Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 12:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 21 22 [23]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciężka alergia na wszystko - błędne koło braku wchłaniania  (Przeczytany 303675 razy)
Elizka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #440 : 04-02-2019, 13:26 »

Dobry psycholog z Ciebie, bo ja faktycznie jestem bardzo niecierpliwa. Jest jeszcze jeden fito - Przemysław Wadowski - uczeń Oruby i to nad nim się też zastanawiam, znasz go?

Co do Gumpka to jest w bardzo ciężkim stanie, kleszcze go wykończyły i nie może sobie poradzić z chorobą i tak sobie myślę, że skoro my laicy nie umiemy się wyleczyć a co dopiero taki znawca ziół nie daje rady - źle to rokuje dla nas chorych.   
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #441 : 04-02-2019, 14:21 »

Nie znam Wadowskiego.
Gumpek jest złym przykładem dla kleszczobiorców, bo będąc już mocno chory łaził po lasach zbierając zioła i kolejne kleszcze. Bez sensu. I jak dla mnie zbyt doktrynalnie się leczył.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #442 : 05-02-2019, 10:29 »

Ten twój Oruba i jego liposomalne coś tam mi się nie podobają.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #443 : 09-02-2019, 09:11 »

A dlaczego się nie podobają? Ze strony twórcy:

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 3 miesięcy od daty produkcji. Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

Dobre, co hehehe. Ja też nie ulegam biopogorszeniu, ale moja bioprzydatność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem mojej bioprzydatności.
Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 [23]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!