Niemedyczne forum zdrowia
16-06-2019, 17:29 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Bios這nejska Praktyka Prozdrowotna w leczeniu boreliozy  (Przeczytany 1455 razy)
scorupion
« : 03-04-2018, 12:08 »

Witam serdecznie od roku 2002 borykam si z problemami zdrowotnymi. Od 31.03.2018 rozpocz窸am stosowanie mikstury oczyszczaj帷ej. Zapozna豉m si z regulaminem forum i zobowi您uj si do jego przestrzegania. Szukam tu porady i pomocy, 瞠by wyzdrowie... Wierz 瞠 mi si uda. Podj窸am ju wiele pr鏏. Szkoda, 瞠 nie trafi豉m tu wcze郾iej...
Cierpi na potwierdzona badaniami dysbakerioze jelit, przerost grzyb闚..nieszczelno嗆 jelit w wyniku tego nadczynno嗆 przytarczyc problemy z cukrem i.... ju teraz problemy z nerkami spowodowane nadczynno軼i przytarczyc..Smutny Mam nadziej, 瞠 znajd tu pomoc i dobr rad... Wszystko w wyniku skumulowanej antybiotykoterapii na bolerioz, kt鏎 tez nadal mam. Prosz o przyjecie do grona:)

Napisz wi璚ej, kiedy sko鎍zy豉 bra antybiotyki, jakie masz objawy, czy leczy豉 si w inny spos鏏. No i dobrze gdyby na bie膨co opisywa豉 co si dzieje po wdro瞠niu BPP.
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!