Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 16:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 516038 razy)
Neuroko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: aktualnie nie stosuję
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #1500 : 16-12-2021, 23:31 »

Wartościowy wywiad z dr. Basiukiewiczem, dla złaknionych zdrowego rozsądku.

https://www.youtube.com/watch?v=IDzeNxiEL90
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1501 : 17-12-2021, 17:21 »

Czas start. Ruszyły szczepienia najmłodszej klienteli. Już się martwię o nowe nekrologii...
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1502 : 18-12-2021, 08:36 »

To moje własne przemyślenia.

Po dwóch latach izolacji i blokowania wszelkich wirusów wysyp nowotworów w najbliższych latach jest oczywisty i będzie on prawdopodobnie dotyczył zarówno wyszczepionych jak i niezaszczepionych.

Czas start. Ruszyły szczepienia najmłodszej klienteli. Już się martwię o nowe nekrologii...

To mamy już chyba pierwszy:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/976149/tragedia-w-pruszkowie-zmarl-obiecujacy-13-letni-pilkarz?fbclid=IwAR29uJVq-T1wlMjplPb81QNNyaBPv5UJeLtLLFUe17ceBkjtNKeJzVoTkE0
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1503 : 18-12-2021, 22:34 »

No, szury covidowe, wytrzymajcie jeszcze tylko dwa tygodnie buhahaha. Zabawa dopiero się rozkręca, szykować się na wiele, wiele więcej znacznie atrakcyjniejszych atrakcji, takich jakich w życiu nie widzieliście.

Cytat
Po dwóch latach izolacji i blokowania wszelkich wirusów wysyp nowotworów w najbliższych latach jest oczywisty i będzie on prawdopodobnie dotyczył zarówno wyszczepionych jak i niezaszczepionych.
Przecież ja piszę o czymś zupełnie innym, po co motasz.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1504 : 19-12-2021, 07:54 »

Czy ktoś z Was miał stczność z covidowymi palcami? Wygląda to mniej więcej jak tutaj na zdjęciach:
https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,27663965,covidowe-palce-odkryto-dlaczego-pojawia-sie-ten-objaw.html
https://www.poradnikzdrowie.pl/aktualnosci/palce-covidowe-w-koncu-wiemy-jak-powstaje-ten-nietypowy-objaw-aa-gou4-kUts-QeUK.html

Pojawiło mi się to na dwóch palcach u rąk i zastanawiam się, czy to covid, czy coś innego. Jakąś drobną infekcję mam od dwóch tygodni, ale poza lekkim katarem i większą wrażliwością na zimno nic nie mam. Czy jest jakiś sposób, żeby to załagodzić?


 
« Ostatnia zmiana: 19-12-2021, 08:39 wysłane przez Piotr » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1505 : 19-12-2021, 08:50 »

Podciąganie wszystkich możliwych objawów pod daną chorobę jest zabiegiem stosowanym już od dawna. W kowidowe palce nie wierzę. Bo owe palce występowały przed wymyśloną pandemią.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1506 : 19-12-2021, 10:12 »

Cytat
Covid to zwykła infekcja.

No nie, przebieg bywa zupełnie nieprzewidywalny, różni się od grypy czy innych wirusów. Bardzo możliwe, że to w ogóle jest choroba naczyń krwionośnych, a nie płuc. Ale z cała pewnością nie ma pandemii, za to jest pretekst do terroru.

Czerwone paluchy jak najbardziej się zdarzają w przebiegu covida. Powodują je zakrzepy. W ogóle dzieją się dziwaczne rzeczy z krwią, nieraz jest tak skrzepła, że nie można jej pobrać.

Cytat
Czy jest jakiś sposób, żeby to załagodzić?
No jest, leki antyzakrzepowe i na wszelki wypadek amantadyna lub iwermektyna.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1507 : 19-12-2021, 14:18 »

Leków nie chcę żadnych brać, bo objawów innych nie mam. Myślałem raczej o jakiś metodach naturalnych na te palce.
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #1508 : 19-12-2021, 15:59 »

https://www.wykop.pl/link/6418719/wlasnie-niedzielski-powiedzial-ze-zrobili-w-uja-20-mln-polakow/

Niedzielski publicznie przyznaje się, że to wszystko lipa jak grypa i że nie wiedzieli i że się zapędził.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1509 : 19-12-2021, 17:24 »


Na siedzibę antychrysta zawsze można liczyć:


https://www.lifesitenews.com/news/nativity-scene-in-roman-basilica-features-mask-wearing-figurines-holding-covid-passports/


Zapisane
Boru
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.04.2012
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #1510 : 19-12-2021, 20:10 »

Może warto podpisać?
https://citizengo.org/pl/ot/205583-sprzeciw-wobec-wspolnego-podejscia-do-obowiazkowych-szczepien-we-wszystkich-krajach-ue
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1511 : 20-12-2021, 00:33 »

Leków nie chcę żadnych brać, bo objawów innych nie mam. Myślałem raczej o jakiś metodach naturalnych na te palce.
Czasem taki Acard może uratować życie.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1512 : 20-12-2021, 08:05 »

Leków nie chcę żadnych brać, bo objawów innych nie mam. Myślałem raczej o jakiś metodach naturalnych na te palce.
Czasem taki Acard może uratować życie.

