Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 209145 razy)
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #740 : 03-10-2022, 10:54 »

Cytat
Wszyscy są przekonani, że Putin zaatakował Ukrainę zupełnie bez powodu. Wszyscy mówią o Putinie, że największy zbrodniarz w historii Świata tylko Papież ma inne zdanie w tym temacie. Papież mówi, że wszyscy jesteśmy winni (decydenci) Amerykanie i Europejczycy. Nie chodzi tylko o "szczekanie NATO pod granicami Rosji". Dobrze by było wrócić do 2014 r. Wiedzę mam na temat tego konfliktu tylko z przekazów medialnych. Na Ukrainie były dwa obozy: pomarańczowi byli w zachodniej Ukrainie, niebiescy byli we wschodniej Ukrainie. W demokratycznych wyborach wygrali niebiescy i ich Rząd obrał kurs prorosyjski. Oligarchowie zachodniej Ukrainy zorganizowali "majdan". Byli przeciwni, że Rząd obrał kurs prorosyjski. SUWEREN DAŁ władzę ugrupowaniom prorosyjskim, mieli mandat żeby zawierać umowy, które nie podobały się oligarchom zachodnim.
Nasza obecna władza mówi, że zachód  jest większym zagrożeniem dla naszej suwerenności jak wschód, więc gdyby obecna opozycja zorganizowała " majdan" i przejęła władzę to.....
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #741 : 03-10-2022, 11:26 »

Cytat
Oligarchowie zorganizowali majdan. Robili wykłady jak to jest dobrze na zachodzie, a nasza władza chce współpracować z Putinem, więc trzeba obalić rząd siłą. POWINO BYĆ TAK, że w demokracji przekonuje się wyborców ARGUMENTAMI i zdobywać władzę w demokratycznych wyborach. Oligarchowie z zachodniej Ukrainy nie wierzyli w zwycięstwo w demokratycznych wyborach, więc postanowili wziąć władzę siłą. Podczas wieców była zakąska i samogon, więc wiecowników było dużo. Było dużo osób z zachodniej Europy, a szczególności z Polski popierających majdan, czyli siłowe przejęcie władzy. Dlaczego Amerykanie i zachodnia Europa uważali, że w Ukrainie trzeba obalić siła rząd wybrany w demokratycznych wyborach?

Tak pomagali Ukrainie obalaniu demokratycznego rządu. Teraz pomagają "najpierw nieśmiało", a teraz mocno w walce z Putinem, bo Putin zaatakował Ukrainę bez powodu. KŁAMSTWO POWTÓRZONE WIELOKROTNIE STAJE SIĘ PRAWDĄ dla tych co świadomie kłamią.
Papież powtarza przerwijcie to barbarzyństwo. Jeżeli Rosjanie popierają Putina to można mówić, że propaganda putinowska odebrała im rozum i nie wiedzą co czynią, ale czy Papież opiera swoje poglądy na propagandzie putinowskiej?
Zgłoś do moderatora    185.79.242.105
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #742 : 03-10-2022, 14:54 »

Ponieważ mam uszkodzony układ nerwowy to nie mogę słuchać głupiej propagandy. Często oglądam filmy przyrodnicze. W przyrodzie jest prawie wszystko poukładane rozumnie. Zwierzęta postępują racjonalnie. Zastanawiałem się dlaczego zwierzęta postępują rozumnie, a człowiek bezrozumnie. W powyższych postach są przedstawione FAKTY, które świadczą, że ilość świrów dramatycznie się powiększa. Popełniane są potworne zbrodnie bez istotnego powodu.
Dlaczego zwierzęta postępują rozumnie, a rządzący Światem bezrozumnie?
Może ktoś odpowie na bardzo istotne pytanie.
Zapisane
Darko
***


Online Online

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #743 : 04-10-2022, 09:44 »

Jak uchronić sprzęt przed EMP, impulsem z atomówki?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #744 : 04-10-2022, 10:05 »

No Bogu dzięki, znalazła się.





