Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Analfabeci wtórni i fleje.  (Przeczytany 31808 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #20 : 26-12-2019, 21:53 »

Tak wygląda hipokryzja i bigoteria lewacka.

kolega Skorupion i tak łeb ma raczej kompletnie zakuty ..."Do widzenia się z Państwem", z Bogiem!

A tak typowa porada zdrowotna udzielona nowoczesnemu, progresywnemu Europejczykowi przez drugiego takiego samego:
- Witam kochani !!   Kandida , cos ktos ?????
- Zero cukru, zero glutenu chleb zytni na zakwasie
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #21 : 31-12-2019, 12:04 »

Jeszcze wracając do braku przytomności.
Cytat
a po drugie, zdecydowanie przesadziłeś z tym z tym problemem ze skleceniem "sensownych zdań" - rozumiem, że Ty oceniasz ich sensowność, jako wyrocznia?
No tak, Bukowski. Fora są skonstruowane w ten sposób, że porządku merytorycznego i formalnego pilnują moderatorzy, inaczej robi się chlew. Natomiast nie są wyroczniami, stan faktyczny oceniają na podstawie ogólnej i specjalistycznej wiedzy, norm, reguł, zdrowego rozsądku, logiki, doświadczenia.

Teraz brak sprawiedliwości u lewactwa. To znaczy oni zawsze mają gęby wypchane sprawiedliwością, ale jest ona opatrzona przymiotnikiem. Musi być społeczna, ludowa, socjalistyczna, solidarna albo jeszcze jakaś inna głupia. Tymczasem sprawiedliwość jest jedna, a te wymienione zwykle są rażącą niesprawiedliwością.
Jak to wygląda u Bukowskiego. Otóż jego zdaniem źli są moderatorzy pilnujący porządku, a dobrzy userzy, którzy nie potrafią lub nie chce im się porządnie pisać. Identyczny mechanizm występuje w obronie sprawców i ofiar. Dla lewaka zawsze pokrzywdzony jest sprawca, a ofiara prowokowała, najczęściej samym swoim istnieniem.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #22 : 01-01-2020, 18:23 »

Cytat
- Witam kochani !!   Kandida , cos ktos ?????
- Zero cukru, zero glutenu chleb zytni na zakwasie
To jest hit.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Rafalecito
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 26.05.2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #23 : 04-01-2020, 13:09 »

Popieram Skorupiona w 100%, gdy zabraknie ludzi takich jak on, zrobi się po prostu chlew. Przykład: "W Katowicach nadano w 2019 r. także rzadko spotykane imiona, jak Merida, Sofija, Alp, Horyw, Wiliam i Wiedzimin. Kierownik USC odmówił z kolei rodzicom, którzy chcieli nadać swym dzieciom imiona: Joint, Koka, Pipa, Nutella, Rambo, Nirvana czy Batman."
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #24 : 04-01-2020, 22:00 »

Pipa najlepsze.

Można by jeszcze poznęcać się nad pisaniną Charlesa, ale ze względu na początek roku i nowe otwarcie damy spokój. Na koniec tylko obiecana puenta. Nieco wyświechtana, niestety idealnie tu pasuje i nie ma co się silić na oryginalność.
I tak Charlesie, dopóki nie odezwałeś się w tym wątku, dopóty informację jaki jesteś posiadała tylko twoja rodzina i znajomi. A teraz wiedzą wszyscy co przeczytali i przeczytają. Warto było?
Zapisane
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #25 : 04-04-2020, 10:54 »

Jako, że wątek został ochoczo i zupełnie "z czapy" przywrócony do życia przez samego autora, to wypadałoby coś odpowiedzieć. Większość nie nadaje się do komentowania, szczególnie ta niby puenta, ale może chociaż parę kwestii:
Cytat
Choćby po to, by Bukowski sobie mógł pobiadolić.
Zacząłeś ten wątek od typowego biadolenia. Ja Ci tylko odpowiedziałem.

Cytat
Załóżmy, że rzeczywiście to prawda, chociaż jak to u lewaków – żadnych konkretów tylko widzimisię. W takim wypadku co powiedzieć o kadrze, założycielu i właścicielu, którzy decydują o profilu i kształcie forum. Są tacy sami jak ja Bukowski? Czy wprost przeciwnie, wyznają twój system wartości, a mnie tolerują na zasadzie dziwadła? Jesteś w stanie odpowiedzieć?
Jak najbardziej. Masz dużą wiedzę i długi staż na forum, to wystarczająco ugruntowuje Twoją pozycję tutaj. Dodatkowo, jesteś chamem - przypominam, że sam się domagałeś uzasadnienia! - i trochę leczysz sobie tutaj kompleksy. To pierwsze jest ważniejsze, natomiast to drugie jest czasami irytujące. W wątku takim jak ten, wybitnie irytujące.

Jeszcze jedno, żeby nie było wątpliwości. Tak jak już mówiłem w innym wątku, zgadzam się, że należy pisać poprawnie po polsku i powinno się zwracać na to uwagę.
« Ostatnia zmiana: 04-04-2020, 11:08 wysłane przez Charles_Bukowski » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #26 : 04-04-2020, 12:32 »

Jeśli się zgadzasz co co pisowni to pomyliłeś wątki, co zresztą kolejny raz pokazuje twój brak bystrości, więc nie zawracaj dłużej tyłka.
Ty mówisz chamstwo, ja uważam, że szczerość, ale dalej biadolić i narzekać na mnie możesz na przykład tu: https://forum.bioslone.pl/index.php?topic=31581.
Zapisane
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #27 : 04-04-2020, 15:53 »

Cytat
Chętnie gołąbku.
Cytat
i co z tym powrotem?
Cytat
więc nie zawracaj dłużej tyłka

Co Ty? Skokowe zmiany nastroju?
Zgadzałem się od samego początku, co pokazuje brak bystrości, ale Twój.
Może to dalej rozjaśni sprawę, moja hierarchia kilku "wartości":
wiedza i pomoc innym > kultura i brak chamstwa > poprawna polszczyzna

Gdzie w innym wątku, jak ja ten obecny chciałem dawno temu skończyć? Gdybym wiedział, że to podryfuje w jakieś dziwne analizy lewactwa, to od początku dałbym sobie spokój.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #28 : 04-04-2020, 16:16 »

A nauczyłeś się już liczyć do dwóch?

Teraz tak. Otworzyłem watek na temat wtórnego analfabetyzmu, był najazd na forum kilku popaprańców. Wyjechałeś z takim postem:
Jak widać na powyższym przykładzie, przybywa też osób z chronicznym samouwielbieniem, którzy potrafią prowadzić obszerne dialogi z samym sobą i ogólnie uważają, że pozjadali wszystkie rozumy.

To osobna plaga, co najmniej równie denerwująca.

Poważnie piszę, wszystkie następne posty z biadoleniem na mnie we wskazanym wątku albo załóż nowy i możemy kontynuować, gołąbku.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!