, rzekomo podpisanych przez ISIS, jakie zostały skierowane do mieszkańców kilku miast, w tym Sztokholmu. Sprawa ta wpisuje się coraz dłuższą listę problemów, z jakimi zmaga się obecnie Szwecja, m. in. z powodu kryzysu imigracyjnego w Europie. Ofiarą zaostrzającej się debaty mogą paść liberalna polityka imigracyjna oraz idea multikulturalizmu. W kontekście wojny, jaką Państwo Islamskie prowadzi przeciwko wartościom Zachodu, sprawa "listów od ISIS" wygląda szczególnie niepokojąco
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/drastyczne-listy-w-kraju-ue-pod-grozbami-podpisalo-sie-isis/06tgk0
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
scorupion
« Odpowiedz #10 : 18-12-2015, 10:16 »

Szwedzi już mają dobrze, a będą mieli znacznie lepiej hehehe. Istnieje jednak wyjście awaryjne, w razie czego mogą oddać swoje domy potrzebującym, a sami wyemigrować do Polski.
Zapisane
Gerda
« Odpowiedz #11 : 21-12-2015, 12:46 »

Wcale mi nie żal całego tego zachodu. Mają co chcieli, my róbmy swoje i nie patrzmy na zachód. Jedyny problem w tym przypadku to to, że gdybyśmy chcieli wyjść z Unii to pozostaje kwestia ogromnych kwot jakie nam ta Unia dała (pomijając że z naszych pieniędzy). Wiadomo że mieliby wtedy powód żeby się o te pieniądze upominać, nawet jeśli nie są do końca ich.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #12 : 31-01-2016, 19:50 »

"Właśnie uznano za niegroźny aspartam. Kontrowersyjny słodzik, wokół którego szkodliwości trwa spór naukowy. Jednocześnie wydano dyrektywę nakazujących ograniczenie spożycia cynamonu, który UE uznaje za niebezpieczny".

Oj nudzi się nudzi nierobom!

 - http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-styl-zycia/item/77584-cynamon-jest-grozny-a-aspartam-jest-nieszkodliwy
Zapisane
Sylanna
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 73
MO: 27-12-2007
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #13 : 01-02-2016, 14:36 »

Jeżeli ta unia ma iść dalej w tym kierunku,to należy z niej jak najszybciej uciekać.
Zapisane
Gerda
« Odpowiedz #14 : 08-02-2016, 10:09 »

Podobno Kukiz chce zrobić referendum nt wyjścia Polski z UE, pewnie wyjdzie jak zawsze no ale pozostaje mieć nadzieje
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #15 : 31-03-2016, 01:53 »

Jeżeli ta unia ma iść dalej w tym kierunku,to należy z niej jak najszybciej uciekać.

https://www.youtube.com/watch?v=V0ALwYDY_74


Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #16 : 21-06-2016, 08:26 »

Od tego weekendu w państwach należących do Unii Europejskiej wprowadzono restrykcyjne prawo delegalizujące setki naturalnych ziół leczniczych używanych na naszym kontynencie od pokoleń. Według brukselskiego reżimu celem jest ochrona konsumentów przed potencjalnie niebezpiecznymi dla zdrowia „tradycyjnymi” medykamentami.


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-zakazala-ziololecznictwa
Zapisane
ArtComp
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 58
MO: 23.01.2017
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #17 : 21-06-2016, 09:06 »

Od tego weekendu [ciach]

Ja widzę tam coś takiego:
Kod:
autor: admin (2011-05-02 10:13)

Wygląda na to, że artykuł napisany był blisko PIĘĆ I PÓŁ ROKU temu... Jeżeli podajesz jakąś informację, (s)próbuj najpierw ocenić jej wiarygodność i sprawdzić z jakiego czasu jest...
Zapisane

| ZZO | DP | MO | KB | OJ | SO | GBG | SB
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #18 : 28-04-2017, 17:09 »

Jeszcze nie wybrany, a już straszy:
"W ciągu trzech miesięcy po wybraniu mnie (na prezydenta) podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski – oświadczył Macron.

– Nie możemy tolerować kraju, który w Unii Europejskiej rozgrywa różnice kosztów społecznych i który narusza wszystkie zasady Unii. Nie możemy mieć takiej Europy, w której (…) gdy mamy do czynienia z państwem członkowskim zachowującym się tak jak Polska czy Węgry – w kwestiach dotyczących uniwersytetu, wiedzy, uchodźców, wartości fundamentalnych – to podejmuje się decyzje, aby nie robić nic – wyjaśnił polityk.

– Nie ustąpię w żadnej kwestii. Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie. Chcę, aby przypadkowi Polski przyjrzano się w sposób całościowy. I aby w kwestiach dotyczących praw i wartości Unii Europejskiej wprowadzono sankcje – zaznaczył Macron.

 - https://marucha.wordpress.com/2017/04/28/polska-ma-nowego-wroga-obiecuje-ze-3-miesiace-po-objeciu-wladzy-zmusi-nas-do-uleglosci/
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #19 : 28-04-2017, 21:19 »

"Emmanuel Macron – bankier Rotszylda, uczestnik Grupy Bilderberg"... dla mnie ten nagłówek mówi wiele. Nawet jeśli zostanie wybrany to jestem pewien, że swoich obietnic w sprawie Polski nie spełni.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!