Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 209033 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #20 : 24-11-2018, 22:44 »

Beduini.

W sześć tygodni po domniemanym zbiorowym gwałcie, dokonanymi na 18-latce, która po zabawie w dyskotece została zgwałcona przez kilku mężczyzn, policja wzmogła patrole i kontrole w mieście. Ubiegłej nocy rozpoczęła się akcja z udziałem kilkuset policjantów
Jak zaznaczył szef policji we Fryburgu Bernhard Rotzinger, który sam także uczestniczył w akcji, tego typu obławy i kontrole w przyszłości będą prowadzone regularnie. Mają zapobiec przestępstwom i pomóc w wyjaśnieniu czynów oraz podnieść poczucie bezpieczeństwa u mieszkańców miasta.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-zmasowana-akcja-policji-fryburg-pokazuje-jak-dba-o-bezpiecze,nId,2695000#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

I tak w całej Zachodniej Europie. Napuszczali Beduinów bez żadnej kontroli i właściwie bez krzty rozumu, a teraz obydwie łapy w nocniku. Dopiero początki takich rozrywek.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #21 : 28-11-2018, 15:44 »

Byłem niedawno w Instytucie Kardiologii w Aninie i chciałem w szpitalnym sklepiku kupić colę. No bo czasami  sieknę dla odkażenia jelit. No i co? No i pstro, nie ma. Jak to nie ma? Normalnie, dyrekcja zabroniła. Bo co pytam. Bo jest szkodliwa na zdrowie i serce. Ożesz ty se myślę. Ale...rozejrzałem się uważnie po reszcie asortymentu i zonk. Energetyki, izotoniki soczki, batoniki, jogurciki, sam syf.
A w ogóle spierniczałem stamtąd dziesięć razy szybciej niż wszedłem. Wszyscy wokół jacyś brzydcy, pokręceni, grubi, kuśtykają, wleką noga za nogą, innych ciągają, obraz nędzy i rozpaczy.
Najlepszy mistrzowski pomysł to ten, żeby lekarzy, placówki medyczne, szpitale omijać szerokim łukiem, a najlepiej nie wiedzieć, że istnieją.
Zapisane
Tachikoma
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 79

« Odpowiedz #22 : 29-11-2018, 10:41 »

Cytat
Ale...rozejrzałem się uważnie po reszcie asortymentu i zonk. Energetyki, izotoniki soczki, batoniki, jogurciki, sam syf.
Nie widzę tego żeby w takim sklepiku uchował się lepszej jakości i świeży towar.  To wszystko musi mieć odpowiednio długą datę ważności,  do momentu aż w końcu znajdzie się jakiś chętny. Nie doczekamy się w takich miejscach jabłek czy surówek, bo zwyczajnie sprzedawca nie chce strat.
Scorupion faktycznie energetyków już nigdzie nie brakuje. Zauważam, że w marketach więcej miejsca przeznacza się na nie, dużo na regałach i przy kasach w osobnych lodówkach latem. Kiedyś była moda na fit produkty 0% tłuszczu, a teraz sama już nie wiem czy to tylko moda czy już wymóg, że nie można dopuścić do zmęczenia, trzeba być wiecznie pobudzonym.
Cytat
A w ogóle spierniczałem stamtąd dziesięć razy szybciej niż wszedłem. Wszyscy wokół jacyś brzydcy, pokręceni, grubi, kuśtykają, wleką noga za nogą, innych ciągają, obraz nędzy i rozpaczy.
Najlepszy mistrzowski pomysł to ten, żeby lekarzy, placówki medyczne, szpitale omijać szerokim łukiem, a najlepiej nie wiedzieć, że istnieją.
A może młodych w miarę jeszcze zdrowych uczniów w ramach wycieczki szkolnej wysłać raz dwa razy do roku na zwiedzanie szpitali. W ramach profilaktyki zdrowotnej...
« Ostatnia zmiana: 29-11-2018, 22:39 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #23 : 29-11-2018, 22:46 »

Ubawił mnie setnie zakaz sprzedaży coca coli przy pozostawieniu znacznie gorszego asortymentu. Gdzie tu sens i logika. Na wszelki wypadek wyszedłem więc na zewnątrz, kupiłem w pobliskim sklepie i walnąłem ostentacyjnie dwie z dużym smakiem.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #24 : 03-12-2018, 09:25 »

Przejście dla pieszych.
Bardzo myląca nazwa, powinno się nazywać przejazd dla samochodów. Coraz częściej spotykany widoczek – pierwszy lezie Janusz w kapturze na głowie, za nim Brajanek ze wzrokiem wlepionym w smartfona, za nim Karynka szarpiąca się z zamykającą stawkę Grażyną. Lezą bezmyślnie traktując przejście jako przedłużenie chodnika. Ani zatrzymania, ani sprawdzenia czy coś jedzie. Świry.

