Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dosalanie limfy i zakwaszanie żołądka.  (Przeczytany 17583 razy)
scorupion
« : 04-06-2016, 08:30 »

Myśleliście, że umarłem? Jeszcze nie hehehe, chociaż każdy dzień to jakby bliżej do zejścia z tego głupiego i całkowicie pozbawionego sensu świata.
Po okresie burzy i naporu z totalnym odkwaszaniem, gdzie wykorzystywano siedemnaście odmian wody  i jeszcze coś tam, aż earth zżółkł niczym morela, przyszedł czas na zakwaszanie. Tym razem tylko żołądka, bieda jakaś. Oprócz tego ludzie przyzwoici noszą przy sobie sól i co jakiś czas dosalają limfę, ssąc krzyształki.

Przy okazji głupawek chciałbym przestrzec, szczególnie neofitów, przed idealizowaniem mikstury. Pomaga na wiele, ale nie na wszystko i jak ropa wylewa się do otrzewnej to pędzimy do szpitala, a nie zmniejszamy dawkę. Ropa jest tylko przykładem, podobnych przypadków bywa znacznie więcej. Czyli trzeba być czujnym.

A osobom cierpiącym na niewyjaśnione dolegliwości polecam bardzo bliskie przyjrzenie się swojemu kręgosłupowi i ogólnie układowi ruchu, Stamtąd często pochodzi zło. Niestety, nie ma fachowców od całościowego ogarnięcia tego tematu. Masażysta może do usranej śmierci masować bolący mięsień, a pominie złogi odłożone na kości pół centymetra obok, nastawiacze ustawiają kręgi nie interesując się, że spięte mięśnie wywalą je ponownie itd, itp. Ciemność tu widzę.
« Ostatnia zmiana: 04-06-2016, 08:44 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1 : 04-06-2016, 11:25 »

Już byłem pewien, że wyzdrowiałeś i "tyle widzieli".

Cytat
Oprócz tego ludzie przyzwoici noszą przy sobie sól i co jakiś czas dosalają limfę, ssąc krzyształki.
Jeżeli to Ziębosól w Ziębosolniczce to ja bym nie lekceważył potęgi mocy.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2 : 06-06-2016, 09:25 »

aż earth zżółkł niczym morela
Naprawdę chłop się zabije!
A o Tobie  Scorupionie myślałam żeś wyzdrowiał i znikł rozkoszując się zdrowiem. smile
O kręgosłupie mógłbyś więcej?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
scorupion
« Odpowiedz #3 : 06-06-2016, 10:41 »

Earth do spółki ze Spoko nawalają betainę, earth ma nadzieję, że dzięki temu odżółknie po totalnym odkwaszaniu, a Spoko zmieni paradygmat na temat białka i odżywiania według Korżawskiej. A jako ciekawostkę mogę podać, że druga z naszych byłych wielokrotnych medalistek podała informację, że aloes używany dłużej niż trzy miesiące, powoduje przyśpieszenie nowotworzenia w organizmie.

Z kręgosłupem, zgodnie z moim doświadczeniem jest tak, że przesuniecia kręgów potrafią dawać niewiarygodne objawy, które są leczone objawowo długo i bezskutecznie. Dopiero co temu widziałem przypadek, gdy opuchlizna twarzy, powiek, szyi, barków zniknęła w ciągu kilku minut, po nastawieniu kręgu piersiowego. Wydaje mi sie, że za przewlekłe zmęczenie mogą odpowiadać zrotowane kręgi w odcinku lędźwiowym, bo że za hemoroidy to jestem pewien. Podobnych przypadków jest mnóstwo.
Teoretycznie masaż i rozluźnienie mięśni powinny powodować powrót kręgów na swoje miejsce, ale w wielu przypadkach tak nie jest, Trzeba połączyć obydwa zabiegi. Na dodatek potem wzmacniac i rozciągać mięśnie, a i tak rotacje nawracają i trzeba powtarzać operacje na nowo.
Do tego dochodzą złogi odłożone na okostnej, które powodują bóle daleko od miejsca odłożenia się złogów. Też te bóle często są niezrozumiałe i nie do ogarnięcia, jeśli ktoś nie zna charakterystycznych punktów, gdzie złogi się zbierają. Ktoś, kto ma o tym pojęcie, mógłby taką mapę sporządzić, ja z taką sie jeszcze nie spotkałem. Te złogi trzeba rozpędzać mocnym uciskiem, o ile jeszcze dadzą się jeszcze rozpędzić i jeżeli bóle powracają, po jakimś czasie uciskanie powtórzyć.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #4 : 21-06-2016, 12:56 »

Skorupion, tyle mądrości zapodałeś, że trudno ogarnąć, ale jak odcedzić to co wyżej, czyli Eartha i Spoko, to ciąg dalszy jest bardzo mądry. Czyli chodzi mi o kręgosłup. Mam właśnie zrotowane kręgi w odcinku L-S, jak medycyna opisała. Pozostaje mi umówić się kiedyś do Mistrza, jeżeli mnie przyjmie, ale mam dość daleko, no i myślę, że trzeba na dłużej.
Dwa razy w tym roku, kręgosłup 'położył' mnie do łóżka; myślałam, że to brzuch i jelita, ale prześwietlenie wykazało co wyżej. Muszę to przyjąć do wiadomości, a ciągle myślałam- brzuch i brzuch.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
scorupion
« Odpowiedz #5 : 21-06-2016, 13:16 »

Za bóle brzucha i jelit mogą odpowiadać też złogi odłożone na kościach miednicy.
Na razie zafunduj sobie kilka masaży, ale u kogoś kto mocno masuje, a nie głaszcze i robi chmurę za pomocą laserów, fal uderzeniowych i pola magnetycznego.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #6 : 21-06-2016, 19:38 »

Tak zrobię. Jestem umówiona w przyszłym tygodniu. Tylko czy masażysta będzie odpowiedni, to się okaże.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!