Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 19:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 212569 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #840 : 27-12-2022, 12:19 »

Gorąco, upał, wszyscy zginiemy przez to ocieplenie, które powoduje rekordowe zimno. Trzeba wszystko pozamykać, lasy, huty, kopalnie, transport i rolnictwo. Natychmiast!

Stany Zjednoczone walczą z jednym z najpotężniejszych ataków zimy w historii. Jej skutki dotykają około 200 milionów osób, czyli 60 proc. populacji. Sparaliżowany jest cały kraj, gdzie w sobotę aż 1,7 miliona budynków nie miało dostępu do prądu. Większość regionów jest odcięta od świata.Burze śnieżne zbierają największą liczbę ofiar w historii. Według mediów do tej pory zginęło od 30 do 40 osób. Niektóre znajdowano uwięzione w swoich samochodach.

Czytaj więcej na  https://geekweek.interia.pl/przyroda/news-najwiekszy-atak-zimy-historii-usa-ludzie-zamarzaja-w-autach,nId,6497871#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Zapisane
Tachikoma
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 79

« Odpowiedz #841 : 27-12-2022, 13:07 »

Dziwne, że popularne portale nie przeżywają tego jak mrówka... i nie ma wszędzie co godzinę relacji jak Amerykanie to przeżywają.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #842 : 28-12-2022, 12:41 »

Globalne ocieplenie to wał skrojony dla cymbałów. Chodzi o wyszlamowanie z kasy i totalną kontrolę. Schemat identyczny co przy srandemii. W obu przypadkach prawdziwe jest tylko, że wirusy i zmiany klimatu istnieją, cała reszta to oszustwo.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #843 : 28-12-2022, 23:24 »

Za czterdzieści parę lat, koloryzowane.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #844 : 29-12-2022, 21:38 »

O, w Meksyku też się klimat ocieplił.

Taką zimę pamiętają tylko najstarsi Meksykanie. W stolicy Meksyku śnieg spadł pierwszy raz od 55 lat. Władze wydały pomarańczowe i żółte alerty pogodowe, ostrzegające przed temperaturami od -5°C do -15°C stopni Celsjusza.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #845 : 30-12-2022, 15:23 »

Pan Jacek chce zaatakować Rosję.

Jacek Bartosiak
@BartosiakJacek
Chyba że zostanie pobita w polu. I wtedy nie trzeba liczyć się już z polityką i sprawczościa rosyjską. Tyle w temacie. I to trzeba zrobić i wystawić wojsko polskie do tego zadania. Inaczej trzeci pośrednicy będą nas co rusz namawiać by ustąpić Rosji to tu to tam…. Proste i jasne
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #846 : 30-12-2022, 17:38 »

Właśnie kurier przywiózł kilka granatników zamówionych na Ukrainie. Jutro Sylwester, trzeba trochę postrzelać. Po Nowym Roku wydam wspólny komunikat.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #847 : 31-12-2022, 21:18 »

W USA pasza dla zwierząt wytwarzana jest z żywności z supermarketów, mielonej razem z plastikowymi opakowaniami. Cząsteczki plastiku w komercyjnej paszy wykrywa się również w Europie. Trafia do krwi, mięsa i mleka zwierząt – a później do nas, jako konsumentów.

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/produkcja-zwierzeca/29368-plastik-w-paszy-dla-zwierzat-miesie-i-mleku
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #848 : 01-01-2023, 14:50 »

Zaproszony przez pisiorów zespół szansonistów Black Eyed Peas wystąpił w TVPiS z opaskami LGBT na ramionach. Kupa śmiechu w necie, mnie jakoś nie rozśmieszyło, za to zwróciłem uwagę, że występowali również w Katarze. Tam bez opasek, pewnie nawalili w gacie ze strachu.
Przy okazji nasuwa się pewne spostrzeżenie. Przed laty artyści posiadali talent, mieli coś do przekazania, byli faktycznymi liderami. Teraz tak zwani celebryci muszą posiadać umocowanie i spełniać wymagania swoich mocodawców. No i mamy wszechobecną szmirę.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #849 : 01-01-2023, 15:10 »

Dziś dla odmiany wyjątkowe ciepło. W Polsce, bo na świecie różnie bywa. Jak to jest z tym ociepleniem. Nie wiadomo, ludzkość jest za cienka, żeby zbadać wpływ człowieka na klimat. Może jakiś istnieje, na mój głupi rozum tak, ale jest minimalny, spokojnie do pominięcia, na razie natura jest zbyt potężna na takich popaprańców jak my.
Problemem jest co innego. Wzrost liczby ludności musi kiedyś doprowadzić do wyczerpania zasobów, zresztą nie tylko wzrost, po prostu eksploatowane zasoby muszą się skończyć. Wcześniej czy później. Dawno temu leciałem wieczorem nad północno wschodnimi stanami USA i mną telepnęło, bo co spojrzałem w dół to było widać niekończący się sznur oświetlonych samochodów. I tak na całym świecie od wielu lat. Był początek, musi być koniec. Chyba, że nauka znajdzie inne źródła energii.
W drugim przypadku natura zawsze robi porządek, gdy jakikolwiek gatunek biologiczny nadmiernie się rozmnoży. Na różne sposoby, ale bezwględnie. Ludzi też to czeka.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #850 : 04-01-2023, 17:07 »