Unia Europejska.
Można by długo, ale po co. Z bardzo dobrego pomysłu na swobodny przepływ ludzi, towarów i usług wyszła kulturalna, obyczajowa i społeczna breja. Lewactwo oraz w tajemniczy sposób wybierane władze promują, ba narzucają zboczenia, głupotę, niedorzeczności i oczywiście Beduinów. A w tle czai się widmo IV Rzeszy.
Zapisane
Tachikoma
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 79

« Odpowiedz #25 : 03-12-2018, 15:27 »

https://www.youtube.com/watch?v=7JWQ1hu5Mkk film "Odłóż smartfon i żyj" kampanii, która ma na celu zwiększyć bezpieczeństwo pieszych na przejściach i przy przystankach tramwajowych. Szukając tego filmiku przeczytałam, że w Europie są już specjalnie instalowane światła sygnalizacyjne w chodnikach, tak aby zapatrzeni w ekran przechodnie mogli zostać odpowiednio ostrzeżeni. No cóż... to jest właśnie uzależnienie i robiąc takie dogodne urządzenia świetlne, zastanawiam się czy czasem się go bardziej nie wspiera?

Co ciekawe pieszych poza naszym krajem traktuje się nieco inaczej. Przepisy np. w Czechach mówią, że pieszy, który zbliża się do przejścia z widocznym zamiarem skorzystania z niego, ma pierwszeństwo przed samochodami. Najbardziej lajtowe dla pieszych przepisy obowiązują w Norwegii i we Francji. Tam kierowca ma obowiązek zatrzymania się przed przejściem dla pieszych nawet jeśli osoby znajdujące się w jego pobliżu nie wykazują wyraźnego zamiaru przejścia przez jezdnię. A w Polsce pieszy ma pierwszeństwo dopiero w momencie kiedy się na nim znajduje i zabrania się mu wejścia bezpośrednio przed jadący pojazd. To tyle przepisów a wiadomo, że w Polsce pieszy to jest boss, niczego się nie lęka.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #26 : 03-12-2018, 16:15 »

Co ciekawe pieszych poza naszym krajem traktuje się nieco inaczej. Przepisy np. w Czechach mówią, że pieszy, który zbliża się do przejścia z widocznym zamiarem skorzystania z niego, ma pierwszeństwo przed samochodami. Najbardziej lajtowe dla pieszych przepisy obowiązują w Norwegii i we Francji. Tam kierowca ma obowiązek zatrzymania się przed przejściem dla pieszych nawet jeśli osoby znajdujące się w jego pobliżu nie wykazują wyraźnego zamiaru przejścia przez jezdnię. A w Polsce pieszy ma pierwszeństwo dopiero w momencie kiedy się na nim znajduje i zabrania się mu wejścia bezpośrednio przed jadący pojazd. To tyle przepisów a wiadomo, że w Polsce pieszy to jest boss, niczego się nie lęka.
Byłem w Finlandii i dokładnie tak jest, wszędzie pieszy ma pierwszeństwo i jest to przez wszystkich przestrzegane, tylko, że tam oprócz paru miast, reszta miasteczek jest wyludniona nie ma tam korków itp. rzeczy. W Polsce jak by tak było to myślę, że cały ruch stanąłby w miejscu...
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #27 : 03-12-2018, 21:53 »

Pewnie jak każdy z Was jeżdżę samochodem jak i jestem pieszym i zdecydowanie twierdzę, że kierowca ma gorzej. Poruszając się pieszo po mieście np. na jedną godzinę przechodzę przez ulicę kilka razy. Jadąc samochodem w ciągu jednej godziny muszę się zatrzymywać nawet i kilkadziesiąt razy. Jest różnica? I kto ma gorzej?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #28 : 04-12-2018, 23:31 »

Wszyscy mają przewalone, bo rozkład świrów wśród kierowców i pieszych jest zbliżony.

Lewactwo.
No to jest dopiero zakała ludzkości. Składa się z różnych podgrup, cechą wspólną jest postępowanie wbrew naturze tej ogólnie pojętej i naturze ludzkiej. Jeszcze gorsze, że do swoich chorych idei za wszelką cenę, w tym cenę życia, przymuszają normalnie myślących i żyjących po bożemu.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #29 : 07-12-2018, 22:16 »

Nieco leciwe, ale symptomatyczne. I to jest właśnie sprawiedliwość. Kaszalot fałszywie oskarżył kilkanaście razy o gwałt, w rezultacie oberwał dychę do odsiadki. Tak powinna kończyć każda szurnięta dama. https://www.theguardian.com/society/2017/aug/24/woman-jailed-10-years-false-rape-claims-jemma-beale
Następny odcinek będzie o feminazistkach.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #30 : 08-12-2018, 11:33 »

Feminazistki.
Za cały komentarz mógłby wystarczyć ten filmik: https://www.wykop.pl/link/4659705/rozowa-z-antify-walczy-z-biala-supremacja-i-patriarchatem/
Jest to odłam lewactwa, chory, nieprzytomny i bardzo głupi. Typowa femi wygląda jak ta na filmiku, czyli gruba, brzydka, ma ufarbowane włosy na kolor różowy, fioletowy albo zielony, często wystudiowane okulary, bo z reguły są ślepe, a te okulary maja wyrażać inteligencję.
Ciekawostką, która mnie bardzo ucieszyła jest zachowanie policji. Profesjonalne i skuteczne. W tłumie musiał być informator, nadał świra dowódcy akcji, weszli klinem, demolując ochronę świra i błyskawicznie odtransportowali go bezpieczne miejsce hehehe.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #31 : 11-12-2018, 11:52 »

