Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Duszności, nerwica  (Przeczytany 72087 razy)
scorupion
« Odpowiedz #40 : 25-08-2018, 20:25 »

Już się zupełnie gubię. Zrobię za kilka tygodni Westernblot.
Jak Gloria myślisz, zrobiła ten test? A jeśli zrobiła to czy wynik może być przyczyną ciszy?
Zapisane
Gloria
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #41 : 25-08-2018, 22:08 »

Tak. Tak.
Zapisane

takie mam konie narowiste, jakie sam wybrałem...
scorupion
« Odpowiedz #42 : 26-08-2018, 07:42 »

Może, tylko domysły, bo wątek jak wiele innych na forum urywa się nagle. Nie pozwala tym samym wyciągnąć wniosków i robi w balona biorących w nim udział.
Zapisane
Elizka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #43 : 28-08-2018, 09:40 »

No szkoda, pełno jest takich urwanych wątków. Chyba, tylko ja się tak produkuje w moim wątku, ale jest to dla mnie swego rodzaju notatnik co się działo i kiedy i jak będę czegoś potrzebowała to zerknę i już wszystko wiem co brałam i kiedy, co się działo. Nie chce mi się tego spisywać nigdzie indziej a może się kiedyś komuś przyda.
Zapisane
Beast
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 25
MO: V.2013-2014, X.2017—
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #44 : 13-08-2019, 10:12 »

Przepraszam za niedomówienie. Porzuciłam ten temat i długo nie miałam motywacji, aby coś napisać, bo był to dla mnie tak jakby zamknięty rozdział w życiu. To, co oznajmię będzie jednak bardzo pozytywne.
Nie, nie mam żadnej boreliozy, za to wyleczyłam się z nerwicy w około 10 miesięcy - bez leków, z pomocą psychologa i ludzi, którzy sami przez to przeszli.
Wszystkie objawy zniknęły. To doświadczenie uświadomiło mi jak wielki wpływ ma stres na nasze zdrowie - w końcu byłam tak zestresowana, że nawet wyniki krwi były złe i wskazywały jakąś chorobę. Radzę wielu ludziom, którzy zmagają się z jakimiś objawami długi czas zastanowić się czy nie żyją we wzmożonym napięciu, zanim zaczną się martwić czy nie są na coś chorzy. Nerwica bowiem na tym właśnie polega - człowiek sam się nakręca i wyszukuje mnóstwo chorób, staje się hipochondrykiem. Bardzo ciężko jest wytłumaczyć samemu sobie, że to tylko iluzja umysłu. Tutaj nie chodzi nawet o stały czynnik stresujący - wystarczy jedno zdarzenie, które uruchamia koło nerwicy, z którego ciężko jest wyjść.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #45 : 31-01-2020, 11:59 »

Cytat
wyleczyłam się z nerwicy w około 10 miesięcy - bez leków, z pomocą psychologa i ludzi, którzy sami przez to przeszli.

Tyle lat żyję i nie znam nikogo kto by się z czegokolwiek wyleczył z pomocą psychologa. Stary i głupi widać jestem.
I w ogóle to mi się nie podoba...
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!