Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:37 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Ca³e cia³o pe³ne wydzieliny  (Przeczytany 6358 razy)
Mobile86
***


Offline Offline

MO: W przeciagu tygodnia rozpoczynam
Wiadomo¶ci: 4

« : 19-02-2018, 08:28 »

Jak w temacie, od d³u¿szego czasu, a kto wie czy nie od zawsze, jednak rok temu to dok³adnie zauwa¿y³em, mam cia³o pe³ne wydzieliny. Co przez to rozumiem, je¶li z³apie siê za rêkê, za chwile mam pe³ne gard³o wydzieliny (mniej lub wiêcej), je¶li z³apie siê za ³ydkê, jest wydzielina, gdy z³apiê siê za plecy czy inne czê¶ci cia³a, które s± zmêczone czy bol±ce, tym wiêcej wydzieliny idzie do gard³o, czêsto id± przez zatoki (czo³o), przez górn± czê¶æ g³owy, przez miejsca nad uszami. Wydzielina czy to ¶luz czy toksyny czy co to jest, naprawdê nie wiem, znajduje siê nawet w polikach, pod szczêk±, czêsto tak¿e cisn± mnie oczy, robi± siê suche i uciskaj±, muszê je docisn±æ, wtedy znów wydzielina idzie do gard³a po czym oczy na jak±¶ chwilê siê rozlu¼niaj± i po chwili znów wraca wydzielina. Dodatkowo jak ¿ona mnie masujê, wróæ... wyciska wydzielinê z pleców, r±k, nóg czêsto po prze³kniêciu ogromów wydzieliny mi siê odbija jak po wodzie gazowanej w x 10 skali, przez kilkana¶cie sekund, dodatkowo miewam po tym gazy. Równie¿ czasem bywam ca³y czas g³odny, móg³bym je¶æ co godzinê, dwie, kiedy pije kawê oraz jak wyciskam wiêcej cia³o z tej wydzieliny. Inne objawy to oczywi¶cie bóle g³owy, pleców, nóg, r±k, stres, spiêcie, nerwy, niepokój, rozkojarzenie, pogorszenie my¶lenia, tj. sekundowe zawieszki, a co ja mia³em powiedzieæ (ale nie taki straszne, ale taki inne od codziennej normalnej rozmowy z kim¶). Gdy wypijê jak wy¿ej kawê czy cykoriê, czêsto tej wydzieliny produkuje siê wiêcej, momentami mam uczucie, ¿e ona na bie¿±co jest produkowana i wlewa siê cienk± ¶cie¿k± do gard³a bez przerwy. Czasem nawet ma gorzki posmak, ala wydzielina nosowa.

Podejrzeñ mam wiele, przez ca³y rok studiowa³em ró¿n± wiedzê ale nie potrafiê siê ca³kowicie z tego wyleczyæ, dlatego pytam tutaj, mo¿e kto¶ bêdzie umia³ mi pomóc.

Od ponad roku z ¿on± stosujê dietê bez glutenowa (minimalne wpadki w podró¿y, ale nie t³umacze siê), dieta bogata w warzywa, przez kilka miesiêcy w soki, kurkumê, kurkuminê od okresu do okresu, teraz w siemiê lniane, pierwsze pó³ roku oraz znów teraz, naturalne probiotyki (tj. z kapsu³ek ale najlepszej jako¶ci), ró¿ne zio³a, przez pewien okres ostropest chocia¿ niestety nie d³ugo, od wczoraj wracam do niego na sta³e. Wiêcej ruchu, spacerów, czasem tak¿e inny ruch. Ogólnie przez rok zrzuci³em 30kg regularnie i spokojnie oko³o 0.8kg tygodniowo. Mia³em ró¿ne stolce, czu³em ¿e siê oczyszczam.

