Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Apokalipsy, a właściwie raczej świrów  (Przeczytany 208984 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #700 : 26-07-2022, 07:38 »



Nowy wątek po przychylaniu nieba założyłem, bo jak na załączonym obrazku coraz więcej świrów wokoło. I o ile kiedyś wiejskich głupków izolowano, a jeszcze wcześniej wyganiano ze społeczności to teraz uzyskują oni wyższe wykształcenie i poprzez różne machloje duży wpływ na życie normalnych ludzi.

No więc wariatów przybywa w zastraszającym tempie, ale to jeszcze nic. Znacznie gorzej, bo pojawiły się czołówki opętanych i to w tak zwanej przestrzeni publicznej.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #701 : 26-07-2022, 15:32 »

Dzień dobry lewaki. Murzyn pojechał na Ukrainę.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #702 : 27-07-2022, 14:48 »

Dzień dobry lewaki. Murzyn pojechał na Ukrainę.
Nie jestem lewakiem, może dlatego nie rozumiem.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #703 : 31-07-2022, 07:52 »

Uff, jak gorąco, jak się klimat ocieplił! No to rozebrałem się do slipek i wyszedłem na dwór, żeby wygrzać stare, suche kości. Niby tylko 12 stopni Celsjusza, leje deszcz, ale ja wierzę nauce i twardo wygrzewam.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #704 : 02-08-2022, 11:40 »

Najwyższa z Najwyższych Rada Języka Polskiego mogłaby pomóc. Mówi się wojna na Tajwanie czy we w Tajwanie? Niezorientowany jestem, bo dopiero co byłem w Węgrach.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #705 : 05-08-2022, 14:23 »

Przecież dawno pisałem, że robić. Trudno powiedzieć jak się sytuacja rozwinie, mogą być tylko braki niektórych towarów, a może być głód. I nie wiadomo też jak rozłoży się w czasie. Dla mnie początek tej jesieni będzie przełomowy.
Mamy dwa bloki, które już są w stanie wojny. Zdegenerowane do cna białasy z Jankesami na czele pod flagą LGBT i pozostałych 57 płci kontra Rosja, Chiny, Beduini, Murzyni i reszta świata. Ja wiem kto wygra. Ale przecież szczegółów nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Fatalny w skutkach będzie upadek banków, a może nawet całego systemu bankowego. Duże szanse na taki scenariusz.

No, dwa bloki. Jeśli wygrają Jankesi z ich przydupasami to mamy zamordyzm, terror i cyfrowe niewolnictwo jakiego świat nie widział. Jeśli Chińczyki z Beduinami to mamy dokładnie to samo. A jeśli nie będzie wojny? to mamy zamordyzm, terror i cyfrowe niewolnictwo jakiego świat nie widział. Czyli w sumie ganz egal, olać to.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #706 : 12-08-2022, 07:13 »

Putin, antyszczepionkowcy i ruskie onuce zatruły Odrę, niszcząc w niej całkowicie życie na 3/4 długości.
« Ostatnia zmiana: 12-08-2022, 11:37 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #707 : 12-08-2022, 11:41 »

Mam dwa bardzo dobre pomysły związane z powyższą sytuacją. Otóż trzeba do rzeki wrzucić miliard maseczek. Skoro zatrzymują wirusy to z tym bardziej zatrzymają toksyny. Pozostałe przy życiu trzy ryby zaszczepić na odrę i sprawa rozwiązana.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #708 : 12-08-2022, 13:25 »

Uśmiechnięta Europa, Minister Zdrowia Niemiec:

Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #709 : 12-08-2022, 14:03 »

Putin, antyszczepionkowcy i ruskie onuce zatruły Odrę, niszcząc w niej całkowicie życie na 3/4 długości.
No właśnie kto nas tak urządził??
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #710 : 12-08-2022, 14:44 »

Antyszczepionkowcy i ostatnie doniesienia, że Dulkiewicz z Trzaskowskim. A ruskie onuce podle rozpowszechniają informację, że pada wszystko jak leci, w samej rzece i w pobliżu, że to rtęć. Hm, to nie ludzie to wilki.
Ale jest również dobra informacja. Pierwsze bobry pod respiratorami dochodzą do siebie, a Najwyższa z Najwyższych Rada wydała oświadczenie, że po trzech dawkach podstawowych i pięciu przypominających można się zbliżać do rzeki.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #711 : 13-08-2022, 07:29 »

Brawo pisiory, brawo:

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #712 : 14-08-2022, 08:19 »

Anna Moskwa, Minister Środowiska.
Państwowy Instytut Weterynaryjny zakończył badania ryb na obecność metali ciężkich. Wykluczył metale ciężkie jako powód śnięcia ryb. Trwają dalsze analizy.

