Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 208987 razy)
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #80 : 22-06-2019, 18:33 »

Spokojnie Antaress, cykl koniunkturalny powoli się kończy. Zobaczymy co zrobi "dobra zmiana" w dobie kryzysu.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #81 : 23-06-2019, 07:31 »

Przestań siać tą głupią propagandę o gnębionych pracownikach, gdzie Ty to wszystko widzisz??? U mnie nikt nie czuje się gnębiony, jest dobrze.

Piszesz z pozycji prowadzącego jakiś tam swój biznes, który może wstrzelił się w niszę albo korzysta z cyklu koniunkturalnego. Ja oceniam makroekonomię. Państwo zwiększa obciążenia i presję na wszystkich pracujących, aby wykarmić rosnącą rzeszę świadczeniobiorców, którzy w zamian mają głosować na jedynie słuszną partię.
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #82 : 23-06-2019, 19:42 »

W bagnie, jakim znajdowało się nasze Państwo, to jedyna partia, która potrafi cokolwiek rozsądnego wymyślić. Czas pokaże, co dalej będzie, niestety, nie wszystko naraz da się zrobić i wszystkich zadowolić. Piszę z pozycji prostego człowieka, który płaci składki wszelkiego rodzaju i to na moim garbie sunie cała reszta, a nie narzekam, bo wiem, że ktoś na to musi zarobić.
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #83 : 23-06-2019, 22:43 »

Mogliby jednak obniżyć podatki i składki, zamiast wypłacać datki...
Zapisane

I'm going through changes
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #84 : 24-06-2019, 13:48 »

Przede wszystkim powinni zmniejszyć zadłużenie kraju. Większość europejskich krajów zmniejszyła lub zlikwidowała obecnie deficyty budżetowe. Dzięki temu będą mniej płacić odsetek w przyszłości od długu. U nas robi się dokładnie odwrotnie, czyli przyszłe pokolenia będą jeszcze bardziej obciążone. Rządzący myślą tylko i o tym, żeby wygrać najbliższe wybory, nie interesuje ich co będzie w przyszłości.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #85 : 25-06-2019, 13:44 »

Lewacki zarząd Europejskiego Kołchozu, z wielkim przyjacielem polskich lewaków panem Timmemansem, dostał od kogoś bardzo pięknego i potężnego strzała w czoło. Ciekawe od kogo i jakiego rodzaju, ale widać od Polski musieli się odstosunkować.
A polskie lewackie, nowoczesne, postępowe, proeuropejskie elity ześwirowały do tego stopnia, że kończę ten wątek, bo nie ma jak komentować.
Zapisane
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #86 : 05-07-2019, 22:41 »

A mnie się nie podoba to, że po 38 latach pracy muszę sobie sama płacić za badania, mając guza w głowie, bo inaczej tego badania nie doczekam.Nie podoba mi się też, że mnóstwo zdrowych, silnych ludzi siedzi w domu i jest karmione przez tych, którym się chce. Nie podoba mi się, że kler buduje wieżowce i pensjonaty, a od emerytów za pochowek małżonków żąda 1200 zł. Nie podoba mi się, że jeden stary dziad mści się na narodzie za śmierć brata, która nie powinna była się wydarzyć, bo z głupiej dumy i pychy zginęło mnóstwo niewinnych ludzi. Nie podoba mi się, że aby godnie żyć, muszę pracować dodatkowo, bo mnie się nic nie należy. Zgadzam się tylko z tym, że głupimi się rządzi dużo lepiej i rząd do tego właśnie dąży, niszcząc szkolnictwo. Niedługo w szkole nauczać będą sami nieudacznicy, bo mądrzejsi odejdą na emerytury,a mądrzy młodzi do szkoły nie pójdą, bo kto chciałby, aby nim pomiatać. Uczyłam na różnych szczeblach łącznie z uczelnią wyższą przez 38 lat i potrafię ocenić poziom intelektualny społeczeństwa kiedy zaczynałam pracę i kiedy kończyłam> Takiej Polski chcecie? To gratuluję. Możecie mnie wyrzucić, jest mi wszystko jedno, Zresztą sama pewnie już też tu nie wejdę, bo nie będę czytać takich bzdur. Podczas wojny przyjęto nas w wielu krajach, a my odmawiamy ludziom w potrzebie. Wszędzie są ludzie dobrzy i źli, u nas nie ma zwyrodnialców, nawet rodziców gwałcących swoje dzieci i katujących je na śmierć? Wstydźcie się, bo jest czego.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #87 : 06-07-2019, 08:10 »

