Niemedyczne forum zdrowia
23-02-2019, 12:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 5569 razy)
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 66
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 147

« Odpowiedz #40 : 24-12-2018, 11:03 »

Cytat
Teoretycznie media powinny służyć do informowania. W rzeczywistości dezinformują, przekaz opiera się na półprawdzie, postprawdzie, propagandzie, zadaniowaniu, obłudzie, tendencyjnym wybieraniu tematów, hipokryzji, służalczości, kretyńskiej poprawności politycznej. Samo zło.


Z tą opinią zgadzam się w 100%, a jak wszystkim wiadomo, często mam inne zdanie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #41 : 27-12-2018, 09:21 »

Kończąc z mediami - słyszał ktoś w mediach gównego nurtu co dziej się w Jemenie albo RPA? A dzieją się ciekawe rzeczy.

Wszyscy ludzie są równi.
Oczywiście, ale dwa metry pod ziemią. W życiu każdy jest inny, wystarczy gdziekolwiek się rozejrzeć. Różnią się kolorem skóry, oczu, włosów, ogólnie wyglądem zewnętrznym, różnią się również psychiką, zdolnościami, temperamentem, inteligencją i wszystkim innym.
Może względem prawa są za to równi? Tak, jak najbardziej, ale w w założeniach i literaturze.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #42 : 29-12-2018, 09:07 »

Progi zwalniające.
Jedne świry pędzą 130 na godzinę przy ograniczeniu do 30, a drugie montują tam zasadzki w postaci progów i zachęcone powodzeniem zaczynają montować gdzie tylko im się uda, najlepiej zaraz po remontach, na gładkich nowych nawierzchniach.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 935

« Odpowiedz #43 : 29-12-2018, 22:52 »

Wszyscy ludzie są równi.
W życiu każdy jest inny, wystarczy gdziekolwiek się rozejrzeć. Różnią się kolorem skóry, oczu, włosów, ogólnie wyglądem zewnętrznym, różnią się również psychiką, zdolnościami, temperamentem, inteligencją i wszystkim innym.

W Unii Europejskiej ludzie są chyba najrówniejsi we wszechświecie:
"Europarlamentarzyści otrzymali specjalne instrukcje, które nakazują im używać języka neutralnego płciowo.
Nowe wytyczne mówią, aby europosłowie unikali używania określeń zawierających słowo "man", bo to kojarzy się z mężczyzną. Na czarnej liście znalazło się więc słowo "chairman", czyli "przewodniczący", zamiast którego należy używać słowa "chair", co w wolnym przekładzie oznacza "krzesło". Cenzurowane jest również słowo "man-made", czyli wyprodukowane przez człowieka i zamiast niego należy używać słowa "artificial", czyli "sztuczne". Co więcej, europosłom nie wolno również mówić "mankind" (ludzkość), które zastąpiono słowem... "humanity". Twórcy wytycznych nie zauważyli prawdopodobnie, że w słowie "humanity" również znajduje się złowrogie słowo "man".

"Język neutralny płciowo to coś więcej niż kwestia poprawności politycznej. Język mocno odzwierciedla i wpływa na postawy i postrzeganie spraw" - napisano w instrukcjach."
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #44 : 29-12-2018, 23:08 »

Dlatego założyłem ten wątek. Zbliża się czas Apokalipsy, po przekroczeniu pewnego poziomu ześwirowania na bank pojawią się Czterej Jeźdźcy. A na marginesie to mamy bardzo, bardzo słabych przywódców w Europie. Właściwie to żadni przywódcy, typ drobnego urzędnika raczej.

Religia.
Rdzeniem każdej religii jest wiara w coś irracjonalnego, czego nie można udowodnić. Rodzi to całą masę następstw. Najgorszym jest, że jak już otumanią tym wybiegiem to jadąc argumentami religijnymi mogą tumanić na każdy temat bez końca.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #45 : 30-12-2018, 11:06 »

Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia.
Ktoś powodowany krotochwilą nadał te nazwy, musiał być niezły jajcarz. Bo co te instytucje mogą mieć wspólnego ze zdrowiem?
Dygresja - jestem pewien, że gdyby zalegalizowano eutanazję to na wizytę do specjalisty trzeba by było czekać ze dwa lata, a na sam zabieg ze dwa razy dłużej.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #46 : 01-01-2019, 21:23 »

