Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 15:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 209225 razy)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #580 : 29-03-2022, 15:47 »

Tak, szaleństwo! A kto inaczej uważa, lub zada pytanie... to ruska onuca.
Podobny scenariusz jak z covid. Wszyscy muszą myśleć jednakowo!
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #581 : 29-03-2022, 16:01 »

Kto przeciw ten ruska onuca.

- 300zl kieszonkowego dla uchodźców
- 500zl na dziecko
- 1200 za każdego przygarniętego
- darmowe bilety
- darmowa służba zdrowia
- gwarancja pracy
- darmowe ubezpieczenia
- darmowe autostrady
- covid 19 nie dotyczy
- 40 tys. na rozpoczęcie działalności
- mieszkanie+ (do 80 % zwrotu kosztów inwestycji dla samorządów)
- przedszkolak+ (5 tys. zł na przedszkolaka)
- skup hrywny przez NBP

- służalczość+
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #582 : 30-03-2022, 11:08 »

Pisiory w ciągu kilku tygodni z Żołnierzy Niezłomnych i Płomiennych Obrońców Patriotyzmu przeistoczyli się w sługi Ukraińców hehehe. Ale zmiana! Tak trzymać panowie i panie.
Czyli co, czołgamy się, uniżenie kłaniamy, płaszczymy, włazimy w tyłek, uznajemy nadrzędna rolę Narodu Ukraińskiego w Polskiej Konstytucji. Do dzieła.
« Ostatnia zmiana: 30-03-2022, 11:14 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #583 : 30-03-2022, 13:42 »

29 marca 2022  
„Jesteśmy sługami narodu ukraińskiego”. Kompromitująca deklaracja rzecznika MSZ

Cytat
– Nawiążę do wypowiedzi ministra Dworczyka: jesteśmy do dyspozycji Ukrainy, jej decyzji, próśb, jej wniosków w tej sprawie. Jeżeli nasi ukraińscy przyjaciele będą chcieli z tego planu skorzystać, pozostajemy do dyspozycji, podobnie jak w przypadku sojuszników. Jesteśmy tutaj sługami narodu ukraińskiego i jego próśb – dodał.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #584 : 30-03-2022, 14:30 »

Ciąg dalszy atrakcji:

Wyborcza.pl Kraków.
Polacy na potęgę uczą się ukraińskiego. "Ten język coś cudownego robi z mózgiem..."

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #585 : 30-03-2022, 21:51 »

Świr na świecie delikatnie wzrastał od kilkunastu lat, ja zauważyłem znaczące natężenie chyba w 2015 roku. Można znaleźć różne powody tego stanu rzeczy. Pierwotny jednak jest jeden. Diabeł miesza, stąd te zbiorowe psychozy i opętanie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #586 : 31-03-2022, 09:04 »

Mały, ale symptomatyczny przykład diabelskiej obecności:
Kolonia chce zrezygnować ze swojego symbolu - dwóch wież katedry - w oficjalnym logo miasta. Władze tłumaczą, że chcą teraz postawić na bardziej nowoczesną estetykę, jednak dziennik "Die Welt" ma swoją teorię. "To przesłanie, że Kościół i chrześcijaństwo jawią się jako uciążliwość, która może spowodować obrazę. To jest katastrofalne" - pisze "Die Welt".

Europa Zachodnia już przepadła, to degeneraci, wszystko tam idzie w złym kierunku. Podobnie w USA, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, a od niedawna również w demoludach, czyli mamy komplet białasów. Rozlanie wojny na Ukrainie doprowadzi w efekcie do spektakularnego upadku cywilizacji białego człowieka, na to miejsce powstaną nowe imperia. Chiny i Beduini. Bardzo małe szanse, żeby potoczyło się inaczej.

Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #587 : 31-03-2022, 09:52 »

Myślę że USA, jak to zwykle bywało w dotychczasowej historii, będzie beneficjentem zaistniałej i przyszłej sytuacji. To moje zdanie na ten temat.

