Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 208991 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #320 : 16-09-2021, 15:32 »

Co jest skandalem? Wypowiedź posła Brauna, że Niedzielski będzie wisiał. A co skandalem nie jest? 150 tysięcy niepotrzebnych zgonów, depresje, samobójstwa, teleporady, pukanie patykiem w okna przychodni, upadek firm, zamykane biznesy, dzieci wyganiane ze szkół, matki odrywane od noworodków i dewastacja naszego życia
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #321 : 17-09-2021, 08:26 »

Niedzielski poczuł się zagrożony i poprosił marszałkinię Witek o zgłoszenie do prokuratury. A ja czuję się zagrożony przez Niedzielskiego i co mam zrobić?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #322 : 18-09-2021, 07:09 »

No, covidowe świry, obfajdane ze strachu, pooglądajcie sobie co was czeka:
 https://twitter.com/i/status/1439102631738167301
A to dopiero preludium.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #323 : 19-09-2021, 14:51 »

A tu te same covidove świry pooglądajcie sobie jak Państwo się bawi na forum ekonomicznym w Karpaczu:



Wy natomiast ruki po szwam, maski na gębę i odmaszerować.


Bardzo doby wywiad Brauna, mówi jak jest i jak ja się spodziewałem, że będzie.
https://twitter.com/MarcinRola89/status/1439495159838806016

Dalej uparcie przewiduję zaostrzenie terroru, aż do głodu, wojny i fizycznych likwidacji. Na razie mamy największy obóz koncentracyjny składający się z całej Australii. We Francji i słonecznej Italii, żeby wyjść z domu trzeba mieć pozwolenie rządu i korporacji. Siły zła napadły na ludzkość.
« Ostatnia zmiana: 19-09-2021, 15:07 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #324 : 20-09-2021, 13:01 »

No, opozycyjne przygłupy, pobudka. Trzeba lecieć na granicę albowiem Białoruś rozszerza tryb bezwizowy. Obejmie m.in. obywateli Egiptu, Jordanii, Pakistanu i Iranu. Na okrasę lotnisko w Grodnie zyskuje nowy status.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #325 : 21-09-2021, 09:29 »

Oficjalnie przyznano, że dla 2 mln Polaków zabrakło miejsca w systemie ochrony zdrowia, a Polska jest druga w Europie pod względem nadmiarowych zgonów. Na własne kaprawe ślepia widziałem puste łóżka covidowe w czasie tak zwanej trzeciej fali. I co w związku z tym? A no to:

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #326 : 22-09-2021, 09:07 »

Się pojawia trochę takich przypadków wśród młodych sportowców. Dopiero co kilku poniżej 20 lat ze sportów walki.

Przed chwilą dotarła do nas smutna informacja. Nie żyje Krzysztof Steliga, były zawodnik MMKS-u Podhale Nowy Targ. Miał 32 lata. Krzysztof Steglia zmarł we śnie z nocy z niedzieli na poniedziałek
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #327 : 22-09-2021, 13:43 »

37 lat.

W sieci pojawiło się oświadczenie rodziny zmarłego rapera. Podano również przyczynę śmierci. "Drodzy, na prośbę rodziny Michała 'Bezczela' Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje, pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #328 : 26-09-2021, 20:49 »

Australijskie bandziory, degeneraci i gestapowcy doprowadzili do zamknięcia ludności w ogólnokrajowym obozie koncentracyjnym, normalnie jak w Korei Północnej oraz do rozlewu krwi. Czyżby to na dobry ogólnoświatowy początek?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #329 : 27-09-2021, 08:02 »

Nowy podatek od CO2, likwidacja aut spalinowych i wzrost cen prądu - sprawdzamy co zawiera strategia klimatyczne UE „Fit for 55”

Czyli mamy początek, nowe spalinówki coraz trudniej kupić, 9 na 10 nowych aut w salonie to auta klientów. Trzeba by zaopatrzyć się w porządniejszy rower, ale znajomy z branży mówił, żeby się spieszyć bo niebawem z Azji przestaną spływać części do rowerów.
Prąd od nowego roku min 20%, a po niedługim czasie zapewne dojdzie do tych proponowanych przez ENEĘ 40% bo takie podwyżki prądu dotkną zapewne i kosztu przesyłu. No i kolejny podatek od CO2 co wyniesie ceny energii jeszcze wyżej.

