Niemedyczne forum zdrowia
18-09-2019, 15:52 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Octy zio這we  (Przeczytany 295 razy)
Kalina
*

P貫: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 957

« : 18-07-2019, 17:19 »

Cytat
Jak nie wiemy co zrobi z zio豉mi zawsze mo積a zrobi ocet lub macerat olejowy. S to najprostsze do wykonania w warunkach domowych przetwory zio這we. W zale積o軼i od u篡tych surowc闚 mog mie r騜ne w豉軼iwo軼i terapeutyczne, kwa郾e 鈔odowisko samo z siebie jest szkodliwe dla wszelkich patogen闚, a na po篡teczne bakterie dzia豉 probiotycznie.

https://sekrety-zdrowia.org/zrobic-ocet-ziolowy/

Tak by u mnie kilka lat temu. Ogr鏚ek by pomara鎍zowy od nagietek, a ja nie mia豉m pomys逝 jak go wykorzysta.
Z jednej strony czyta豉 zachwyty nad nagietkiem, z drugiej strony zna豉m wypowiedz Mistrz, 瞠 zrezygnowa ze stosowania nagietka, bo uczula.
Zebra豉m kwiaty nagietka wsypa豉m do s這ja i zala豉m octem jab趾owym i tak macerowa這 si chyba 2  miesi帷e.
Macerat wykorzysta豉m pierwszy raz na zmiany sk鏎ne, zadzia豉 b造skawicznie, zaczerwienienie ust徙i這.
P騧niej da豉m 2 osobom, kt鏎e mia造 zmiany sk鏎ne i leczy造 si z mizernym skutkiem. Jedna z tych os鏏 powiedzia豉 mi, 瞠 jeszcze nie widzia豉, 瞠by jaki lek dzia豉 tak b造skawicznie, u drugiej osoby zmiany sk鏎ne ust徙i造 po dw鏂h dniach.
Od tamtej pory ocet nagietkowy robi co roku. Wykorzystuj go na wszelkie uk御zenia.
Kalina
*

P貫: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 957

« Odpowiedz #1 : Dzisiaj o 13:07 »

Du穎 informacji o r騜nych octach zio這wych, sporz康zanie i w豉軼iwo軼i.

https://www.youtube.com/watch?v=1dMEoW4dDrI&list=PLCVpAAZailg_WP7_IRX5CHL_t8T0YsmTp&index=13

Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!