Natura.
Świrnięta chyba nie jest, za to niesprawiedliwa, brutalna i mordercza. W pierun skomplikowana, ale znalazłem coś co właściwie w kilkadziesiąt sekund wyczerpuje temat:
https://www.youtube.com/watch?v=u3PnB2uYD90
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #47 : 17-01-2019, 23:06 »

Rozum.
Człowiek ma go niewiele. Gdyby kierował się wyłącznie się rozumem dawno by wyginął, instynkty utrzymują nasz gatunek przy życiu. Nie wiadomo czy potrzebnie, bo jak się ta zaraz rozlezie po kosmosie to biedne wszystkie zielone ludziki.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #48 : 24-01-2019, 17:02 »

A jeszcze się nie skończyło. Na topie teraz:
Mowa nienawiści.
Czyli wszystko co nie zgadza się z oficjalną albo mniej oficjalna linią. Knebel inaczej cenzura, inaczej zamordyzm.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #49 : 02-02-2019, 09:16 »

Globalne ocieplenie.
Klasyczny wymysł lewactwa, które nigdy nie kieruje się empirią i rozumem, a ideologia i chciejstwem. Jako, że w świetle faktów pogodowych skompromitowało się totalnie i wierzy w nie już tylko gimbaza oraz dwa ostatnie lemingi, lewactwo wymyśliło teraz walkę ze zmianami klimatu. Sporo cwańsze, bo klimat zmienia się bezustannie, będzie więc z czym walczyć i na to konto czyścić z kasy ciężko pracujących ludzi.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #50 : 11-02-2019, 11:07 »

Wyroków sądu się nie komentuje.
A niby dlaczego, ktoś wie? Oczywiście powinny być komentowane, a nawet znacznie więcej - sędziów należałoby oceniać i w związku z tym nie mianować tylko wybierać w wyborach.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.205

« Odpowiedz #51 : 11-02-2019, 15:57 »

Tu o prawdziwej mowie nienawiści???

Cytat
Sąd Okręgowy w Gdańsku uznał dziś Hansa G. - działającego w Polsce niemieckiego przedsiębiorcę - za winnego szerzeniu mowy nienawiści wobec Polaków. Sąd nakazał G. przeprosić powódkę. Mężczyzna ma też zapłacić 50 tys. zł tytułem zadośćuczynienia.
….
 Tak, jestem! Jestem hitlerowcem! To wina tego kraju, że taki jestem - miał też mówić biznesmen. - Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu - słychać też na nagraniu.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #52 : 12-02-2019, 14:20 »

Ekolodzy.
Hehehehe i na tym można skończyć. Futra naturalne są nieekologiczne, a te sztuczne - ho ho ho - czysta w nordyckim typie ekologia. Nic nie szkodzi, że plastik rozkłada się setki lat, że przy produkcji powstaje syfu co niemiara, nic nie szkodzi, że tego plastiku w oceanach i wszędzie, również w naszych organizmach jest zatrzęsienie. To naturalne są złe.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #53 : 14-02-2019, 11:09 »

Bełkot.
Rozróżniamy dwie podstawowe grupy. Bełkot normalny w wydaniu analfabetów, półanalfabetów i wtórnych analfabetów oraz bełkot natchniony. Temu pierwszemu, jako że naturalny, nie ma co poświęcać miejsca, drugi dzieli się na kilka podgrup.
Polityczny – poniżej godności by komentować.
Urzędniczy – używany w celu sprawienia wrażenia, że urzędnik jest do czegokolwiek potrzebny oprócz rzucania kłód pod nogi albo w przypadkach, gdy nie ma pojęcia co zrobić, a coś zrobić musi.
Medyczny – trochę jak powyżej, częściej tylko nie mają pojęcia o co chodzi i maskują niewiedzę bełkotem uczonym.
Prawniczy - kończyna górna lewa hehehe. Używają specjalistycznego bełkotu, aby biedny miś nie był w stanie za skarby połapać się co chodzi i musiał bulić ciężką kasę pośrednikom, bo inaczej go wsadzą.
Korposzczurkowy – bełkocą, szczególnie w umowach, aby biedny miś nie skapował się, że go kroją na ciężką kasę. Bełkot korpo używany jest również wewnątrz szczurków w celu utrzymania dyscypliny i wyzysku.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!