Teraz pozosta³o jeszcze parê bóli i problemów ale chyba najwiêkszym jest ta wydzielina, bo p³ywa ona na mój ka¿dy dzieñ, na to jak siê czuje, jak reaguje. Ze wstêpnych domys³ów i wyników poszukiwañ widzê, ¿e mo¿e byæ to:
1) Oczyszczanie siê organizmu, ju¿ ponad rok ale kto wie, w±trobê mia³em ot³uszczon±, zmêczon±, brudn±, mo¿liwe ¿e nerki mam o ¶luzowane, trzustka wed³ug ró¿nych artyku³ów, które przeczyta³em te¿ mo¿e nie byæ w idealnej kondycji. Chocia¿ to ju¿ rok jak w zasadzie mam prawie idealn± dietê.
2) Zaczynam badaæ regularnie cukier, dzi¶ mia³em trochê podwy¿szony, innym razem mia³em do¶æ niski, czyta³em ¿e przy pierwszym stopniu hipoglikemi, mog± pojawiaæ siê ró¿ne 'dziwne' odczucia i problemy zdrowotne, czêste zmêczenie, czasem gorsze widzenie, ja miewam te objawy ale wydaje mi siê ¿e w mniejszej skali i rzadko. Czêsto jestem zmêczony, jednak my¶lê ¿e to mo¿e byæ wydzielina, czy które¶ organy ci±gle siê regeneruj±ce, gdy¿ te¿ mam dni gdzie mogê wej¶æ na szczyt góry, wiêc energie jak±¶ tam miewam.
3) Borelioza? kompletnie nie wiem, wiem ¿e po niej s± dziwne objawy, wiem ¿e przynajmniej jeden jak nie dwa kleszcze w dzieciñstwie w g³owê mnie ugryz³y jednak wed³ug badañ salvia, bolerioza jest wyciszona.
4) Przeczyta³em, na forum które nie s± dla mnie wyznacznikiem, jednak, kto¶ siê podzieli swoim do¶wiadczeniem w po¶cie, w którym zwraca³ uwagê, ¿e nerwica mo¿e powodowaæ nadmierne ilo¶ci wydzieliny. Ja siê prawdopodobnie zmaga³em przez kilka/kilkana¶cie lat z ukryt± depresj± i nerwic±. Jednak wydaje mi siê, ¿e ju¿ jest dobrze i nie powinno to byæ powodem.
5) Wydaje mi siê, ¿e problemy z wydzielin±, ¶luzem i pe³nym gard³em mia³em od lat, mo¿e nawet od najm³odszych lat kiedy¶ ju¿ jako pewnie 6-8latek narzeka³em na bóle g³owy, pe³ne gard³o, cisn±ce lekko oczy. Jednak takie ilo¶ci ruszy³y po aktywnej wizycie w górach i rozpoczêciu picia przez, dwa tygodnie cykorii, wiêc te¿ mo¿e to byæ problem po³±czony wraz z rozpoczêciem oczyszczania w±troby lub inne narz±du.

Góry i cykoria by³a 8 miesiêcy temu. Pocz±tek idealnej diety rok i dwa miesiêcy temu, diety du¿o zdrowszej ni¿ poni¿ej napisa³em od 3 lat. Tak ¿e liczy³em ¿e narz±dy, jak w±troba ju¿ siê oczyszcz± jednak nie.  Papierosy rzuci³em ponad 2 lata temu, alkoholu nie pi³em przez 3 lata na stale pomijaj±c tylko w przeci±gu tych lat dwie wpadki. Mam 32 lata, przez wiele wiele lat pi³em alkohol, jad³em gluten w ogromnych ilo¶ciach, parówki, ketchupy i wszystko co z³e. Niestety, ale teraz ju¿ to zmieni³em na sta³e.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2018, 11:59 wys³ane przez Gloria » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 19-02-2018, 08:47 »

Stosowa³e¶ ju¿ MO, wiêc wiesz co robiæ. Zacznij uczciwie po raz drugi i zobaczysz co siê bêdzie dzia³o.

