Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z równowagą, podwójne widzenie  (Przeczytany 4917 razy)
jarosbig
***

Offline Offline

MO: 05.2015- 12.2015
Wiadomości: 1

« : 29-03-2017, 21:16 »

Moja teściowa ma dziwną przypadłość. Około 3 lata temu miała strasznie silny stres. W jednej chwili zrobił jej się zez na lewym oku, widzi podwójnie, a po niedługim czasie zaczęła tracić równowagę i chodzić jak "pijana". Wchodząc po schodach musi trzymać się poręczy. Jeździła od szpitala do szpitala to w Polsce, to w Austrii. Odwiedziła okulistów, laryngologów (jak to nasi cudowni lekarze jeden odsyłał do drugiego itd.) Wielokrotne badania krwi, kału itp. wychodziły bardzo dobrze.
Pod wpływem stresu te objawy się nasilają. Próbuję namówić ją do zdrowego żywienia - jak na razie odstawiła cukier i je zdecydowanie mniej produktów glutenowych. Pije kawę i pali papierosy. Nie pije żadnych alkoholi.
Wydaje mi się, że to rodzaj jakiejś nerwicy. Namówić ją na MO będzie ciężko, ale próbuję. Czyta książkę Pana Słoneckiego, ale zobaczymy co z tego wywnioskuje. Na dzień dzisiejszy walczy i mam nadzieję, że będzie chciała skorzystać z Pana porad.
Spotkał się kiedyś ktoś z takim przypadkiem?
« Ostatnia zmiana: 30-03-2017, 07:58 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #1 : 29-03-2017, 23:10 »

Ja bym ją zaprowadził do bioenergoterapeuty.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!