Odnośnie tego co nas ewentualnie czeka, Skorek co zamierzasz? W przypadku rozlania wojny na Ukrainie na teren naszego państwa? Masz jakiś plan? Zmiana miejsca zamieszania na przykład?



Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #588 : 31-03-2022, 19:28 »

Europa Zachodnia już przepadła, to degeneraci, wszystko tam idzie w złym kierunku.

Ja tam jestem przy nadziei:

Szef wywiadu brytyjskiego, Richard Moore: (jakiś miesiąc temu chyba)
Cytat
„Wobec tragedii i zniszczeń na Ukrainie powinniśmy pamiętać wartości i ciężko wywalczone wolności, które różnią nas od Putina, zwłaszcza prawa LGBT+”.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #589 : 01-04-2022, 08:16 »

Wstałem rano i co widzę? Ocieplenie klimatu, więc zgodnie z zaleceniami panny Grety i podążając za nauką zebrałem się do walki. Łopata do odgarniania śniegu, kurtka puchowa i wio!

Cytat
Zmiana miejsca zamieszania na przykład?
Nie, nie chce mi się, za pierwszej komuny to przerabiałem. I na mój głupi rozum eskalacja powinna iść w kierunku Bliskiego Wschodu oraz przy naprawdę potężnej awanturze więcej zależy od farta, niż od rozumnego działania.

USA to też degeneraci, co najmniej w połowie, o ile nie więcej. Tam się szykuje wojna domowa między przygłupami kierowanymi przez wysłanników diabła i resztką rozumnych, później izolacjonizm, a w efekcie mocarstwowość na miarę Meksyku hehehe.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #590 : 01-04-2022, 10:56 »

Jedyne naruszenie granic państwa NATO przez Rosję może dotyczyć przesmyku suwalskiego, a i tak nie wiadomo czy się odważą.
Nie ma co bać się wojsk na naszym terenie, dużo bardziej ze względu na bliskość Ukrainy powinniśmy się bać ewentualnego skażenia czy to chemicznego, biologicznego czy promieniotwórczego.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #591 : 04-04-2022, 13:06 »

Polsko-ukraińskie perypetie tak czy owak nie mają chyba związku z tym, co podkreślacie, czyli z globalną wojną o wpływy. Nic tu nie dodam, bo nie jestem w stanie tego globalnego kryzysu sobie wyobrazić... Ograniczony jestem chyba msn-wink.

Chyba ograniczony, ale na pocieszenie razem z tobą z 99% ludzi. Aktualna wojna na Ukrainie jest delikatnym preludium, wypuścili przedskoczków. Armagedon na miarę najgorszych momentów z historii zacznie się we właściwym czasie i zakończy po iluś tam latach totalnym upadkiem białasów. Musi tak być, bo to głupki i degeneraci. A Pan Bóg nie lubi głupków i degeneratów.
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #592 : 05-04-2022, 16:00 »

Dość szybko minęła prawie dekada. Dziś jestem w stanie uwierzyć, że taki ukraiński bohater jak Bandera został po prostu wykreowany w dalekosiężnym celu. Kim są kreatorzy takich bohaterów?
Zapisane

I'm going through changes
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #593 : 06-04-2022, 07:36 »

Czegoś się spodziewają na naszym terenie?

Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojny

https://www.gov.pl/web/rcb/badz-gotowy--poradnik-na-czas-kryzysu-i-wojny



Ale trafiłeś z datą zamieszczenia tematu. Czas edycji - czas opublikowania = 3:05, prawie rozpoczęcie naszego czasu.

https://forum.bioslone.pl/index.php?topic=28897.0
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #594 : 06-04-2022, 11:47 »

Dość szybko minęła prawie dekada. Dziś jestem w stanie uwierzyć, że taki ukraiński bohater jak Bandera został po prostu wykreowany w dalekosiężnym celu. Kim są kreatorzy takich bohaterów?
Sataniści.

