Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zanieczyszczenie metalami ciężkimi  (Przeczytany 4912 razy)
WesołyRoman
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« : 16-06-2016, 08:47 »

Od dawna zauważyłem u siebie nagłe spadki energii, nagłe stany zapalne, bóle głowy, problemy z koncentracją, pamięcią. Teraz już wiem skąd to pochodzi:
https://www.youtube.com/watch?v=8l3_W2Ws5vw
Znalazłem też informację, że ludzie, którzy są w to zamieszani mają substancję, które po wypiciu natychmiast powodują wyrzut jakichkolwiek metali ciężkich.
W tym momencie nasz rząd będzie przeciwdziałał tym opryskom, ale z ich usunięciem, będziemy sobie musieli dać radę sami - tak myślę. Proszę o poradę jakie remedia stosować, aby usunąć jak najszybciej te szkodliwe związki. Podejrzewam, że płuca najbardziej w moim wypadku zostały zanieczyszczone.
Zapisane
ArtComp
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 58
MO: 23.01.2017
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #1 : 16-06-2016, 09:06 »

Teraz już wiem skąd to pochodzi
Operacja dotycząca rozpylania tzw. chemtrails (pierwszy raz termin ten został określony i zapisany w dokumentach USA jako jedna z metod walki w wojnie amerykańsko-wietnamskiej) trwa nieprzerwanie w Polsce (i z tego co się orientuję w blisko 30 innych krajach) od 1995 roku - z mniejszym bądź większym nasileniem. Było już kilka ogólnopolskich spotkań w tym temacie, była również przynajmniej jedna konferencja międzynarodowa.
Geoinżynierowie wymyślili sobie, że trzeba schłodzić planetę i dlatego głównym składnikiem rozpylanej chemii jest aluminium, które ma rzekomo odbijać część promieni słonecznych w górę i zmniejszać ocieplenie Ziemi.

MON na wystosowany do nich list "kazało" kontaktować się z Ministerstwem Ochrony Środowiska - oczywiście nic na temat tego, że są to opryski - nikt niczego nie potwierdził (dalszych losów tego listu nie znam).
Wszyscy decydenci wokół uparcie twierdzą, że są to normalne smugi kondensacyjne confused

A na stronie NASA, w krótkim czasie jak ludzie z różnych stron świata zaczęli dopytywać co to jest, powstała strona "dydaktyczna", wg której smugi kondensacyjne dzielimy na takie, które się "rozpływają" po kilkudziesięciu sekundach jak i takie które "wiszą" na niebie godzinami i rozciągają się od horyzontu z jednej strony po horyzont z drugiej strony.

Co do samego aluminium - niestety niektórzy sami na własne życzenie się nim zatruwają, stosując choćby antyperspiranty, w których większości składnikiem blokującym pory jest właśnie nic innego jak aluminium...

Cytat
Znalazłem też informację, że ludzie, którzy są w to zamieszani mają substancję, które po wypiciu natychmiast powodują wyrzut jakichkolwiek metali ciężkich.

Z reguły jest tak, że ci co wymyślają jakąś nową truciznę, opracowują od razu stosowne antidotum... Natomiast szczerze wątpię, że taką informację znalazłeś - co najwyżej były to tylko czyjeś domysły (nie twierdzę, że niesłuszne).
Z drugiej strony jeżeli nawet "wielcy" mają coś takiego, to taka substancja nie będzie osiągalna dla normalnych ludzi (delikatnie licząc 99% populacji Ziemi)...
« Ostatnia zmiana: 16-06-2016, 09:23 wysłane przez ArtComp » Zapisane

| ZZO | DP | MO | KB | OJ | SO | GBG | SB
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #2 : 16-06-2016, 09:29 »

...
Znalazłem też informację, że ludzie, którzy są w to zamieszani mają substancję, które po wypiciu natychmiast powodują wyrzut jakichkolwiek metali ciężkich.
...

Może mam jeszcze za małą wiedzę, lub w ogóle ten środek nie jest prawdą, ale niby jak po podaniu jednej substancji, organizm wykona wyrzut metali ciężkich, które, jeśli są w organizmie, to są w różnych miejscach? Gdzie wykona ten wyrzut? Do krwiobiegu? Którędy je wydali? To mi wygląda jak recepta na zatrucie, poprzez zbyt duże stężenie metali ciężkich np. w krwiobiegu. Jeśli będzie to środek, który będzie wymagał długotrwałego stosowania aby bezpiecznie usunąć wszelkie metale ciężkie i toksyny z organizmu, bez jego przeciążania, to wypisz wymaluj nasza mikstura! smile
« Ostatnia zmiana: 16-06-2016, 09:37 wysłane przez Shadow » Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #3 : 16-06-2016, 11:10 »

Dla niecierpliwych może być dożylna chelatacja. Ale ta procedura jest rozciągnięta w czasie.
 https://pl.wikipedia.org/wiki/Chelatacja_%28medycyna%29

I jeszcze jedno dla zainteresowanych. W dodatku coś o miażdżycy.
https://www.youtube.com/watch?v=Oujnp9gwJdA



A czemu zaledwie po 3 minutach piszesz kolejny post zamiast edytować wcześniejszy?!
Poza tym jeżeli chelatacja jest - jak piszesz - rozciągnięta w czasie, to nie bardzo przypasuje niecierpliwym...
//ArtComp
« Ostatnia zmiana: 16-06-2016, 14:23 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!