Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 00:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Boreliotox  (Przeczytany 13942 razy)
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #20 : 29-10-2019, 20:16 »

Moim zdaniem nie ma żadnych chorób psychicznych, cała psychiatria i psychologia to lipa. Za tego typu zaburzenia odpowiadają organiczne zmiany w mózgu, a te najczęściej są spowodowane grzybem, bakteriami, wirusami i pasożytami.

Nie lipa, a biznes. Nie leczy sie przyczyn, a objawy. Bo objawy można "leczyć" dożywotnio, a przyczyn już niekoniecznie.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #21 : 29-10-2019, 23:13 »

Sam atowakwon super ogarnia, można jeszcze dorzucić ewentualnie artemizję.

Ewentualnie zastąpić (nie wiem czy można uzupełnić) artemizję za pomocą zestawu Sida Acuta + Houttuynia Cordata. Ponoć mniejszy efekt piszczenia w uszach/zatokach z tego co pisze Buhner:

"Artemisinin can exacerbate tinnitus in some circumstances. I generally recommend the use of Sida acuta or alchornea cordifolia or cryptolepis for the treatment of babesia these days rather than artemisinin. My first choice is sida actua, second is cryptolepis. They shouldn’t exacerbate tinnitus."
Zapisane
Piotr321
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #22 : 30-10-2019, 19:17 »

No dobrze, ale gdzie otrzymać ten Boreliotox?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #23 : 30-10-2019, 22:38 »

A tobie po co?
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #24 : 25-09-2022, 15:18 »

Cytat
Za tego typu zaburzenia odpowiadają organiczne zmiany w mózgu, a te najczęściej są spowodowane grzybem, bakteriami, wirusami i pasożytami.
« Ostatnia zmiana: 28-10-2019, 22:27 wysłane przez Skorupion »   Zgłoś do moderatora    Zapisane

Dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek i z moich obserwacji wynika, że powyższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Nie wiem, czy antybiotyk jest skuteczny na wybicie bakterii, wirusów i pasożytów w mózgu.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #25 : 25-09-2022, 20:41 »

Cytat
Nie wiem, czy antybiotyk jest skuteczny na wybicie bakterii, wirusów i pasożytów w mózgu.
Różnie bywa. Wirusów i pasożytów nie wybije, niektóre bakterie niektóre antybiotyki wybiją.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!