Na tę chwilę można już ocenić, że Rosja poniosła wojskową klęskę. Niespodzianka. Teraz co człowiek to ekspert wojskowy więc i ja nie mogę być gorszy. Moim zdaniem Rosjanie napaść na Ukrainę potraktowali jako policyjną misję pacyfikacyjną, nie spodziewali się takiego oporu i dobrego przygotowania. Nie na darmo specjaliści natowscy ciężko pracowali kilka lat z ukraińska armią. Pewnie jeszcze dowodzenie, a z pewnością namiary lotnicze i satelitarne znacznie ułatwiały Ukraińcom walkę.
Związek Radziecki w 1968 napadł na małą Czechosłowację siłami 500 000 żołnierzy w dwóch rzutach. Pierwszy rozbijał, drugi zabezpieczał tyły. Tu nic takiego nie było, na olbrzymią Ukrainę zaledwie sto kilkadziesiąt tysięcy i nic do zabezpieczenia.
Druga sprawa to strategiczna budowa armii i sprzętu rosyjskiego. Nastawione wszystko jest, jeszcze od czasów radzieckich, na wojnę nuklearną, w której rolę artylerii przejmują ładunki jądrowe. Po zbombardowaniu pola wchodzą jednostki naziemnie nie do walki, a do czyszczenia pozostałości.
Tak czy inaczej na Ukrainie się przejechali. Dobrze to czy źle. Teoretycznie dobrze, w praktyce wycofają się, przegrupują, pomyślą i aby nie wymyślili tego co napisałem.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #595 : 06-04-2022, 14:10 »

Skorupion, sprawa Buczy - co uważasz?
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #596 : 06-04-2022, 15:04 »

Putin tego tak nie zostawi. Użyją innego rodzaju broni, ale złamią Ukraińców. Może broń biologiczna, albo chemiczna, albo jądrowa. Ale na pewno Rosja tą wojnę wygra.
Zapisane
Angelikaa84
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.10.2022
Wiadomości: 200

« Odpowiedz #597 : 06-04-2022, 16:31 »

Cytat
Putin tego tak nie zostawi.
Może wcześniej umrze, super młody i zdrowy już nie jest, a jego następca będzie mniej skłonny do wojny/wojen...
Taka naiwna i pełna nadziei na lesze jestem. Co innego zostaje, jak przyszłość się tak mroczna wydaje.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #598 : 06-04-2022, 17:59 »

Nie ma znaczenia czy Putin umrze, machina ruszyła. Nadchodzą straszliwe czasy, pajace wymachujące szabelkami w internecie zupełnie nie zdają sobie sprawy co ich czeka. A czeka rozpruwanie flaków, terror, głód, śmierć i podobne atrakcje.

Skorupion, sprawa Buczy - co uważasz?
Na świecie działa już cały przemysł propagandy, stworzyli z tego naukę. Nakręcić są w stanie wszystko. W filmikach z Buczy można się doczepić kilku szczegółów, z drugiej strony Rosjan stać na taką zbrodnię, tak zwana "zaczystka" to ich taktyka wojenna. I nie tylko Rosjan, masakry są nieodłączną częścią wojen. Z tym, że oczywiście w Buczy nie było to ludobójstwo, pomylenie pojęć.
Co innego jest groźne. Natychmiastowa, zdecydowana, bez żadnej próby zweryfikowania czy wyjaśnienia reakcja krajów natowskich. Idziemy na czołowe zderzenie, odcinane są ostatnie kanały porozumienia. A Chińczycy i Beduini tylko zacierają ręce, białasy same się wytłuką.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #599 : 06-04-2022, 18:25 »

Jak może wyglądać zbiorowy obłęd? Jan Strzeżek, dokładnie nie wiem jakiś polityk czy poseł:
Posłowie PiS zagłosowali przeciwko penalizacji symbolu „Z” w Polsce. Symbolu ruskiej armii. Hańba.
Hańba to, że pan Strzeżek nie usunął litery z ze swojego nazwiska.
Zapisane
Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!