Niemedyczne forum zdrowia
15-12-2019, 17:08 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Ca貫 cia這 pe軟e wydzieliny  (Przeczytany 1916 razy)
Mobile86

MO: W przeciagu tygodnia rozpoczynam
NIA: nie stosuje
Wiadomo軼i: 5

« : 19-02-2018, 08:28 »

Jak w temacie, od d逝窺zego czasu, a kto wie czy nie od zawsze, jednak rok temu to dok豉dnie zauwa篡貫m, mam cia這 pe軟e wydzieliny. Co przez to rozumiem, je郵i z豉pie si za r瘯, za chwile mam pe軟e gard這 wydzieliny (mniej lub wi璚ej), je郵i z豉pie si za 造dk, jest wydzielina, gdy z豉pi si za plecy czy inne cz窷ci cia豉, kt鏎e s zm璚zone czy bol帷e, tym wi璚ej wydzieliny idzie do gard這, cz瘰to id przez zatoki (czo這), przez g鏎n cz窷 g這wy, przez miejsca nad uszami. Wydzielina czy to 郵uz czy toksyny czy co to jest, naprawd nie wiem, znajduje si nawet w polikach, pod szcz瘯, cz瘰to tak瞠 cisn mnie oczy, robi si suche i uciskaj, musz je docisn望, wtedy zn闚 wydzielina idzie do gard豉 po czym oczy na jak捷 chwil si rozlu幡iaj i po chwili zn闚 wraca wydzielina. Dodatkowo jak 穎na mnie masuj, wr鵵... wyciska wydzielin z plec闚, r彗, n鏬 cz瘰to po prze趾ni璚iu ogrom闚 wydzieliny mi si odbija jak po wodzie gazowanej w x 10 skali, przez kilkana軼ie sekund, dodatkowo miewam po tym gazy. R闚nie czasem bywam ca造 czas g這dny, m鏬豚ym je嗆 co godzin, dwie, kiedy pije kaw oraz jak wyciskam wi璚ej cia這 z tej wydzieliny. Inne objawy to oczywi軼ie b鏊e g這wy, plec闚, n鏬, r彗, stres, spi璚ie, nerwy, niepok鎩, rozkojarzenie, pogorszenie my郵enia, tj. sekundowe zawieszki, a co ja mia貫m powiedzie (ale nie taki straszne, ale taki inne od codziennej normalnej rozmowy z kim). Gdy wypij jak wy瞠j kaw czy cykori, cz瘰to tej wydzieliny produkuje si wi璚ej, momentami mam uczucie, 瞠 ona na bie膨co jest produkowana i wlewa si cienk 軼ie磬 do gard豉 bez przerwy. Czasem nawet ma gorzki posmak, ala wydzielina nosowa.

Podejrze mam wiele, przez ca造 rok studiowa貫m r騜n wiedz ale nie potrafi si ca趾owicie z tego wyleczy, dlatego pytam tutaj, mo瞠 kto b璠zie umia mi pom鏂.

Od ponad roku z 穎n stosuj diet bez glutenowa (minimalne wpadki w podr騜y, ale nie t逝macze si), dieta bogata w warzywa, przez kilka miesi璚y w soki, kurkum, kurkumin od okresu do okresu, teraz w siemi lniane, pierwsze p馧 roku oraz zn闚 teraz, naturalne probiotyki (tj. z kapsu貫k ale najlepszej jako軼i), r騜ne zio豉, przez pewien okres ostropest chocia niestety nie d逝go, od wczoraj wracam do niego na sta貫. Wi璚ej ruchu, spacer闚, czasem tak瞠 inny ruch. Og鏊nie przez rok zrzuci貫m 30kg regularnie i spokojnie oko這 0.8kg tygodniowo. Mia貫m r騜ne stolce, czu貫m 瞠 si oczyszczam.

