Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: O duchocie na forum oraz o precyzji wysławiania  (Przeczytany 19121 razy)
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #20 : 04-04-2020, 20:31 »

Gdybym miał zejść do Twojego poziomu, to nazwałbym Cię teraz grzybiarzem. Też się przyczepiłeś, ptaków.
Te emocje właśnie przyćmiewają Ci logiczne myślenie czasami, na forum lepiej się ich wyzbądź, tu nie ma czym się emocjonować. Wtedy się może dogadamy nawet, kto wie. Mimo że cham ze zdecydowanie przesadzoną samooceną, to jednak co do treści się z Tobą zgadzam na ogół, jeśli zupełnie nie odlatujesz.
« Ostatnia zmiana: 04-04-2020, 20:41 wysłane przez Charles_Bukowski » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #21 : 05-04-2020, 08:14 »

Widzisz, do ciebie nie mam nic osobistego, a tego typu krytyka co w tym wątku i podobne wiszą mi, przede wszystkim dlatego, że sam wiem jak jest. Na forum siedzę, bo to jedno z niewielu miejsc, gdzie rządzi rozum, logika, zdrowy rozsądek i wiedza, a głuptactwo jest bezwzględnie tępione. Jak rozpoznać, co decyduje, które jest którym? Mamy niedzielę, wolny czas, pomyśl sobie.
Ja śmigam rowerkiem na cmentarz, tam jeszcze wolno i niech mnie zomowcy ganiają hehehe.


Zapisane
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #22 : 25-05-2020, 12:50 »

lewactwa w stylu Bukowskiego

Chciałbym oficjalnie wnieść o pozbawienie cytowanego pajaca roli Moderatora na forum.
Wątpię oczywiście, żeby to miało jakikolwiek skutek, ale przynajmniej wniosek jest. Dość już mam obrażania wszystkich co chwila bez powodu.
Jest tu niby opcja "zgłoś do moderatora", ale chyba wszyscy rozumieją, że w tej sytuacji niewielki to ma sens.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #23 : 25-05-2020, 14:03 »

Oooo! Przepraszam bardzo. To nie jest obrażanie tylko próba odwzorowania rzeczywistości, szukanie faktów, prawdy, wyrażanie opinii oraz czynności demaskatorskie. Pamiętaj, ze tylko prawda jest ciekawa. Również mylisz się co do ilości demaskowanych osób. Jest ich o wiele mniej, niż kiedyś, właściwie został jeden lewak i dosłownie kilku odlotowców co rozum, myślenie, empirię mają za nic. 
Zapisane
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #24 : 25-05-2020, 17:29 »

Okej, w takim razie inaczej: nazywaj mnie sobie lewakiem, już pomijając, że to kompletnie nie ma sensu, ale dla mnie w takim razie pozostaniesz pajacem (i tak się też będę odnosił), co również - tym razem w mojej opinii - odzwierciedla stan faktyczny.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #25 : 25-05-2020, 18:20 »

Marudny jesteś, już ci pisałem, że mnie to zwisa, myśl co chcesz. Z opiniami jest jednak taki kłopot jaki zaprezentował nam pan Budka. Muszą być zgodne z rzeczywistością, bo inaczej głoszący je ludek najpierw naraża się na brak wiarygodności, potem robi się żałosny, a na końcu śmieszny.
Zapisane
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #26 : 28-05-2020, 15:14 »

Mnie z kolei nie interesuje co ci zwisa. Nie wycieraj sobie gęby moim nickiem w tych śmiesznych postach, to nie będziemy musieli w ogóle dyskutować.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #27 : 28-05-2020, 16:49 »

Inni też mnie lubią, ale nie okazują tego, aż w tak przewrotny sposób. Niestety, w temacie gęby nic nie mogę obiecać. Szkoda znajomości, mimo zawarcia jej w trudnych okolicznościach. Może wyjdzie z tego jakaś forumonowela?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!