Nie wiem czego uczyłaś przez te 38 lat, ale na pewno nie historii, bo znając dzieje polskiego uchodźstwa w żaden sposób nie można go porównać do aktualnego najazdu Beduinów i Afroafrykanów na Europę. No, chyba, że się jest lewakiem, wtedy rozum nie obowiązuje, liczy się wyłącznie ideologia.
Co do głupienia ludzi masz całkowitą rację, dlatego założyłem ten wątek. Proces postępuje, choćby obwinianie o sprawstwo Kaczyńskiego jest na to najlepszym przykładem hehehe. Z powyższym procesem mamy do czynienia na całym świecie, a moim zdaniem winny jest organiczny sposób działania organizmu i przede wszystkim internet, a szczególnie media społecznościowe. Istnieje związek z tematem, na który obiecałem odpisać Gibbonowi. Jest ciekawy, ale niestety obszerny
Odkąd pamiętam, czyli od bardzo dawna, w Polsce każdy kto chce się w miarę szybko i skutecznie leczyć musi płacić. Nie odkryłaś nic nowego.
I nikt nie zamierza stąd cię wyrzucać, na Ziemi jest również miejsce dla lewaków, trzeba tylko nie dopuścić ich do przejęcia pełni władzy, bo po raz kolejny odwalą jakąś makabryczną, ideologiczną manianę, po której miliony ludzi przez długi czas się nie pozbiera. O ile przeżyją.

Cytat
Nie podoba mi się, że kler buduje wieżowce i pensjonaty, a od emerytów za pochowek małżonków żąda 1200 zł.
A to lewacy biorą sakramenty? Chociaż może i przez całe życie kozakują, a przed samą śmiercią ze strachu przyjmują namaszczenia, jak Jaruzelski.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2019, 14:24 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #88 : 07-07-2019, 18:43 »

Cytat
Nie podoba mi się, że jeden stary dziad mści się na narodzie za śmierć brata,

I to mówi Nauczyciel!!!???
Brak słów!
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #89 : 07-07-2019, 20:38 »

To niedojdy, oni chcą rządzić Polską.
Mieli zlecenie na pewnego pana w Węgrowie wystawione przez lokalną działaczkę. Pomylili osoby hehehe i wrzucili film jak robią bekę z przypadkowego przechodnia. Zrobił się dym w necie. Struktury zaczęły w panice szukać rozmówcy. Znaleźli go. Dwie godziny i trzy tysiące później nagrano film jak przypadkowy przechodzień przypadkowo wyznaje że nic się nie stało.
Gang Olsena?


A tu co robi PIS dla odmiany:



I żadnych ułatwień dla biznesu, przepisów coraz więcej i coraz bardziej skomplikowane, urzędy i urzędnicy pączkują, morda w kubeł i do roboty na darmozjadów. A to jeszcze pół biedy, bo leżą i kwiczą dwie strategiczne dziedziny - energetyka i sztuczna inteligencja powiązana z biotechnologią. Inni nas przerobią na nawóz historii.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #90 : 10-07-2019, 13:30 »

Pani Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Wolnego Miasta Gdańska, została moją absolutna ulubienicą. Co powie, to jakby łysy porządnie głową walnął o beton. Skąd oni takiego Kononowicza w spódnicy wytrzasnęli?
I przyczynek do rozmyślania kto może zostać prezydentem dużego miasta. Ktokolwiek, łapiemy pierwszego lepszego przechodnia i stawiamy na czele. Na czele czegokolwiek, bo taki sam umysł został Kierownikiem Eurokołchozu, a charyzmatyczna premier od dinozaurów wice przewodniczącym kołchozowego parlamentu. Jest dobrze hehehe.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #91 : 21-07-2019, 07:18 »

Wspominałem o LGBT, ale delikatnie. Trzeba uzupełnić, bo garstka zboczeńców paradująca objazdowo z gołymi tyłkami po ulicach polskich miast to mały pikuś. Chodzi o bardzo groźną, totalitarną ideologię, coś na kształt pączkującego faszyzmu albo komunizmu. Tym razem tylko droga dotarcia do ludzi jest nieco inna, bo od tyłu i nieco smrodliwa, ale cele te same. I stoi za tym mocna grupa ludzi, więc żarty na bok.
Co ma z tym wszystkim wspólnego sztuczna inteligencja? Na pozór nic, ale mnie to wygląda na ucieczkę do przodu. Chipowanie wedle Orwella, albo moje kamerki na głowach, są śmiesznie łagodne z możliwościami, które da SI w połączeniu z biotechnologią. Rozpoczął się wyścig kto będzie trzymał w łapach algorytmy. Pierwszych chętnych już widać, technika i technologia pójdą do przodu, będzie to bardziej widoczne to dołączą następni. Przed nami przełomowy okres dziejów człowieka.
Dlaczego tak uważam. Dawno podejrzewałem, a teraz mam pewność, że nie ma żadnej sfery duchowości, psychiki, uczuć, żadnej podświadomości itd. Wszystko tworzą, potem tym zawiadują i rządzą niewyobrażalnie szybkie biologiczne algorytmy. Kiedy uda się podłączyć pod nie algorytmy cyfrowe ułożone przez człowieka jesteśmy w raju albo piekle. Raczej w tym drugim.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #92 : 21-07-2019, 16:40 »