Mogę pomóc, mam dwie równoprawne wersje. Ryby nie wytrzymały psychicznie wszechobecnego łgania, kłamstwa, obłudy, propagandy, oszustw, podłości i same przewróciły się do góry brzuchami albo
gostek, który zanistrasił mi wiązkę chrustu, uciekł z aresztu i zatruł rzekę antyszczepionkowym jadem.
Pisiory prowadzą nas do katastrofy, Odra to symbol i memento.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #713 : 14-08-2022, 09:05 »

Może po prostu pewne przeterminowane preparaty zutylizowano.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #714 : 14-08-2022, 20:07 »

To co się dzieje na świecie z covidem, globalnym ociepleniem, uchodźcami, 57 płciami, wojnami może mieć dwie przyczyny. Widać, że akcje są koordynowane i zarządzane z jednego miejsca. Wbrew pozorom nie jest to Schwab, ani Gates czy im podobni. To tylko frontmeni. Kto stoi ponad nimi jest w sumie bez znaczenia. Ciekawszy jest cel, chyba chcą zawłaszczyć ziemię razem z ludźmi. Po co im tyle głupków to nie wiem.
Może też być zupełnie inna bajka w robocie. Po pustym łbie chodzi mi myśl, że człowieka nie stworzył Bóg, ani dobór naturalny tylko diabeł. Kto inny mógł wymyślić, żeby życie opierało się na łańcuchu pokarmowym, gdzie silniejszy pożera słabszego, bo jak nie pożre to sam zginie i potomstwo jego. W sumie i tak zginie i robaki go zeżrą, ale zawsze trochę później. No i tak się wszyscy zżerają nawzajem. Smacznego.
Czyli życie sensu żadnego nie ma poza dawaniem rozrywki i być może jakiejś energii mocom diabelskim. Ale… może istnieje życie duchowe po śmierci. Wykluczyć się nie da. I wtedy sensem byłoby zawłaszczenie postaci duchowej człowieka. W sumie też bez sensu, bo po co? Parę rzeczy w tym mi się mocno nie podoba, a najbardziej prawdopodobieństwo życia wiecznego duchowej postaci.
Za to taka teoria pięknie tłumaczyłaby wszystko co na ziemi dzieje się od początku historii do dziś. Po prostu diabeł miesza.
« Ostatnia zmiana: 14-08-2022, 20:32 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #715 : 15-08-2022, 05:50 »

Czyli życie sensu żadnego nie ma poza dawaniem rozrywki i być może jakiejś energii mocom diabelskim. Ale… może istnieje życie duchowe po śmierci. Wykluczyć się nie da. I wtedy sensem byłoby zawłaszczenie postaci duchowej człowieka. W sumie też bez sensu, bo po co? Parę rzeczy w tym mi się mocno nie podoba, a najbardziej prawdopodobieństwo życia wiecznego duchowej postaci.
Za to taka teoria pięknie tłumaczyłaby wszystko co na ziemi dzieje się od początku historii do dziś. Po prostu diabeł miesza.

Temat od lat moim głównym przedmiotem zainteresowania. Mam "pewność" odnośnie istnienia: Stwórcy (bezreligijnego), duszy, życia po śmierci. Życie na ziemi = egzamin na jakość/status istnienia po śmierci co z kolei wiąże się z nieustannym działaniem złych sił. Co do reinkarnacji - mieszanie uczucia, chyba zdarza się sporadycznie.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #716 : 17-08-2022, 16:15 »

Ciekawe czasy będą jeszcze ciekawsze...:





https://i.ibb.co/6vz3jKV/FZd3t-Pk-XEAAu-Xfm.jpg
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #717 : 19-08-2022, 07:40 »

A tu europejskie degeneraci i świry:



Obrazek przedstawia ceny energii w Chinach, USA i komuszym kołchozie.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #718 : 19-08-2022, 08:13 »

Ciekawszy jest cel, chyba chcą zawłaszczyć ziemię razem z ludźmi. Po co im tyle głupków to nie wiem.
Najbliższy plan jest prosty, zabrać ziemię, mężczyzn wykończyć na wschodnim froncie, resztę wygnać tworząc nową unie obojga narodów, ciekawa jest opcja powiększenia nieco terytorium gospodarza aby nie było że tylko przyszli i biorą, ale że też coś od siebie dali.

Poniżej info o dealu jaki zrobili producenci nienaturalnej żywności na konflikcie.
https://rightedition.com/2015/02/15/ukraine-agrees-monsanto-land-grab-17-billion-imf-loan/

No i na koniec zagadka, jaki naród czeka już na walizkach na zakończenie konfliktu?


Po pustym łbie chodzi mi myśl, że człowieka nie stworzył Bóg, ani dobór naturalny tylko diabeł.
Wydaje się, że jednak nie diabeł, bo już dawno świat byłby zorganizowany tak, jak dopiero planują to zrobić.

Intuicja mówi mi o chęci zatrzymania procesu doskonalenia każdej duszy wcielającej się w coraz to nowe życia. Każde nowe wcielenie będzie już kontrolowane bez możliwości dalszego rozwoju i tym samem ten diabeł czy jak zwał ten twór wbije klina temu kto rozpoczął ten cały łańcuch.
A kontrola żywności, urodzeń, długości życia to wszystko ma służyć właśnie powyższemu celowi, odebranie człowiekowi wolności, nawet wolnej woli co zatrzyma wszelki rozwój dusz na tej planecie.
« Ostatnia zmiana: 19-08-2022, 08:24 wysłane przez Brer » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #719 : 19-08-2022, 13:18 »

Europejska osobopostać kobieca podążająca za nauką:




Premierzyca Finlandii:



Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!