Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polemiki i antybiotyki - luźne uwagi na temat boreliozy  (Przeczytany 257026 razy)
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #320 : 24-09-2019, 09:47 »

Disulfiram w walce z przewlekłą Boreliozą okazuje się być bardziej skuteczny niż standardowy zestaw czyli Amoxy/Doxy/Ceftriaxon/Levoxa: https://www.mdpi.com/2079-6382/8/2/72/htm
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #321 : 24-09-2019, 10:34 »

W fazie testów, nie wiadomo jakie skutki uboczne.


Skąd te cytaty?
Różnie, przy części podałem źródło, niektóre z grup tematycznych, inne od osób piszących do mnie.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #322 : 24-09-2019, 11:24 »

W fazie testów, nie wiadomo jakie skutki uboczne.

Disulfiram jest znany od ponad 100 lat, w testach od 1940 i w użyciu od 1951 jako oficjalnie zaakceptowany przez FDA. Jest lepiej poznany niż większość antybiotyków używanych obecnie w leczeniu Boreliozy: https://en.wikipedia.org/wiki/Disulfiram#History

Chyba, że miałeś na myśli skutki uboczne leczenia Boreliozy za pomocą Disulfiramu.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #323 : 24-09-2019, 13:27 »

No boreliozy, do tej pory leczyli głównie alkoholików.
To co podałeś jest dopiero początkiem. W sumie przebadał 50 osób, 30 września ma podać pierwsze wytyczne leczenia. Horowitz ma 120 kleszczobiorców w trzech grupach, dla porównania podaje różne leki, wyniki będą na początku przyszłego roku.
Z tego co się orientuję, ze względu na skutki uboczne, trudno pacjentom dojść do pełnej dawki czyli 500 mg.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #324 : 24-09-2019, 19:48 »

Być może nie ma potrzeby dochodzić do pełnej dawki 500mg. Skąd się wzięła magiczna dawka 500mg skoro tak niewiele wiadomo nt. skuteczności Disulfiramu w walce z Boreliozą?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #325 : 24-09-2019, 20:47 »

Nie wiem, tu chyba lepiej jest poczekać, aż obydwaj opublikują wyniki i wytyczne.
Poczytaj sobie o Small Oligonucleotide Technic, w Polsce Majdyło ma wprowadzić.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #326 : 03-10-2019, 08:46 »

A gdzie można by zwerbować największą armię kleszczobiorców? Myślę, że w szpitalach psychiatrycznych.

Moja córka...od 14 r.z leczona na depresję, stany lękowe, dwubiegunowa afektywna, 5 razy różne oddziały psychiatryczne. Horror przez prawie 4 lata....
Ja jako matka- wypatroszona dosłownie nerwowo...
Diagnozy i leki zmieniane co kilka tygodni, miesięcy.
Próby samobójcze, walenie głową w ścianę, podłogę, doslownie chodzenie po ścianach, nie chodzenie do szkoły, kuratorzy, sądy rodzinne, prawie....pozbawienie wladzy rodzicielskiej....
Mogłabym tak pisac do rana...

W końcu kleszcza złapała mlodsza córka. Zaczęłam siedzieć wręcz non stop w opracowaniach nt bb i spółki.

Eureka- starsza może ma bb...

Badania- BINGO.

Miała kleszcza w wieku 2 latek.

Wizyta u psychiatry- zobaczył wyniki ...natychmiastowe odstawienie psychotropow, a było tego trochę, łącznie z litem.

I zdawkowe zdanie:
" Proszę więc leczyć boreliozę"...
Miałam ochotę go zmiazdzyc.

Leczymy- 5 miesiąc. Efekty oszałamiające.

Mgła umysłowa, depresja, ataki lęku, omdlenia, huśtawki nastroju, zaburzenia snu, brak motywacji, WSZYSTKIE OBJAWY się wycofują.
A miało byc juz po moim dziecku...juz została spisana na straty, zrobiona za wariatke...

Teraz powoli wracamy do normalności, nauczanie domowe, zioła, koszty....niebotyczne, przy leczeniu dwójki dzieci. Ale damy radę! Bo już wiemy o co chodzi.

Oby mi starczyło zdrowia to je wyciągnę z tego gowna. A lekarzy ....chetnie oskarzylabym o....zniszcxenie kilku lat życia.


Takie objawy daje Spółka z O.O. babeszja-bartonella.
Zapisane
Piotr321
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #327 : 05-10-2019, 17:31 »

Pojawiła się książka o boleriozie: Nie daj się wkręcać szarlatanom. Posłuchaj co o zdrowiu mówi nauka

http://cyfroteka.pl/ebooki/Nie_daj_sie_wkrecac_szarlatanom__Posluchaj_co_o_zdrowiu_mowi_nauka-ebook/p1138616i1294136#Darmowy-fragment
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #328 : 16-10-2019, 08:58 »

Często bywa i tak:

Faktycznie bb odbiera nie tylko zdrowie, odbiera wszystko kolejno...rodzine, ludzi bliskich (bo przeciez nie mamy urwanych rąk i nóg i nie chodzimy w workach na głowie, wiec czemu udajemy cieżko chorych?), odebrala pracę - kolejną (ciagle bóle i L4, ostatnia szefowa zwalniajac mnie powiedziala: ty chyba masz depresje; a ja jedyne co pomyslalam - kiedy wy pijecie kawe i sie przy niej smiejecie opowiadajac o imprezach, kotkach czy pieskach, ja zajmuje sie wszystkim innym, byle tylko nikt nie zauwazyl, ze cierpie z bolu, ze dretwieja mi rece i nogi, ze momentami nie wiem co sie dzieje wokol mnie, ze ja nie moge pic kawy, jesc ciastek ani skupic sie na tym o czym rozmawiacie...), odebrala pasje, odebrala mozliwosc zrobienia czegokolwiek, co sie lubilo robic, co dawalo napęd do zycia i chec obudzenia sie jutro.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #329 : 17-10-2019, 09:26 »

Skorupion nie dołuj smile Trzeba szukać rozwiązania, a nie smucić. Równie dobrze można by się rozwodzić o tym, że inni cieszą się imprezując na prywatnych jachtach, piją szampany po tysiąc dolarów za butelkę i relaksują się na karaibach. Lepiej się skupić na tym co można zrobić i na tym co poprawia sytuację.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #330 : 17-10-2019, 10:14 »

Niedobre porównanie. Ja chcę uświadomić publiczności, że kleszczobiorcy nie są wariatami i hipochondrykami, tylko ciężko chorymi ludźmi. Przez długi okres czasu wygląd i wszystkie badania są normalne, a kleszczobiorca już jest ciężko chory. Brakuje takiej wiedzy w społeczeństwie.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #331 : 31-10-2019, 17:12 »

A tutaj jak dokonać transformacji z ludzi chorych do ludzi chorych i zbankrutowanych: https://akademia-boreliozy.pl/produkt/nanoborrel/ . 354zł za kilka olejków  w buteleczce 100ml. Oczywiście wstawka o tym, jak w badaniach potwierdzono skuteczność użytych ziół w zwalczaniu krętków Borelli. Tyle, że w próbówce, nawet odpowiednie stężenie herbaty też robi swoje. Tymczasem na Allegro można sobie kupić olejek z Oregano, 50ml, za 25zł. Być może ten olejek z Allegro nie wie, że ma być nieskuteczny i może się okazać, że jego działanie będzie podobne do tego za 354zł. Tak samo jak według fizyków trzmiel nie powinien latać, bo powierzchnia jego skrzydeł jest zbyt mała w stosunku do ciała. Ale trzmiel o tym nie wie i lata.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #332 : 02-11-2019, 17:51 »

Cytat
Poczytaj sobie o Small Oligonucleotide Technic, w Polsce Majdyło ma wprowadzić.
Nie wiem czemu mnie to ominęło. W każdym razie nie widzę potrzeby czekać, aż ktoś to wprowadzi w Polsce. Research Genetic Cancer Center (RGCC) w Grecji się tym zajmuje, ponoć wszystko i tak przechodzi przez ich tamszejszy lab. Więc można lecieć, załatwić i po problemie. Teoretycznie, z efektów ubocznych to tylko Herxy, ciekawe. Poczytam, zadzwonię.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #333 : 04-11-2019, 10:57 »

Ten twój Oruba i jego liposomalne coś tam mi się nie podobają.

A dlaczego się nie podobają? Ze strony twórcy:

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 3 miesięcy od daty produkcji. Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

Dobre, co hehehe. Ja też nie ulegam biopogorszeniu, ale moja bioprzydatność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem mojej bioprzydatności.


Bełkot za ciężkie pieniądze. Ciekawe jak Elizka wyszła na tych liposomach, ja nie słyszałem, aby kogoś wyleczyły.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #334 : 04-11-2019, 12:14 »

Ja nie słyszałem, żeby ktokolwiek się wyleczył, bez względu na metody - bardziej absurdalne lub mniej. Zaleczyć na jakiś czas - owszem. Ale nie wiem co zaleczać olejkami po 350zł. Chyba dziure w portfelu.

Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #335 : 04-11-2019, 12:37 »

@Scoruption: Masz wśród znajomych kogoś, kto próbował SOT i raportował pozytywne efekty?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #336 : 06-11-2019, 11:01 »

Nie.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #337 : 06-11-2019, 11:29 »

Może źle spytałem. A takich którzy w ogóle próbowali? :-)
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #338 : 07-11-2019, 15:01 »

Skontaktuj się z Majdyło.
Odnoszę wrażenie, że strasznie narwany jesteś. Spróbuj Malarone, jeśli cię trzepnie to kontynuuj przez jakieś cztery miesiące. Babesia rozwala system nerwowy.
Nie wiem od kiedy się leczysz. Wytrwałości, gdzieś po około dwóch latach choroba stanie się znośniejsza.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #339 : 07-11-2019, 16:01 »

Lord Majdyło już nikogo nie przyjmuje. Tak samo jak Wielkoszyński. Obydwu najwyraźniej stwierdziło, że albo nikogo się nie wyleczyło, albo lepsza kasa jest z badań, bo na tym się teraz i jeden i drugi skupili.

Nie wiem skąd wniosek o narwaniu, ale nie rozpatrywałbym tego w kwestii narwania lub nie, a motywacji i chęci do spróbowania czegoś, co przynosi pozytywne rezultaty. Nie każdy toleruje standardowe zestawy antybiotyków, a siedzieć i czekać, bo ktoś gdzieś w Polsce coś wdroży za kilka-kilkanaście lat uważam za stratę czasu.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!