Tożsamość płciowa.
No niby facet czuje się kobietą, kobieta facetem pomimo ewidentnych cech biologicznych wskazujących na co innego. Kiedyś takich świrów wyganiali z wioski, później zamykali w szpitalach psychiatrycznych, które pełne były Napoleonów, teraz równie mądrzy cmokają, wydziwiają, tworzą z tego pseudonaukę, sznyt celebrycki, a nawet jakieś ruchy administracyjne. Bardzo modnie i w tonie jest pochylać się nad takimi świrami.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #32 : 13-12-2018, 18:21 »

A teraz będą mieli czym się wozić:

https://www.wsensie.pl/polska/31363-trzaskowski-oglasza-w-warszawie-ruszy-tramwaj-roznorodnosci?fbclid=IwAR0LxUVBI7Lal2I8Sb6pbzpc8XmYui_9iVxiGIjRp4MHzUuxGOs1Z6sUvOM
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #33 : 13-12-2018, 19:33 »

A tu jaką jazdę odstawili. Polskie dziewczynki w wieku 8 - 15 lat w objęciach Beduinów na obozie Euroweek. Gruba afera, ciekawe czy władze podejmą jakieś kroki. https://prawy.pl/100294-integracja-z-innymi-rasami-czy-zagrozenie-multikulturowa-pedofilia-foto-6570/

Co do Trzaskowskiego. Generalnie przesłanie dobre, ale w praktyce nigdy, nigdzie nie wyszło. Nie ma równości i nie będzie, bo natura zbudowana jest różnorodnie.

A wiesz jak powinien wyglądać bieg o mistrzostwo świata na 100 metrów? Ma pewno nie tak jak teraz, bo startują tam tylko Murzyni, ups pardon, Afroamerykanie, Afroafrykanie, Afroazjatczycy i Afroeuropejczycy. Natomiast powinni startować tak: niepełnosprawny, gruba feministka, dwóch gejów na jednym torze, jakaś wykluczona, Aborygen i jeszcze tam inni, może Jehowy. Każdemu zmierzyłoby się rekord życiowy i w zależności od tego miałby do mety proporcjonalną odległość. Na przykład feministka półtora metra, a biały mężczyzna 250 metrów, żeby za bardzo nie cwaniakował.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #34 : 14-12-2018, 08:47 »

Ja bym zalecił wymianę strojów/ubrań - jeszcze przed biegiem. Jak to mawiali indianie, żeby kogoś poznać, musisz przejść w jego mokasynach 500 mil.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #35 : 16-12-2018, 14:44 »

Duże brawa, bo policja i prokuratura zainteresowała się Euroweekiem. Ale ja bardziej bym tu widział rolę dla ABW. Z jakiej paki nieletnie polskie dziewczynki są indoktrynowane przez Beduinów, normalnie napaść kulturowa w ramach robienia lewackiego bagna w Europie i wynaradawiania. Wystarczy znać stosunek muzułmanów do kobiet i seksu, a całą sprawa nabiera zupełnie innego wymiaru, niż głoszą organizatorzy. Śmierdzi całość na kilometry. Kto i dlaczego to robi?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #36 : 17-12-2018, 19:28 »

No i na same święta europejska, nowoczesna lemingoza ma co chciała, a mianowicie dewiacyjne tramwaje i masakryczną podwyżkę za użytkowanie wieczyste, połączone z równie masakryczną obniżką bonifikaty przy wykupie użytkowania wieczystego na własność, a wszystko zafundowane, jakże by inaczej, przez równie nowoczesnego i europejskiego Trzaskowskiego. Oczywiście absolutnie wbrew przedwyborczym obietnicom. Gdyby ktoś nie wiedział - tak właśnie uprawia się politykę.
Dobrze lemingom tak hehehe.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #37 : 18-12-2018, 13:15 »

Do dziś mnie zastanawia czy to smog na główki tak szkodzi...
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #38 : 20-12-2018, 14:53 »

Media.
Będzie dłużej, dzisiaj tylko skromny przykład. Beduini marokańscy zamordowali dwie skrajnie naiwne Norweżki, które wybrały się w Góry Atlas na zwiedzanie. Jednej odcięli głowę rezając na żywca tępą maczetą, można obejrzeć, o ile ktoś ma mocne nerwy oczywiście: https://www.bestgore.com/beheading/24-year-old-danish-female-backpacker-morocco-final-trek-beheading/, drugiej podcięli gardło. Relacja mediów: na szyi zamordowanych turystek znaleziono ślady broni białej.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #39 : 23-12-2018, 09:13 »

Teoretycznie media powinny służyć do informowania. W rzeczywistości dezinformują, przekaz opiera się na półprawdzie, postprawdzie, propagandzie, zadaniowaniu, obłudzie, tendencyjnym wybieraniu tematów, hipokryzji, służalczości, kretyńskiej poprawności politycznej. Samo zło.

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!