Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łojotokowe zapalenie skóry a wybór oleju dylemat  (Przeczytany 4730 razy)
Lucko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 22.02.2019
Wiadomości: 30

« : 06-02-2019, 21:40 »

Cześć
 na ŁZS choruje 15 lat czyli połowę swojego życia, postanowiłem wdrożyć DP i chcę zacząć pić MO tylko się zastanawiam od jakiego oleju zacząć, tutaj na forum piszecie, że problemy skórne to problem z wątroba, więc należało by zastosować olej kukurydziany, ale także nieszczelne jelita a tutaj olej z pestek winogron, u mnie ŁZS objawia się na głowie i skórze twarzy w postaci czerwonych plam właśnie najbardziej w 1wszej kolejności mi zależy na wyleczeniu ŁZS więc, który olej waszym zdaniem na początek wybrać ?
 Niechlujna pisownia.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 07-02-2019, 08:25 »

Lucjan po co Ty kombinujesz? Zacznij tak jak jest opisane w MO i nie szalej.
Twój przypadek nie jest nadzwyczajny, by wymagał nadzwyczajnych czynności.
MO nie wyleczy Cię po miesiącu, nie wyzdrowiejesz po zastosowaniu jednego oleju tylko musisz uzbroić się w cierpliwość i krok po kroku stosować ZZO.
Po roku stosowania MO pogadamy jak dobierać olej.
Czytaj Portal, książki, forum. Obserwuj się i bądź cierpliwy.
Polecam też, jeśli masz ŁZS, poczytać o boraksie, jest cały duży wątek na forum.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Brandusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24.08.2018
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #2 : 17-03-2019, 10:29 »

Przepraszam pomyliłam wątek!

Hej,

Jakieś dwa tygodnie temu, zmieniłam w końcu olej w MO na olej lniany. Na początku nic nadzwyczajnego się nie działo. W środę rozłożyło mnie przeziębienie. Niby nic nadzwyczajnego ale zaczynam się martwić bo wczoraj i dzisiaj rano straciłam przytomność. Na początku zaczęło mi się robić słabo, potem mroczki przed oczami. Wczoraj jeszcze zdążyłam dotrzeć do łóżka. Dzisiaj chłopak niestety zbierał mnie z podłogi. Miałam zupełnie ciemno przed oczami i szum w uszach. Czy to normalna kolej rzeczy? Nigdy nie miałam z tym większych problemów, a tutaj sytuacja dwa razy pod rząd mniej więcej o tej samej porze...

« Ostatnia zmiana: 17-03-2019, 12:11 wysłane przez Brandusia » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!