Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 209032 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #100 : 29-07-2019, 07:42 »

 A tu proszę bardzo, poseł Platformy Obywatelskiej Piotr Misiło namalował taki obrazek:




Obrzydliwe co? Warto pamiętać przy najbliższych wyborach.
To typowy poseł PO. Wyzbyty z szacunku dla tradycji, rodziny, ludzkich wartości. Zamiast uczciwie pracować dla dobra społeczeństwa, za co bierze niemałe pieniądze, jątrzy, wymyśla i rozpowszechnia brednie oraz narzuca zboczenia.  
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #101 : 29-07-2019, 11:28 »

Jak na ironię, po raz pierwszy trafiłem na apel weteranów i to na TFałszN-ie:

Cytat
"Boli nas łączenie kotwicy z falangą albo krzyżem celtyckim...".

POślina, niby umysłowa ameba, ale lukę znalazł...


https://www.youtube.com/watch?v=JBhKxr4LMOU
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #102 : 29-07-2019, 20:57 »

Ja w swoim życiu spotkałem osobników, którzy próbują za wszelką cenę zdyskredytować jakiekolwiek symbole polskości. Niby wyśmiewają ludzi, którzy je stosują, ale głównie chodzi im o to aby ci ludzie wstydzili się ich używać (taka specyficzna nagonka). W przypadku tych osobników mam przypuszczenia graniczące niemal z pewnością, że ich dawniejsza ojczyzna leży nie tu gdzie mieszkają teraz.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #103 : 30-07-2019, 13:58 »

Idole nowoczesnych i europejskich koalicji oraz PSL-u. Normalni lekarze, nauczyciele, inżynierowie. Powiem, że te maseczki dla mnie też są kusicielskie - nie widać by było mojej jaszczurczej gęby hehehe.


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #104 : 31-07-2019, 08:56 »

Oficjalny program pani Aleksandry Dulkiewicz na obchody:
W niedzielę 1 września polsko - niemiecka delegacja pojawi się o godz. 4.45 na Westerplatte, by wziąć udział w 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Na  godz. 15.00 zaplanowano “marsz życia”, czyli radosny pochód który rozpocznie się nieopodal Teatru Szekspirowskiego. Stamtąd uczestnicy marszu przejdą pod Bramę Zieloną, gdzie zaplanowano koncert, tańce i wspólne świętowanie.

Ponoć zaproszony ma być zespół "Gestapo Boys". Wstęp bezpłatny dla widzów w mundurach SA.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #105 : 04-08-2019, 08:37 »

Wykształcenie.
Wszystkie te wyższe Szkoły Gotowania na Gazie produkują masowo współczesną ciemnotę, ludzi nie mających żadnych przydatnych umiejętności i ze skrzywionym postrzeganiem rzeczywistości.
Ja wydałbym dekret, aby każdy chętny na studia humanistyczne, najpierw musiał zaliczyć dwa lata na uczelni technicznej.

Profesor.
Kiedyś tytuł wybitnie nobilitujący, teraz ciężka obelga.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #106 : 11-08-2019, 20:42 »

Jedno z lepszych zdjęć jakie widziałem, trochę przypomina Tiananmen, tymczasem to swojski Płock:





Specjalnie wierzący nie jestem, bo religie to po prostu opowieści, bajki i legendy pozbawione spójności, logiki i sensu. W co tu wierzyć, ale...chrześcijaństwo spełnia obecnie rolę fundamentu, na którym opiera się cały porządek społeczny. Ciężko świrnięte lewactwo chce ten porządek rozwalić dając w zamian sam nie wiem co, chyba tylko dewiacje i zboczenia.
Obaw, że przejmą władzę nie ma jednak żadnych ze względu na powstające kalifaty w Europie. Kiedy już kalifaty powstaną, tęczowi będą mogli organizować sobie marsze równości, ale po drugiej stronie tęczy wyłącznie hehehe.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #107 : 12-08-2019, 10:29 »

Jakub jest ciekawy, ma 15 lat i chciał bronić swojej wiary i też skłonić do rozmowy.
A został tak zaatakowany przez profesora:

Cytat
Śmieciowy portal robi krzywdę niezrównoważonemu dziecku, udającemu Skorupkę. Jak się położy, będzie Rejtankiem, a @wPolityce_pl z powagą to nagłośni
— napisał na Twitterze prof. Sadurski.

ale pięknie mu piętnastolatek odpowiedział:

Cytat
Po pierwsze nie „niezrównoważonemu”, to już czysta propaganda, badał mnie Pan?
Po drugie nie „dziecku”, mam 15 lat, polecam zapoznać się z biologią.
Po trzecie nie „udającemu”, przez to, co zrobiłem chciałem skłonić do debaty i refleksji.
Czuję obrazę, ma Pan problemy z pychą?