Teraz pozosta這 jeszcze par b鏊i i problem闚 ale chyba najwi瘯szym jest ta wydzielina, bo p造wa ona na m鎩 ka盥y dzie, na to jak si czuje, jak reaguje. Ze wst瘼nych domys堯w i wynik闚 poszukiwa widz, 瞠 mo瞠 by to:
1) Oczyszczanie si organizmu, ju ponad rok ale kto wie, w徠rob mia貫m ot逝szczon, zm璚zon, brudn, mo磧iwe 瞠 nerki mam o 郵uzowane, trzustka wed逝g r騜nych artyku堯w, kt鏎e przeczyta貫m te mo瞠 nie by w idealnej kondycji. Chocia to ju rok jak w zasadzie mam prawie idealn diet.
2) Zaczynam bada regularnie cukier, dzi mia貫m troch podwy窺zony, innym razem mia貫m do嗆 niski, czyta貫m 瞠 przy pierwszym stopniu hipoglikemi, mog pojawia si r騜ne 'dziwne' odczucia i problemy zdrowotne, cz瘰te zm璚zenie, czasem gorsze widzenie, ja miewam te objawy ale wydaje mi si 瞠 w mniejszej skali i rzadko. Cz瘰to jestem zm璚zony, jednak my郵 瞠 to mo瞠 by wydzielina, czy kt鏎e organy ci庵le si regeneruj帷e, gdy te mam dni gdzie mog wej嗆 na szczyt g鏎y, wi璚 energie jak捷 tam miewam.
3) Borelioza? kompletnie nie wiem, wiem 瞠 po niej s dziwne objawy, wiem 瞠 przynajmniej jeden jak nie dwa kleszcze w dzieci雟twie w g這w mnie ugryz造 jednak wed逝g bada salvia, bolerioza jest wyciszona.
4) Przeczyta貫m, na forum kt鏎e nie s dla mnie wyznacznikiem, jednak, kto si podzieli swoim do鈍iadczeniem w po軼ie, w kt鏎ym zwraca uwag, 瞠 nerwica mo瞠 powodowa nadmierne ilo軼i wydzieliny. Ja si prawdopodobnie zmaga貫m przez kilka/kilkana軼ie lat z ukryt depresj i nerwic. Jednak wydaje mi si, 瞠 ju jest dobrze i nie powinno to by powodem.
5) Wydaje mi si, 瞠 problemy z wydzielin, 郵uzem i pe軟ym gard貫m mia貫m od lat, mo瞠 nawet od najm這dszych lat kiedy ju jako pewnie 6-8latek narzeka貫m na b鏊e g這wy, pe軟e gard這, cisn帷e lekko oczy. Jednak takie ilo軼i ruszy造 po aktywnej wizycie w g鏎ach i rozpocz璚iu picia przez, dwa tygodnie cykorii, wi璚 te mo瞠 to by problem po陰czony wraz z rozpocz璚iem oczyszczania w徠roby lub inne narz康u.

G鏎y i cykoria by豉 8 miesi璚y temu. Pocz徠ek idealnej diety rok i dwa miesi璚y temu, diety du穎 zdrowszej ni poni瞠j napisa貫m od 3 lat. Tak 瞠 liczy貫m 瞠 narz康y, jak w徠roba ju si oczyszcz jednak nie.  Papierosy rzuci貫m ponad 2 lata temu, alkoholu nie pi貫m przez 3 lata na stale pomijaj帷 tylko w przeci庵u tych lat dwie wpadki. Mam 32 lata, przez wiele wiele lat pi貫m alkohol, jad貫m gluten w ogromnych ilo軼iach, par闚ki, ketchupy i wszystko co z貫. Niestety, ale teraz ju to zmieni貫m na sta貫.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2018, 11:59 wys豉ne przez Gloria » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 19-02-2018, 08:47 »

Stosowa貫 ju MO, wi璚 wiesz co robi. Zacznij uczciwie po raz drugi i zobaczysz co si b璠zie dzia這.