Dawno podejrzewałem, a teraz mam pewność, że nie ma żadnej sfery duchowości, psychiki, uczuć, żadnej podświadomości itd. Wszystko tworzą, potem tym zawiadują i rządzą niewyobrażalnie szybkie biologiczne algorytmy. Kiedy uda się podłączyć pod nie algorytmy cyfrowe ułożone przez człowieka jesteśmy w raju albo piekle. Raczej w tym drugim.
Tu akurat jest coś więcej niż tylko obliczenia dokonywane przez mózg. Dowodzą tego ludzie po różnych wypadkach, którzy żyją z tylko kawałkiem mózgu i są w stanie nawet normalnie pracować.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #93 : 21-07-2019, 22:37 »

Algorytmy działają również poza mózgiem oraz częściowo w mózgu bez żadnego problemu. Wygląda, że całe istniejące życie jest oparte na algorytmach. Postęp w cyfryzacji musi spowodować sterowanie tymi algorytmami. Niektórzy już to wiedzą. Zaczęła się wojna kto będzie trzymał łapę na pisaniu i wdrażaniu. a szeroka publiczność będzie wyłącznie planktonem.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #94 : 22-07-2019, 20:06 »

Czytam co nieco alternatywnych (patrz spiskowych) stron. Niestety to co kiedyś nazywano spiskami dziś jest wdrażane z pełną premedytacją. Na dodatek wszystko to pod płaszczykiem wolności i równości. Ogólnie przykro na to wszystko patrzeć. Mnie te "szczęśliwości" już tak mocno nie dotkną jak moje dzieci, ale staram się im od małego wpoić, żeby w razie zagrożenia wynosiły się jak najdalej od tej postępowej cywilizacji. A gdzie? Ano do dżungli albo na Alaskę. Nie żartuję. Przyjdzie taki czas, że tylko takie miejsca będą jeszcze bezpieczne. Właśnie dziś wysłałem swoich synów (10 i 12 lat) na obóz surwiwalowy, niech się uczą.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #95 : 22-07-2019, 21:07 »

Fake newsów jest mnóstwo, łatwo się w tym wszystkim pogubić.
A tu mamy rewelacyjny przykład takiej twórczości w wykonaniu lewackiej niedojdy. Warto obejrzeć i zapamiętać tę twarz: https://twitter.com/BratWodza/status/1153311017528692736

Do algorytmów i SI wrócimy ponieważ nie ma nic ważniejszego w tej chwili.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #96 : 25-07-2019, 14:39 »


Lewactwo w praktyce.
Pan Adam Bodnar, Rzecznik Praw Oprawców dzieci, użalił się wniebogłosy nad losem podejrzanego o zmasakrowanie dziewczynki. Czegoś tak idiotycznego od długiego czasu nie widziałem. Podejrzany został w jak najbardziej prawidłowy sposób zatrzymany i przesłuchamy. Rzecznik bohatersko walczy o głosy kryminalistów dla Przenowoczesnej i Postępowej Platformy Obywatelskiej, z której to polecenia został wybrany.
Dziwne, że apelu o godne traktowanie podejrzanego nie złożył osobiście na ręce matki zamordowanej Kristiny.
Z drugiej strony robi kupę gnoju z bardzo potrzebnego urzędu, który ma za zadanie bronić obywateli przed państwem, jak na przykład przed przeczołgiwaniem niepełnosprawnego przez Sędzię Joannę K. z Sądu Okręgowego w Łodzi.

No i Bodnar dostał kolejnego, zasłużonego strzała w czoło. Tym razem od sądu, który nie podzielił zdania lewaka, że do zatrzymania podejrzanego o morderstwo dziecka policja powinna sprowadzić lektykę i czerwony dywan.
Do dymisji się z całą pewnością się nie poda, będziemy musieli czekać do zakończenia kadencji, albo uzyskania większości konstytucyjnej przez pisiorków w najbliższych wyborach.
« Ostatnia zmiana: 25-07-2019, 14:45 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #97 : 26-07-2019, 10:18 »

Algorytmy działają również poza mózgiem oraz częściowo w mózgu bez żadnego problemu. Wygląda, że całe istniejące życie jest oparte na algorytmach. Postęp w cyfryzacji musi spowodować sterowanie tymi algorytmami. Niektórzy już to wiedzą. Zaczęła się wojna kto będzie trzymał łapę na pisaniu i wdrażaniu. a szeroka publiczność będzie wyłącznie planktonem.
Rzucisz jakąś literaturą w temacie?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #98 : 27-07-2019, 07:17 »

https://www.geekweek.pl/news/2019-07-17/elon-musk-ujawnil-szczegoly-budowy-interfejsu-mozg-komputer-od-neuralink/
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #99 : 27-07-2019, 07:26 »

Sporo tego jest. Przystępnie i w miarę ogarnięty sposób pisze Harari w 21 lekcjach. Żyd z polskimi korzeniami, inne jego książki też warte przeczytania, chociaż czasami głupotę walnie.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!