Cytat
wiem ¿e przynajmniej jeden jak nie dwa kleszcze w dzieciñstwie w g³owê, ale wed³ug badañ salvia, bolerioza jest wyciszona.
O co tu chodzi?
Zapisane
Mobile86
***


Offline Offline

MO: W przeciagu tygodnia rozpoczynam
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #2 : 19-02-2018, 08:54 »

Witaj, ju¿ poprawi³em, my¶l przerwa³em pisz±c posta. Tak MO rozpoczynam od jutra. Jednak mo¿e kto¶ mia³ podobny przypadek i bêdzie wiedzia³ co to jest. Czy to problem z jelitami, czy w±troba, czy ¶ledziona, czy toksyny czy rzeczywi¶cie zwyczajne oczyszczanie narz±dów, które niestety trwa pare lat.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 19-02-2018, 09:00 »

Nie chodzi o b³±d sk³adniowy. Co to jest borelioza wyciszona?
Pamiêtaj o przeprowadzeniu solidnie pierwszego etapu DP.
Zapisane
Mobile86
***


Offline Offline

MO: W przeciagu tygodnia rozpoczynam
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #4 : 19-02-2018, 09:16 »

Mialem robione ro¿ne badania, skan EAV urz±dzeniem Salvia, który wykry³ u mnie boreliozê, na któr± potem bylem leczony przy pomocy preparatów Joalis. Jednak ju¿ w nie nie wierzê i przerwa³em stosowanie. Jednak¿e przy drugim badaniu (przed przerwaniem stosowania Joalisa czyli jeszcze po okresie stosowania) maszyna wykry³a, ¿e borelioza siê wyciszy³a.

Ja to rozumiem w taki sposób, ¿e borelioza aktywna to taka, która atakuje os³abiony organizm, a wyciszona to tak±, która mamy i silny organizm sie broni skutecznie.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2018, 09:34 wys³ane przez mobile86 » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #5 : 19-02-2018, 09:33 »

O widzisz, teraz jest pe³na informacja. Gdyby by³o jak podali ci cwaniaki z Salvi, musia³by¶ odczuæ wyra¼n± poprawê. By³o tak?
Zapisane
Mobile86
***


Offline Offline

MO: W przeciagu tygodnia rozpoczynam
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #6 : 19-02-2018, 09:41 »

W³a¶ciwie dok³adnie tak by³o, Joalis powodowa³ lekkie bóle g³owy u mnie i ¯ony mojej, wydaje mi siê ¿e, na co¶ dzia³aj± te preparaty, mia³em wiêcej wydzieli stosuj±c je, mo¿e trochê siê lepiej po nich czu³em, tzn. nie lepiej, mo¿e zdrowiej, ale byli¶my os³abienie i wykoñczeni, jak po jakim¶ maratonie. I dok³adnie w temacie boreliozy wydaje mi siê ¿e by³a to '¶ciema' Salviowa tzn. nie czu³em ró¿nicy przed i po, w ogóle nie dosta³em informacji, czy naprawdê mam t± boreliozê czy nie, ¿e prawdopodobnie jest. Jednak, wracaj±c do ponad rok temu i pierwszych badañ równie¿ Salvi± ale u innego 'naturalnego lekarza', prawdopodobnie wykry³a maszyna os³abienia w narz±dach rzeczywi¶cie na które pó¼niej bior±c zio³a, co¶ pomog³o. Ale mo¿e to byæ przypadek lub du¿a wiedza i do¶wiadczenie 'naturalnego lekarza'. Równie¿ interesuje siê troszeczkê chiñsk± medycyn± tak jak w³a¶nie te¿ lepszy 'naturalny lekarz' i mo¿e to bardziej naprowadzi³o J± i mnie na to co mi dolega. Próbowa³em wiele ale ciê¿ko odpowiedzieæ jednoznacznie co pomog³o / pomaga. Prawdopodobnie najbardziej zdrowe jest: rozs±dne ¿ywienie, ograniczanie nerwów, spokój i ruch.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2018, 10:40 wys³ane przez mobile86 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!