Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Osobom z otwartym umysłem  (Przeczytany 8339 razy)
Jurek_z_Lasu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 15.06.2012r
Wiadomości: 14

« : 12-03-2016, 08:12 »

https://exignorant.wordpress.com/2013/07/02/rozpad-systemowy-zmierzch-kultury-upadek-imperium-neofeudalizm-orwell-i-spoleczna-nieswiadomosc/
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 12-03-2016, 10:37 »

Bardzo dobre przemyślenia, jedyny zarzut, że za delikatnie oceniają sytuację. Jest gorzej, będzie znacznie gorzej, a istnieje szansa, że kompletnie beznadziejnie.
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #2 : 12-03-2016, 16:40 »

Dzięki za arta. Dobry.
Jakiś czas temu zgłębiałam zjawisko autyzmu. Przyglądałam się np. oficjalnym statystykom. Na stronie cdc (agencja rządowa US do spraw zdrowia) są dosyć obszerne. Zastosowałam na to, co oficjalnie publikują, zwykły rachunek prawdopodobieństwa - założyłam wzrost liniowy (optymistyczny wariant, bo już teraz widać, że rośnie to wykładniczo). Wynika z tego, że ok. roku 2040 w US 100% dzieci, które będą się rodziły, to będą dzieci ze spectrum.
Jedna jaskółka ponoć wiosny nie czyni. Ale są już ich tysiące.
« Ostatnia zmiana: 14-03-2016, 07:12 wysłane przez Gloria » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #3 : 14-03-2016, 08:37 »

Bardzo dobre przemyślenia, jedyny zarzut, że za delikatnie oceniają sytuację. Jest gorzej, będzie znacznie gorzej, a istnieje szansa, że kompletnie beznadziejnie.
I za to Cię Scorupion kochamy! Brakuje Twoich komentarzy politycznych.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #4 : 14-03-2016, 09:25 »

Czy osoby, które będą żyć w hyperbarii i używać wodoru albo dodając go do domowego powietrza w stężeniu 1 – 3%, bądź wypijając dziennie około litra wody nasyconej wodorem mają szansę znacząco wydłużyć pozostałe im jeszcze życie?

http://ponad120lat.drpokrywka.pl/book/longevity/

Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #5 : 14-03-2016, 10:32 »

Pokrywka - synonim wieko, w domyśle trumny - takie skojarzenie.
Ale nie wykluczam że ma chłop rację z tym składem atmosfery w przeszłości, jak na pierwszy rzut oka, teoria taka - ma dla mnie sens.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #6 : 14-03-2016, 12:57 »

Bo Udana w tej chwili każdy twój ruch w sieci, wszystko co napiszesz, emaile, otwarte strony, wyszukiwania, triangulacja skrupulatnie jest zapisane i czeka. Na co czeka? Ano na kaprys, jak ktoś będzie miał kaprys i grzecznie poprosi dostawcę internetu to dostanie cię gołą i wesołą na tacy. Podobnie jest z smartfonami i normalnymi telefonami. W obydwu przypadkach z geolokalizacją, tak na wszelki wypadek. Więc gdybyś wybierała się do narzeczonego, telefon zostaw w domu hehehe.
Oczywiście popieram to, ze względu na zagrożenie teroryzmem i szeroko pojete bezpieczeństwo. Ale mam olbrzymie pretensje, że całkowite i bez powodu odarcie z prywatności dotyczy wyłącznie sieci komputerowej i telefonicznej. A co jeśli dwóch terorystów na gębę będzie się umawiało, aby wysadzić Pałac Kultury, a przynajmniej jeden z nich nie jest kapusiem? Leżymy i dlatego należałoby każdego zaopatrzyć w dwie kamerki umocowane na głowie, jedna normalną i drugą na podczerwień, mikrofon oraz mikroładunek wybuchowy na wypadek gdyby komuś zachciało się wyłączyć ustrojstwo. Że niedemokratyczne? Nieprawda, bo nad całością czuwałby demokratycznie wybrany Trybunał Kamerkowy.
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #7 : 14-03-2016, 14:17 »

Pokrywka - synonim wieko, w domyśle trumny - takie skojarzenie.
Ale nie wykluczam że ma chłop rację z tym składem atmosfery w przeszłości, jak na pierwszy rzut oka, teoria taka - ma dla mnie sens.

Dałbym się zapuszkować na czas nocnego wypoczynku żeby wypróbować.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 14-03-2016, 16:21 »

Tak. Zwłaszcza w czasach Adama i Ewy atmosfera sprzyjała długowieczności.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Jurek_z_Lasu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 15.06.2012r
Wiadomości: 14

« Odpowiedz #9 : 15-03-2016, 17:28 »

https://www.youtube.com/watch?v=iTKbYIkxKMg
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!