Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 04:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy z prostatą  (Przeczytany 4231 razy)
Macieej
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.08.2016
Wiadomości: 7

« : 21-08-2016, 18:29 »

Chcę uzyskać dostęp do forum aby móc zasięgnąć waszych porad.
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego zasady.

Opiszę bardziej swój przypadek, aby mieć większą pewność że dostane pełny dostęp do forum.
Zacznę od tego że poprzez pewne doświadczenia od bardzo młodych lat miałem dość sceptyczne nastawienie do lekarzy i starałem się sam dbać o swoje zdrowie poprzez bardzo nie wielką wiedzę jaką mam. Mam 20 lat. Jakieś pół roku temu dostałem zapalenia prostaty co ja uważam jedynie za skutek dolegliwości jakie mam, ale nie będę się teraz rozpisywać... Poszedłem do ''najlepszego'' lekarza w mieście i klasyczna akcja czyli cały zestaw antybiotyków bez jakichkolwiek badań, ale pomyślałem ''chłop wie co robi ma bardzo dobrą opinie biggrin '' No i dolał mi oliwy do ognia... Myślę że podłoże zapalenia prostaty nie było bakteryjne, lecz grzybicze smile Więc poprzez antybiotyki jakie mi dał, nie dość że problemy z prostatą narosły, to jeszcze inne wcześniej niezidentyfikowane przez e mnie problemy jak np. ciągłe odkrząkiwanie, biały język, bóle stawów narosły. Więc podejrzewam grzyby. Forum pozwoliło by mi zdobyć jakąś wiedzę na walkę z tym cholerstwem ponieważ bardzo nie wiele wiem.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!