Problemem jest co innego. Wzrost liczby ludności musi kiedyś doprowadzić do wyczerpania zasobów, zresztą nie tylko wzrost, po prostu eksploatowane zasoby muszą się skończyć. Wcześniej czy później.
Ten problem będzie można już chyba uznać za rozwiązany. Tylko lont do tej tykającej bomby parę centymetrów jeszcze ma.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #851 : 06-01-2023, 19:04 »

Gdybyście mieli kryzys tożsamości, problem kim jesteście, skąd i dokąd zmierzacie to mogę pomóc:





Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #852 : 07-01-2023, 09:04 »

Muszę się zebrać w sobie i gdzieś iść, żeby zrobić potężną awanturę. Na razie jeszcze nie wiem gdzie, ale wiem o co. Grzmię i pytam - dlaczego jeszcze piesi nie mają bezwzględnego pierwszeństwa na przejazdach kolejowych?!
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #853 : 10-01-2023, 10:36 »

Urocza, zdrowa pani, po co tam jakieś fora zdrowotne. Wystarczy tak się wyginać:


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #854 : 11-01-2023, 14:42 »

Kamień mi spadł z serca, Polacy nie są rasistami:


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #855 : 17-01-2023, 09:16 »

Tak zwani aktywiści blokują w Niemczech budowę nowej kopalni.
Organizatorzy informują, że policja użyła wobec aktywistów "czystej i niewspółmiernej przemocy". Ich zdaniem protestujący byli "regularnie bici po głowach". Protestujący nie chcieli umożliwić dostępu do wioski - podaje "Business Insider".
Jakże mi przykro hehehe.
Wśród aktywistów pojawiła się dawno nie widziana największa naukowczyni XXI wieku, wiecznie skrzywiona Gretini Thurbegini. Niewiele to pomogło, policja użyła pał. To chyba Niemcy nie podążają za nauką?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #856 : 18-01-2023, 13:34 »

Świromierz pokazuje, że przestała wzrastać ilość świrów, wariatów i opętanych, ale dobrze nie jest, bo u aktualnych pogłębiają się i utrwalają te zmiany. Natomiast rośnie ilość psychopatów i narkomanów. Nadal również pogłębia się nierównowaga światowa, przy okazji opiszę o co mi chodzi z tą nierównowagą.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #857 : 18-01-2023, 16:59 »

Czytałem sobie rano, jak to aresztowali biedną Gretę podczas protestu:
https://www.money.pl/gospodarka/greta-thunberg-aresztowana-w-trakcie-protestow-aktywistow-klimatycznych-w-luetzerath-6856641925954112a.html

A teraz natknąłem się na takie oto nagranie smile
https://twitter.com/dschlopesisback/status/1615493223346061312?s=46&t=_bpL850TRSUqSUW1J378Kw
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #858 : 18-01-2023, 19:58 »

Podczas dzisiejszej konferencji Ławrow w zdecydowanych słowach zaatakował Zachód, w tym także Polskę, wskazując, że Warszawa "okłamywała" Rosję.

- Nie będzie już tak, jak było. Powiedzieliśmy to już dawno temu: nie będzie więcej sytuacji, w których nas okłamujecie, podpisujecie dokumenty, odmawiacie ich realizacji, jak to było w przypadku deklaracji OBWE w Astanie, Rady Rosja-NATO, porozumień o uregulowaniu sytuacji na Ukrainie podpisanych przez Niemcy, Francję i Polskę, porozumień mińskich - przez cały ten czas kłamali nam w twarz - wściekał się Ławrow.

- Zachód zrzucił maski - mówił Ławrow, przekazując ocenę wydarzeń minionego 2022 roku. Najwięcej pretensji szef ministerstwa spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej ma do państw Unii Europejskiej, USA i Wielkiej Brytanii za sankcje.

Stanom Zjednoczonym Ławrow naubliżał za prowadzenie "wojny hybrydowej" wobec Moskwy i celowe niszczenie więzi pomiędzy historycznymi partnerami. Zachód obarczył też winą za to, że zmusił Rosję do rozpoczęcia "specjalnej operacji wojskowej" w Ukrainie.













Kontynuuj
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #859 : 18-01-2023, 20:07 »

Cytat
ATO, porozumień o uregulowaniu sytuacji na Ukrainie podpisanych przez Niemcy, Francję i Polskę, porozumień mińskich - przez cały ten czas kłamali nam w twarz - wściekał się Ławrow.

To nie jest propaganda, to jest FAKT.
Jest wątek dotyczący Ukrainy, ale ja uważam, że tyko świry mogą tak postępować i popełniać potworne zbrodnie bez powodu.
Zapisane
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!