Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 209027 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #420 : 05-01-2022, 23:00 »

Dwa razy nalałem wodę do durszlaka i patrz pan, wyciekła! Za trzecim razem się uda, jestem pełen wiary. Jeśli nie, to spróbuję kolejny raz, musi zadziałać.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #421 : 06-01-2022, 08:09 »

Facebook zbanował konto Konfederacji za pisanie prawdy o covidowym cyrku. Teorie spiskowe krok po kroku stają się faktami.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #422 : 06-01-2022, 09:56 »

Krok po kroku w tym roku nabierze znacznego przyśpieszenia. Lemingi, gawiedź, barany covidowe i reszta przygłupów na własnym tyłku zobaczą jak są głupi.

Dla mnie ten gość jest bohaterem:



A Australian Open = Igrzyska Olimpijskie w Berlinie w 1936 r.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #423 : 06-01-2022, 11:39 »

Dla mnie ten gość jest bohaterem:



Kozak:

https://www.youtube.com/watch?v=dWTQLdc4Awo
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #424 : 06-01-2022, 12:06 »

Krok po kroku w tym roku nabierze znacznego przyśpieszenia. Lemingi, gawiedź, barany covidowe i reszta przygłupów na własnym tyłku zobaczą jak są głupi.

Dla mnie ten gość jest bohaterem:



A Australian Open = Igrzyska Olimpijskie w Berlinie w 1936 r.

To bardzo trafne porównanie. Ciekawe gdzie to zmierza?
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #425 : 06-01-2022, 12:19 »

Cytat
Krok po kroku w tym roku nabierze znacznego przyśpieszenia. Lemingi, gawiedź, barany covidowe i reszta przygłupów na własnym tyłku zobaczą jak są głupi.

Oni nie zobaczą że są głupi, nie licz na to,  ich frustracje zostaną umiejętnie przekierowane przeciwko niezaszczepionym jako winnych tej sytuacji.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #426 : 06-01-2022, 18:39 »

Byłby jeszcze większym bohaterem gdyby na sam koniec zrezygnował z udziału. Dostaliby prztyczka w nos.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #427 : 07-01-2022, 09:26 »

No dobra, czas na podsumowanie. Co wiem, a czego się domyślam.

Zacząć trzeba od tego, że na dowodach osobistych tak gdzieś z 80% ludzi powinno mieć przed nazwiskiem wydrukowany tytuł. Jaki? To zależy, istnieje skala od półgłówka do ciężkiego debila, no więc któryś z nich.
Dobrych kilka lat temu pisałem o nieprzytomnym druku pustego pieniądza i olbrzymiej górze długów. Zastanawiałem się nad sposobem wyjścia z tego gnoju. Mogły być trzy - wojna, hiperinflacja, albo oba razem. No i mamy wojnę tylko w nieco innym, niż znanym nam wcześniej kształcie. Oto nadszedł ON - kolanoświrus. To znaczy sam nie nadszedł, trochę mu dobrzy ludzie pomogli hehehe.
Cdn.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #428 : 07-01-2022, 13:04 »

Wcześniej też jakiś wirus próbował nadejść, ale się nie udało, pewnie ze względów technicznych. Ten spełnił swoją rolę znakomicie. Jest zaraźliwy, powoduję niekiedy ciężki przebieg wzbudzający strach, a wśród ludzi starszych, schorowanych spektakularną śmierć. Idealnie nadaję się do wywołania pandemii strachu i głupoty.
Kto zarządza tym cyrkiem? Ludzie gadają, że Schwab albo Gates czy ktoś w tym rodzaju. No nie, oni są tylko wykonawcami, centrum siedzi w okolicach zbliżonych do FEDu i BIS. Tyle co wiem, domyślam się, że nad nimi jest jeszcze jakiś poziom kontroli, a może nawet kilka.
W jakim celu została wywołana srandemia? Do wprowadzenia identyfikatorów cyfrowych i cyfrowej waluty. Normalny pieniądz upadnie, każdy dostanie rachunek w banku centralnym i będzie pod pełną, całkowitą, totalitarną kontrolą. Data ważności waluty, transze na poszczególne wydatki, grzywny, mandaty i blokowanie w razie fikania, punkty za zachowania tak zwane społeczne czyli za całkowite posłuszeństwo.
Na razie to sobie przestudiujcie:



Że teorie spiskowe hehehe? Zobaczycie jak pięknie będą się one spełniały.
Cdn.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #429 : 07-01-2022, 13:56 »

Tekst nie jest dobrze widoczny na tym zdjęciu, nie da się go przeczytać.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #430 : 07-01-2022, 16:23 »

Tekst nie jest dobrze widoczny na tym zdjęciu, nie da się go przeczytać.

https://i.ibb.co/dmjL9jY/Karta-przymusu-Bidermana-1.jpg
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #431 : 09-01-2022, 11:33 »