A jakby ktoś nie wiedział o co mi chodziło z tym defektującym kotem to niech popatrzy uważnie na ostatnie zdjęcie. Mój takie miny wali jak idzie do kuwety i stąd skojarzenie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #745 : 04-10-2022, 13:49 »

Rosjanie gadają co i raz o możliwości użycia broni atomowej, tej taktycznej. Wiele osób, ekspertów i innych znawców uważa, że blefują. Ja uważam, że nie. Będzie zależało od rozwoju wypadków. Cele też. Na wszelki wypadek nie wybieram się w okolice Rzeszowa.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #746 : 04-10-2022, 18:09 »

Cytat
ytat
Tak pomagali Ukrainie obalaniu demokratycznego rządu. Teraz pomagają "najpierw nieśmiało", a teraz mocno w walce z Putinem, bo Putin zaatakował Ukrainę bez powodu. KŁAMSTWO POWTÓRZONE WIELOKROTNIE STAJE SIĘ PRAWDĄ dla tych co świadomie kłamią.
Papież powtarza przerwijcie to barbarzyństwo. Jeżeli Rosjanie popierają Putina to można mówić, że propaganda putinowska odebrała im rozum i nie wiedzą co czynią, ale czy Papież opiera swoje poglądy na propagandzie putinowskiej?

W obecnych czasach gdy Świat jest globalną wioską popełnia się POTWORNE zbrodnie o kawałek ziemi. Mieszkańcy Donbasu powinni mieć prawo do samostanowienia, bo to ich ziemia. Demokracja to rządy obywateli.

Porozumienia mińskie takie prawo dawały mieszkańcom Donbasu. Oligarchowie zachodnie Ukrainy tego porozumienia nie dotrzymali.
Przed najazdem Putina na Ukrainę oligarchowie pierwsi uciekli, następnie uciekali bogatsi, biedniejsi pozostali i cierpią,  są mordowani.
Na świecie są katastrofy spowodowane przez przyrodę, ale ta katastrofa i to BARBARZYŃSTWO jest wywołane przez człowieka.

Całkowicie się zgadzam z diagnozą Papieża wszyscy jesteśmy winni (decydenci). Największą odpowiedzialność ponoszą amerykanie. Ludzie są mordowani, bo emerytowani generałowie dali plamę  w Afganistanie to teraz chcą zabawić się z Putinem. Może będzie użyta broń atomowa taktyczna, ale co ich obchodzi, do nich nie dojdzie.
Amerykanie pomagają Ukrainie, dostarczając broń. Dla Amerykanów to nie jest problem, bo dodrukują kasy, a ponieważ dolara ma cały Świat to koszty tej pomocy poniesie cały Świat, a amerykanie mają zyski, bo przemysł zbrojeniowy pracuje i przynosi zyski.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #747 : 04-10-2022, 18:52 »

Na pewno Rosjanie użyją taktycznej broni atomowej ale na terenie Ukrainy. W Polsce nie ma takiej możliwości.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #748 : 05-10-2022, 10:44 »

Do świromierza dodane zostały kolejne dwie kategorie: jełopy i opętani przez diabła. Trzecia dotycząca degeneratów w przygotowaniu.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #749 : 07-10-2022, 13:53 »

Cytat
Na pewno Rosjanie użyją taktycznej broni atomowej ale na terenie Ukrainy. W Polsce nie ma takiej możliwości.
Niby mam podobne zdanie, ale inaczej bym to przedstawił: Rosjanie mogą użyć w Ukrainie broń atomową taktyczną  w ostateczności. W Polsce nie mają najmniejszego powodu do używania jakiejkolwiek broni. Jesteśmy członkiem NATO.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #750 : 08-10-2022, 11:03 »

Cytat
   
Odp: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów
« Odpowiedz #573 : 28-03-2022, 10:20 »
Cytat
Z powodu "operacji wojskowej" Putina w Ukrainie nasi rządzący razem z opozycją podjęli decyzję, że zwiększymy wydatki na wojsko z 2% obecnie do 3% już w przyszłym roku. Ja uważam, że to co się dzieje na Ukrainie powinno nas uspokoić, bo jeżeli Rosja nie może sobie poradzić z Ukrainą to nie będzie napadać na NATO.
Dla mnie dyskusja merytoryczna to jest taka, że jeżeli zwiększymy na wojsko (niepotrzebnie) to musimy powiedzieć na jakie cele zmniejszymy.
Jeżeli jesteśmy członkiem NATO to powinniśmy wydawać na wojsko średnio to co inni wydają, czyli możemy zmniejszyć wydatki na wojsko.
Usłyszałem jedną mądrą wypowiedz na pytanie: jakie jest prawdopodobieństwo, że Rosja napadnie na Polskę? Bardziej jest prawdopodobne, że Marsjanie napadną na Polskę.
Trochę czasu upłynęło od napisana tego postu, ale na temat zwiększania wydatków na wojsko mam podobne zdanie. Napisałem, że to co się dzieje na Ukrainie powinno nas uspokoić, obecnie nie jestem taki spokojny, bo zbliża się ostateczność.
Uważam, że nie ma sensu zwiększać wydatków na wojsko (NIEPOTRZEBNIE), bo będą zmniejszone wydatki na bardziej potrzebne cele, a to w konsekwencji jest osłabianie Polski.
Amerykanie pomagając zarabiają, a my musimy na wszystko zarobić (pracujący).
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #751 : 11-10-2022, 15:34 »

No Bogu dzięki, znalazła się.





