Niemedyczne forum zdrowia
15-08-2020, 12:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 20 21 [22]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polemiki i antybiotyki - luźne uwagi na temat boreliozy  (Przeczytany 92848 razy)
Opiotr

MO: 24.05.2012
Wiedza:

« Odpowiedz #420 : 26-06-2020, 13:11 »

Głos rozsądku: https://youtu.be/dvaQ6Zsvleo

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Skorupion
*

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #421 : 26-06-2020, 15:21 »

Taki głos rozsądku jest bardzo rozsądny dla tych co boreliozę przechodzą łagodnie. Ci, którzy zostali przykuci do łóżka albo do wózka, stracili pracę, nie mogą się uczyć, nie śpią całymi nocami z bólu, mają go głęboko w tyle.
Nie słuchałem chłopa dokładnie, bo mnie nudził, ale jedno mi się rzuciło. Jak można porównać panikę boreliozową, której nie ma, z wszechświatową paniką kolanoświrusa, która jest największą w nowożytnej historii. Przywalił jak łysy głową o beton.
Skorupion
*

« Odpowiedz #422 : 21-07-2020, 14:01 »

Kolejny kleszczobiorca z atakiem Bartonelli. Pojawiają się regularnie takie ranki w momencie zaostrzenia, na ogól na piszczelach.

Levoxa poszła w ruch i zaskoczenie. Po dwóch tygodniach najbardziej poprawiło się trawienie. Wygląd stolca idealny. Interesujące, co?

Co do niemożliwości wyleczenia boreliozy antybiotykami odpowiem tak. Nie znam żadnego, ani jednego przypadku, aby ktoś z poważnie rozwiniętą chorobą wyleczył się, a nawet tylko pozbył się najbardziej uciążliwych objawów, wyłącznie sposobami naturalnymi.
Pojawiają się czasami w necie różne opisy różnych cwaniaków, ale są wyłącznie bełkotliwe i zupełnie niewiarygodne, na podobieństwo tego (niby dotyczy raka, ale merytoryka identyczna):
https://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25026.80
Brer
*

MO: 2012.01.23
Wiedza:

« Odpowiedz #423 : 03-08-2020, 07:44 »

Scorupion, a czy masz jakieś informacje o wpływie stosowania adaptogenów na choroby odkleszczowe?
Skorupion
*

« Odpowiedz #424 : 03-08-2020, 11:41 »

Są powszechnie stosowane przez kleszczobiorców, ale ja jakoś wielkiego wpływu nie widzę. Po zastanowieniu i analizie znanych mi przypadków uważam, że najlepsze rezultaty przynosi ograniczone i cykliczne stosowanie w razie zaostrzeń celowanych antybiotyków w połączeniu z zażywaniem w przerwach ziół, pilnowaniem odżywiania, detoksykacji i korzystaniem z bioenergoterapii.
Opiszę niedługo jeden przypadek leczony przez nieco bardziej ogarniętego zakaźnika.
Aż prosi się o zestawienie zakaźników z wirusologami tak chętnie udzielającymi się w mediach w temacie świrusa. Jedna rodzina, jak zagubione dzieci we mgle. A przy tym wielce uczone miny hehehe.
Strony: 1 ... 20 21 [22]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!