—czytamy na Twitterze Baryły.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #108 : 12-08-2019, 10:36 »

Profesora hehehe.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #109 : 12-08-2019, 15:05 »

U nas kalifaty nie mają warunków rozwoju, brakuje infrastruktury - ciasnota w meczetach się porobiła:

https://warszawa.onet.pl/imam-nezar-charif-w-warszawskich-meczetach-jest-juz-ciasno/l0lhsb5
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #110 : 13-08-2019, 12:14 »

Tu masz Udana próbkę profesury z szacownego Uniwersytetu Warszawskiego:


Jacek Kochanowski

🇪🇺
🏳️‍🌈
‏ @KochanowskiJacq

Och och. O pojebie z krzyżem w Płocku nie wypada pisać, że pojeb. Choć ewidentnie pięknie pozował do zdjęć. Gdybym nie był lewakiem to bym został prawakiem. Oni nie mają problemów. „Wypie*****”

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #111 : 13-08-2019, 20:39 »

W ten sposób zwrócił się do piętnastolatka, który z krzyżem stanął naprzeciw parady tęczowych.
Takie mamy więc elity, bo w końcu profesor UW to powinna być elita. Tymczasem poziom kultury zbliżony do żulerii spod Żabki. Z umysłowym też raczej skromnie. Ciekawe co na to wszystko Szanowny Pan Rektor UW.
A cóż takiego wykłada nasz dzielny bohater. Otóż to hehehe: jest profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Warszawskiego (Katedra Socjologii Moralności i Aksjologii Ogólnej, Instytut Stosowanych Nauk Społecznych[2], wykładowcą Gender Studies oraz kierownikiem Ośrodka Badań Społecznych nad Seksualnością na Uniwersytecie Warszawskim.
Komu do czego to potrzebne? Nikomu do niczego.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #112 : 14-08-2019, 10:56 »

Faszysta.
Dla świrniętych lewaków każdy kto nie jest świrnięty.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #113 : 16-08-2019, 07:46 »

W końcu Minister Szkolnictwa Wyższego zauważył o czym trąbię od długiego czasu:

 Jak czytam wpisy niektórych profesorów, to czasami nie wiem, gdzie się schować ze wstydu jako minister nauki.

Gdybym tak przedstawił dorobek naukowy niektórych intensywnie udzielających się publicznie profesorów to okazało by się, że maja mniejszy od niektórych obszczymurków spod Żabki, a sam tytuł został przyznany po dziesięciogodzinnym kursie przygotowawczym.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #114 : 19-08-2019, 21:31 »

To koniecznie musicie zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=Zyl1mtYcRLA&feature=youtu.be


Schetyna umieścił ją na liście kandydatów do Sejmu. Kaczyński w kontrze natychmiast powinien wystawić swojego kota.
Dziwna sprawa, bo do wielu zawodów obowiązują badania, a posłem może zostać każdy świr.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #115 : 22-08-2019, 13:03 »

Tu też elita, wykształcona, z wielkich miast, celebryci, inteligencja hehehe:

https://twitter.com/i/status/1164428939437195264

Całkowity upadek jest blisko. Już chyba jestem za tym, chociaż trochę się brzydzę, żeby pisiorki zdobyły większość konstytucyjną.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #116 : 25-08-2019, 22:32 »

Z tej elity znam Maternę, Seweryna i Kleyffa. Materny nie lubię, słaby artystycznie był. Seweryn aktor dobry, ale odwalił kiedyś bałwochwalczy i obleśny list do Kiszczaka. Najbardziej mi szkoda Kleyffa, którego pamiętam od czasu Salonu Niezależnych. Tak kiedyś śpiewał: https://www.youtube.com/watch?v=YZlILiL0N6U oraz https://www.youtube.com/watch?v=i8jFNyP4xxY
Teraz mu się pomerdało i ze skarpetą na głowie gada od rzeczy. Coś jak z Jandą, Stuhrem, Konradem i im podobnym. Ogólnie kultura zeszła na psy, nie te czasy co za komuny.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #117 : 26-08-2019, 10:01 »

Dalszy ciąg naszych elit, wypowiedź pani Spurek:

- Kiedy mówię o feminizmie, mówię o szacunku dla zwierząt, których los, np. los krów mlecznych jest zdeterminowane, przez ich płeć

Złośliwi mówią, że to nie krowa jest kobietą tylko Spurek krową, ale przecież to nieprawda. Ona jest:

Sylwia Spurek
@SylwiaSpurek ‏

Member of the European Parliament 🇪🇺 Deputy Commissioner for Human Rights 2015-2019 🇵🇱 / Wiosna Roberta Biedronia / doctor of law, legal counsel / vegan 💚
Poznań, Polska

Niech mnie ktoś w końcu uszczypnie i się obudzę.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #118 : 26-08-2019, 12:44 »

Czyli że co, to krowa nie może wybrać sobie płci?? To przecież jawna niesprawiedliwość, dyskryminacja, homofaszyzm czy homofobia, bo już nie wiem ale na pewno to skandal i należy to zmienić!
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #119 : 26-08-2019, 14:09 »

Zgodnie z teorią gender płeć nie jest zdeterminowana biologicznie, lecz kulturowo. Pani doktor nauk prawniczych, radca prawny, weganka, poseł...ups posłańczyni Parlamentu Europejskiego, była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich, powinna po prostu przekonać krowy, aby zdecydowały się na zmianę płci.
Co ciekawe w tym wypadku to właśnie pani Sylwia pojechała hejtem, homofobią, rasizmem, mową nienawiści i faszyzmem, bo wspomniała zaledwie o jednej płci. A gdzie pozostałe 57?

Mamy do czynienia z jakąś ogólnonarodową tragedią. Po lewej stronie chyba nie ma ani jednego rozumnego człowieka, nastąpiło ześwirowanie totalne. To źle się skończy.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!