A jakby ktoś nie wiedział o co mi chodziło z tym defektującym kotem to niech popatrzy uważnie na ostatnie zdjęcie. Mój takie miny wali jak idzie do kuwety i stąd skojarzenie.


Dostało się przed chwilą św. Grecie od Miloša Zemana.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #752 : 14-10-2022, 21:05 »

Europejskie, tolerancyjne, nowoczesne, uśmiechające się do siebie towarzystwo, które chce tylko odwiedzać się w szpitalach:





Chyba psychiatrycznych hehehe.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #753 : 24-10-2022, 09:12 »

Sława Ukrainie Polska w ruinie ruskim onucom sława szalom alejkum i dzień dobry. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, ani nie uraziłem tym radosnym powitaniem.
To co, rozpoczynamy nowy piękny tydzień łgarstwami, obłudą, zakłamaniem, podłością, hipokryzją propagandą, oszustwem i dezinformacją w tak zwanej przestrzeni publicznej? Rozpoczynamy!
Zapisane
Darko
***


Online Online

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #754 : 26-10-2022, 07:20 »



28.07.1914 = 68
01.09.1939 = 68
24.02.2022 = 68



Cytat
Suma cyfr:

28.07.1914 = 32
01.09.1939 = 32
24.02.2022 = 14

Najbliższe daty, które dają 68 i sumę cyfr = 14:

15.11.2022
14.12.2022
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #755 : 26-10-2022, 10:40 »

Wydawało mi się, że jestem jako tako rozgarnięty, a tu zonk! Koleś o nazwisku Dawid Podsiadło ogłosił apostazję czy też proliferację, dokładnie nie czytałem, trudne słowa. Problem, że pierwsze o nim słyszę, a internet huczy. Apostazja bardziej mi się podoba, gdyby w następnym kroku chciał się ogłosić kobietą, to imię jak znalazł.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #756 : 26-10-2022, 11:18 »

Może córka mu się urodziła.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #757 : 29-10-2022, 07:45 »

W Urzędzie Miasta Katowice powołano Zespół ds. Równości Płci. Składa się z 8 kobiet i 1 mężczyzny.

Premier Szwecji: 'klimat na świecie kształtują cykle pogodowe, a nie europejscy biurokraci'.
Ten premier to chyba ruska onuca i antyszczepionkowiec za parę rubelków wpisujący się w narrację Kremla. Na dodatek nie podąża za nauką, w przeciwieństwie do pisiorów, które robią klimatyczny porządek w Polsce.





Na zdjęciu kopalnia "Makoszowy".
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #758 : 30-10-2022, 08:16 »

Sława Ukrainie Polska w ruinie!
Bieda intelektualna rządząca Eurokołchozem znowu nie była w stanie znieść kretyńskiej zmiany czasu.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #759 : 30-10-2022, 11:20 »

Cytat
Ponieważ mam uszkodzony układ nerwowy to nie mogę słuchać głupiej propagandy. Często oglądam filmy przyrodnicze. W przyrodzie jest prawie wszystko poukładane rozumnie. Zwierzęta postępują racjonalnie. Zastanawiałem się dlaczego zwierzęta postępują rozumnie, a człowiek bezrozumnie. W powyższych postach są przedstawione FAKTY, które świadczą, że ilość świrów dramatycznie się powiększa. Popełniane są potworne zbrodnie bez istotnego powodu.
Dlaczego zwierzęta postępują rozumnie, a rządzący Światem bezrozumnie?
M

Zadałem bardzo proste pytanie: Dlaczego zwierzęta postępują rozumnie, a człowiek (DECYDENCI) postępuje bezrozumnie? Odpowiedz jest prosta, a mianowicie, że jeżeli w świecie zwierząt ktoś popełni błąd to traci życie i jest o jednego świra mniej (jest selekcja naturalna). Gdyby organizatorzy majdanu poszli na front to też by była selekcja naturalna.
Zapisane
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!