Irracjonalizm, absurdy, brak spójności, logiki, kłamstwa od rana do wieczora w przebiegu tej całej srandemii są elementem planu i paradoksalnie cechują się żelazną logiką. Należy wyszczepić wszystkich bez względu na względy. Dlaczego, co zawiera berbelucha? No to jest najlepsze pytanie w tej chwili. Nie mam pojęcia. Na przykład maseczki, lockdowny, kretyńskie zarządzenia służą upodleniu, zastraszeniu i znęcaniu się nad covidowymi baranami. Ale berbelucha? Może depopulacja, może zainstalowanie czegoś, może w rodzaju portu USB, za pomocą którego będzie wejście do organizmu. Zobaczymy.
Oddzielny akapit trzeba poświęcić bezmózgiej tłuszczy, która robi sobie heheszki z teorii spiskowych. Ciemniaki nie mają zielonego pojęcia co dzieje się w nauce, technice i technologii, szczególnie tej cyfrowej. Nastąpiło niewyobrażalne przyśpieszenia, możliwości jest coraz więcej. Niektóre znajdują już zastosowanie w rzeczach codziennego użytku, tylko barany nie potrafią tego skojarzyć, inne są głęboko skrywane, będą użyte jak zajdzie potrzeba.
Cdn.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #432 : 09-01-2022, 13:16 »

Ale berbelucha? Może depopulacja, może zainstalowanie czegoś, może w rodzaju portu USB, za pomocą którego będzie wejście do organizmu. Zobaczymy.

Gdyby tu chodziło o jakiś port, to nie potrzebne byłoby doszczepianie. Przecież tu widać, że oni będą musieli się szczepić co pół roku. A gdyby fizycznie to było możliwe, to pewnie by im kazali co 3 miesiące przyjmować ten eliksir.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #433 : 09-01-2022, 14:12 »

Żaden argument.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #434 : 11-01-2022, 21:44 »

Dlaczego, co zawiera berbelucha? No to jest najlepsze pytanie w tej chwili. Nie mam pojęcia. Na przykład maseczki, lockdowny, kretyńskie zarządzenia służą upodleniu, zastraszeniu i znęcaniu się nad covidowymi baranami. Ale berbelucha? Może depopulacja, może zainstalowanie czegoś, może w rodzaju portu USB, za pomocą którego będzie wejście do organizmu. Zobaczymy.

Jedno, to przyzwyczajenie ludzi do regularnych iniekcji. Wówczas wybranej grupie społecznej w zależności od wieku, narodowości czy numeru buta będzie można podać co tylko będą chcieli.

Dwa, cały czas chodzi mi po głowie to co w szczepionkach znalazł Franc Zalewski - forma życia oparta na glinie lub nanorobot. Ktoś by musiał to dokładniej zbadać.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #435 : 12-01-2022, 10:26 »

Dzieci nie umierają na świrusa, jeśli chorują to łagodnie. Szczepienia dzieci z medycznego punktu widzenia są dziwaczne. Przeciwko nim jednak też została przeprowadzona zmasowana kampania strachu i propagandy. Dlaczego? Pewnie z dwóch powodów - wstrzyknąć to samo co dorosłym i jednocześnie zrobić kolejną wyrwę we władzy rodzicielskiej. Dzieci w przyszłości mają być państwowe.

Wszystkie wiodące media na świecie mają kilku właścicieli. W związku z tym codziennie wysyłany jest jednakowy przekaz dnia. Fakty są bez znaczenia, obowiązuje jednolita interpretacja, poprawność polityczna ponad wszystko. W tym zakłamaniu udział biorą politycy, dziennikarze, sportowcy, artyści, celebryci i tak zwani eksperci. Z drugiej strony krytyka jest tłumiona, wyśmiewana, narasta cenzura.
Cdn.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #436 : 12-01-2022, 14:47 »

Ktoś bardzo ciekawy co go czeka w nieodległej przyszłości (jak będzie miał farta, bo może być gorzej) to może sobie popatrzeć: https://twitter.com/songpinganq/status/1480157037681995779

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #437 : 14-01-2022, 08:54 »

Dwóch figlarnych bolków...ups, przepraszam bardzo, posłów na Sejm Rzeczypospolitej, reprezentujących partię Prawo i Sprawiedliwość (hehehe, to taki oksymoron, chodzi o bezprawie i brak sprawiedliwości), panowie Bolesław Piecha i Czesław Hoc, zapiekli zwolennicy segregacji sanitarnej ludzi, głosowali za odrzuceniem obowiązkowych szczepień dla posłów.

Zapisane
Sylanna
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 73
MO: 27-12-2007
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #438 : 17-01-2022, 16:58 »

Trzeba robić listy prospekcyjne w przyszłości rozliczyć bezlitośnie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #439 : 01-02-2022, 09:12 »

Gadzie syny i czczciele diabła odpuszczają delikatnie. Chyba nie poszło całkiem zgodnie z planami, ciekawe co teraz wymyślą.
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!