Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 21:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co się dzieje i co można z tym zrobić  (Przeczytany 14438 razy)
Miko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2014
Wiadomości: 3

« : 26-01-2016, 12:08 »

Chcę prosić Was o pomoc w ustaleniu co się ze mną dzieje, ponieważ od około dwóch lat mam problemy ze zdrowiem. W tym czasie przygarnelismy koty, pisze o tym, bo zastanawiałam się, czy może mieć to związek z nimi. Z drugiej strony, moja babcia, która z nami nie mieszka ma podobne problemy. U mnie zaczelo sie najprawdopodobniej od "anginy". Zrezygnowana poszlam do lekarza, który oznajmił, że mam angine i przepisał antybiotyk. W trakcie jego brania dostałam dziwnej wysypki, która przesuwała się w bardzo szybkim tempie, od góry ciała w dół. I po jednym dniu zniknęła. Mocno to mnie osłabiła, ale przeszło. Dopiero po paru miesiącach, po powrocie z wakacji na wsi pojawiły się u mnie jakieś dziwne objawy, takie jak uczucie zamglenia w oczach i ciała obcego i wydobywanie się z oczu galeretkowatej wydzieliny, czy pasem. Również mniej więcej w tym czasie pojawił się lekki świąd skóry i zaczęły rozdwajac się paznokcie  . To minelo. Dopiero w lipcu, kiedy po jedzeniu słonecznika złamał mi się ząb, z którym coś już się wcześniej musiało dziać na następny dzień zaczęła strasznie swedziec mnie skóra glowy, a potem całe ciało. Na ciele od ucisku, lub opierania sie robily mi sie babable i skóra zaczynala swedziec. W tym czasie zaczęłam pić MO, ale nie wiem, czy to przed nia czy po niej na szyji i rzuchwie zaczely robic mi sie dziwne zgrubienia z ropą i i osoczem w środku. Zgrubienia często robiły się na węzłach chłonnych. Nagle pogorszyła mi sie cera, zaczęłam mieć problemy z masą zaskórnikow. Potem pojawiły się u mnie częste dreszcze. Było mi strasznie zimno i nagle zaczynało mną trzasc, czemu towarzyszyło uczucie lęku. Zaczęłam być bardzo zmęczona .  Po jakimś czasie pojawiły się dziwne bole serca, przy siadaniu i mocniejszych ruchach ciała. To wszystko oczywiście minęło. Poza zgrubieniami na szyi, jakie nadal niekiedy mi sie pojawiają. Przez długi czas nic się nie działo. Ok. Trzy tygodnie temu zaczęła boleć mnie glowa, głównie przy halasie, towarzyszyły temu mdlosci, mam też wrażenie większej sztywności karku. Trzy dni temu pojawiły się zawroty glowy szczególnie przy wstawaniu i kladzeniu się. Czuje się zdezorientowana i już nie mam do tego wszystkiego siły. Zrobiłam wczoraj tomografia, ale nie mam jeszcze wyników. U mojej babci najpierw pojawiło się swędzenie uszu, schodzila jej z nich skóra, luszczyly się. Często towarzyszy jej zmęczenie. Pojawiają się bable, czy wysypki na skórze, w okolicy oczu. 2 miesiecetemu miała zawroty glowy, ale minęły, badania na razie nic nie wykazały.
« Ostatnia zmiana: 26-01-2016, 12:54 wysłane przez Gloria » Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #1 : 26-01-2016, 12:33 »

Masz masę toksyn i angina to był desperacki rzut organizmu, aby się ich trochę pozbyć. Niestety wzięłaś antybiotyk, co zablokowało to, co organizm sobie zaplanował i dodatkowo dołożyło więcej toksyn z antybiotyku, więc będąc w jeszcze większej desperacji, organizm zaczął próbować innymi drogami np. ropa z oczu i oczywiście skóra.

Bąble czy zgrubienia z osoczem czy ropą to również gromadzenie toksyn do usunięcia.

Zmęczenie, otępienie, brak chęci do życia to typowe efekty zatoksycznienia organizmu oraz jego oczyszczania, też się kiedyś tak czułem.

Poczytaj sobie:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem
http://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/leczenie-chorob-infekcyjnych
http://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/samooczyszczanie-organizmu-z-toksyn
http://portal.bioslone.pl/grzybica-jamy-nosowej
« Ostatnia zmiana: 26-01-2016, 13:38 wysłane przez Gloria » Zapisane
Miko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2014
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #2 : 26-01-2016, 16:08 »

Dzięki:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!