Cytat
wiem 瞠 przynajmniej jeden jak nie dwa kleszcze w dzieci雟twie w g這w, ale wed逝g bada salvia, bolerioza jest wyciszona.
O co tu chodzi?
Mobile86

« Odpowiedz #2 : 19-02-2018, 08:54 »

Witaj, ju poprawi貫m, my郵 przerwa貫m pisz帷 posta. Tak MO rozpoczynam od jutra. Jednak mo瞠 kto mia podobny przypadek i b璠zie wiedzia co to jest. Czy to problem z jelitami, czy w徠roba, czy 郵edziona, czy toksyny czy rzeczywi軼ie zwyczajne oczyszczanie narz康闚, kt鏎e niestety trwa pare lat.
scorupion
« Odpowiedz #3 : 19-02-2018, 09:00 »

Nie chodzi o b陰d sk豉dniowy. Co to jest borelioza wyciszona?
Pami皻aj o przeprowadzeniu solidnie pierwszego etapu DP.
Mobile86

« Odpowiedz #4 : 19-02-2018, 09:16 »

Mialem robione ro積e badania, skan EAV urz康zeniem Salvia, kt鏎y wykry u mnie borelioz, na kt鏎 potem bylem leczony przy pomocy preparat闚 Joalis. Jednak ju w nie nie wierz i przerwa貫m stosowanie. Jednak瞠 przy drugim badaniu (przed przerwaniem stosowania Joalisa czyli jeszcze po okresie stosowania) maszyna wykry豉, 瞠 borelioza si wyciszy豉.

Ja to rozumiem w taki spos鏏, 瞠 borelioza aktywna to taka, kt鏎a atakuje os豉biony organizm, a wyciszona to tak, kt鏎a mamy i silny organizm sie broni skutecznie.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2018, 09:34 wys豉ne przez mobile86 » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #5 : 19-02-2018, 09:33 »

O widzisz, teraz jest pe軟a informacja. Gdyby by這 jak podali ci cwaniaki z Salvi, musia豚y odczu wyra幡 popraw. By這 tak?
Mobile86

« Odpowiedz #6 : 19-02-2018, 09:41 »

W豉軼iwie dok豉dnie tak by這, Joalis powodowa lekkie b鏊e g這wy u mnie i 皋ny mojej, wydaje mi si 瞠, na co dzia豉j te preparaty, mia貫m wi璚ej wydzieli stosuj帷 je, mo瞠 troch si lepiej po nich czu貫m, tzn. nie lepiej, mo瞠 zdrowiej, ale byli鄉y os豉bienie i wyko鎍zeni, jak po jakim maratonie. I dok豉dnie w temacie boreliozy wydaje mi si 瞠 by豉 to '軼iema' Salviowa tzn. nie czu貫m r騜nicy przed i po, w og鏊e nie dosta貫m informacji, czy naprawd mam t borelioz czy nie, 瞠 prawdopodobnie jest. Jednak, wracaj帷 do ponad rok temu i pierwszych bada r闚nie Salvi ale u innego 'naturalnego lekarza', prawdopodobnie wykry豉 maszyna os豉bienia w narz康ach rzeczywi軼ie na kt鏎e p騧niej bior帷 zio豉, co pomog這. Ale mo瞠 to by przypadek lub du瘸 wiedza i do鈍iadczenie 'naturalnego lekarza'. R闚nie interesuje si troszeczk chi雟k medycyn tak jak w豉郾ie te lepszy 'naturalny lekarz' i mo瞠 to bardziej naprowadzi這 J i mnie na to co mi dolega. Pr鏏owa貫m wiele ale ci篹ko odpowiedzie jednoznacznie co pomog這 / pomaga. Prawdopodobnie najbardziej zdrowe jest: rozs康ne 篡wienie, ograniczanie nerw闚, spok鎩 i ruch.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2018, 10:40 wys豉ne przez mobile86 » Zapisane
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!