Takie to wyjście z kryzysu koronkowego szykują swoim obywatelom unijne bydlaki.

https://strefainwestorow.pl/artykuly/oze/20210827/dokument-fit-for-55
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #330 : 28-09-2021, 11:19 »

We wrocławskim Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym lekarz odmówił choremu dziecku przedoperacyjnego badania, bo jego mama zastępcza nie szczepiła się na COVID

 Maję czeka poważna operacja. U dziewczynki stwierdzono wadę wrodzoną płata dolnego płuca lewego (sekwestracja płucna), torbielowate struktury 2,9×3,7×4,6cm, guza śródpiersia tylnego, podejrzenie wady rozwojowej, a do tego ubytek przegrody międzyprzedsionkowej w serduszku”


Tak się żyje wśród świrów na początku trzeciej dekady XXI wieku.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #331 : 28-09-2021, 19:54 »

Jedną trzecią czasu porady lekarskiej zajmuje prowadzenie dokumentacji medycznej oraz wykonywanie czynności administracyjnych. W trakcie teleporady na samo świadczenie medyczne pozostaje jeszcze mniej, bo tylko 57 proc. czasu - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/NIK-Jedna-trzecia-czasu-porady-zajmuje-medykom-praca-administracyjna-8195743.html
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #332 : 28-09-2021, 20:52 »

Pooglądałem sobie przedstawicieli australijskich władz i widzę, że oni są ciężko przestraszeni, wręcz przerażeni. Coś się dzieje. No co? No wojna, na razie nie wiem kogo z kim, ale bierzcie to co piszę od kilku lat na poważnie. Oczekiwana wojna wybuchła. Szykować zapasy żywności i broń.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #333 : 29-09-2021, 09:55 »

Trochę wiadomości ze świata.
Władze stanu New York zamierzają zwolnić 70 000 niezaszczepionych medyków i na ich miejsce powołać Gwardię Narodową. W czasie trwania najstraszniejszej w dziejach świata srandemii hehehe. Od tej pory choroby będą leczyć wojsko, policja i inne służby bezpieczeństwa.

W Izraelu masowo chorują szczęśliwie zaszczepieni berbeluchą, dużo młodych i to ciężko. Oficjalnie na covida, ja natomiast myślę, że białko z berbeluchy robi demolkę. W związku z tym Premier Izraela Naftali Benet ogłosił, że nieszczepieni mniej chorują, bo siedzą gdzieś ukryci.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #334 : 04-10-2021, 18:10 »

Na największej szulerni świata, czyli kowbojskich giełdach widzę początki dystrybucji. Nie wiem jak długo potrwa, maks to kilka miesięcy, potem armageddon, który rozleje się na realne życie. Szalom.

Czyli wzrok mam sokoli hehehe. Czy natomiast zakończy się już teraz armageddonem to jeszcze nie wiem, się okaże.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #335 : 05-10-2021, 20:20 »

Zgodnie z planem wszystko idzie, teraz chwila poezji, bo mnie rozczulenie naszło:

Zgodnie z planem zgodnie z planem więc
Będzie znane co skrywane jest
Będzie znane co zaznało krzywd
Zapomniane znajdzie w ustach krzyk
Zgodnie z planem zgodnie z planem tym
Przyznawane będą ból i łzy
Naznaczonym zapisany strach
Sny pozrywa i powróci w snach
Może świt błyśnie ostatni raz
Najpiękniejszy ów świt
Spadnie gwiazd siedem najdalszych gwiazd
I zatrzyma się czas


Może z tym czasem to przesada, ale co będzie?
Zniesiona cała własność prywatna, domy, mieszkania, ziemia, świnie, kury, króliki, również dzieci będą państwowe. Wszystko co potrzebna do życia państwo użyczy. Albo i nie hehehe. Jak ktoś będzie fikał to od razu do aniołków.
Produkcja żywności tylko korporacje i państwo, zresztą całą gospodarka wyłącznie dla tych dwóch grup.
Żadnych ziół ani innych kombinacji poza oficjalnymi sposobami leczenia
Zero prywatnego transportu.
Za to wnikliwa ocena zachowań społecznych każdego obywatela, każdy będzie goły i wesoły.
Dochód gwarantowany i kontrola co do złotówki na co i gdzie można wydać. Złe zachowanie i dochód fruuu do nieba, żryj mirabelki.
Jedna religia, pozostałe do piachu razem z wyznawcami, pierwsi niech się szykują chrześcijanie
Szczepionkami będzie regulowana wielkość i rozmieszczenie populacji.
Dzień dobry, Szalom i miłego wieczoru.





Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #336 : 06-10-2021, 13:44 »

Klimat się ociepla i dlatego jest zimno:

https://whatsnext.pl/543500-najchlodniejsza-zima-biegun-poludniowy-antarktyda/

Coś trzeba będzie skrobnąć niezadługo o Ziemi odbiegającego nieco od utartej wiedzy chyba.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #337 : 10-10-2021, 11:31 »

Na Łotwie nie można już kupować nasion roślin, ponieważ nie są one już podstawowymi produktami zgodnie z nowymi, bardziej rygorystycznymi przepisami dotyczącymi srandemi. Od 11. 10. 2021 na Łotwie stan nadzwyczajny na trzy miesiące. A degeneratom i bandziorom australijskim po piętach depczą bandziory i degeneraci kanadyjscy. Kiedyś dwa najbardziej wolne kraje świata.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #338 : 10-10-2021, 12:11 »

Zaiste, ciekawe czasy. Nudy nie ma i nie będzie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #339 : 10-10-2021, 12:32 »

Ta cała berbelucha zaczyna mi śmierdzieć jak największa wyobrażalna kupa gówna, za przeproszeniem.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!