Może, ale palce covidowe jak wyczytałem, to późny etap choroby. Jeśli ją miałem, to przeszedłem bezobjawowo.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1513 : 20-12-2021, 19:20 »

Panteon ekspertów covidowych byłby niepełny bez osób tworzących konto "szczepimysię", które prowadzi Polaków przez proces wyszczepiania całego narodu:

Zapisane
Boru
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.04.2012
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #1514 : 20-12-2021, 21:51 »

Leków nie chcę żadnych brać, bo objawów innych nie mam. Myślałem raczej o jakiś metodach naturalnych na te palce.
Czasem taki Acard może uratować życie.
W jakim przypadku, przy jakich objawach wiemy, że mamy do czynienia z krzepnięciem i zatorami?
Chyba nie ma sensu zażywać go profilaktycznie.. nawet jak ma się objawy covidu typu kaszel i osłabienie.
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #1515 : 21-12-2021, 07:12 »

Patrzcie na te łańcuszki co wysyłają, to już trzeba być idiotą, ignorantem, kretynem nawet pomijając szczepienia ale ogólne podejście do życia, manipulację emocjami, po prostu debile.
Od samego czytania można z zażenowania raka dostać, więc nie polecam.
Cytat
Jestem w pełni zaszczepiony i nie, nie wiem, co zawiera, ani ta szczepionka, ani te, które brałem jako dziecko, ani inne metody leczenia, które istnieją… czy to na raka, AIDS, zapalenie wielostawowe, czy szczepionki dla niemowląt lub dzieci. Nie wiem też, co jest w Ibuprofen, Paracetamol, czy inne środki, które leczą moje bóle głowy i inne bóle. Nie wiem, co jest w tuszu do tatuażu, vapingu, botoksie i wypełniaczach, ani we wszystkich składnikach mojego mydła, szamponu, a nawet dezodorantu. Nie wiem, jaki będzie długotrwały efekt korzystania z telefonu komórkowego, ani czy ta restauracja, w której właśnie jadłem, NAPRAWDĘ używała czystego jedzenia i czy wszyscy tam myli ręce. Krótko mówiąc, jest wiele rzeczy, których nie wiem i nigdy się nie dowiem... Wiem tylko jedno: życie jest krótkie, bardzo krótkie i nadal chcę robić inne rzeczy niż codzienne chodzenie do pracy lub zamykanie w domu. Nadal chcę podróżować i przytulać ludzi bez strachu i odnajdywać jakieś uczucie „sprzed” życia. Jako dziecko i dorosły byłem zaszczepiony przeciwko śwince, odrze, polio, ospie wietrznej i wielu innym; moi rodzice i ja polegamy na nauce i nigdy nie musieliśmy cierpieć ani przenosić żadnej z tych chorób. Jestem zaszczepiony, nie po to, żeby zadowolić rząd, ale: Nie umierać z powodu Covid-19. Nie zajmować łóżka szpitalnego, jeśli zachoruję. Aby przytulić moich bliskich i przyjaciół. Żyć swoim życiem. Aby podróżować i wykonywać pracę, którą lubię. Aby Covid-19 stał się starym wspomnieniem. Aby chronić nas wszystkich."
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1516 : 21-12-2021, 08:18 »

Patrzcie na te łańcuszki co wysyłają, to już trzeba być idiotą, ignorantem, kretynem nawet pomijając szczepienia ale ogólne podejście do życia, manipulację emocjami, po prostu debile.
Od samego czytania można z zażenowania raka dostać, więc nie polecam.
Cytat
Jestem w pełni zaszczepiony i nie, nie wiem, co zawiera, ani ta szczepionka, ani te, które brałem jako dziecko, ani inne metody leczenia, które istnieją… czy to na raka, AIDS, zapalenie wielostawowe, czy szczepionki dla niemowląt lub dzieci. Nie wiem też, co jest w Ibuprofen, Paracetamol, czy inne środki, które leczą moje bóle głowy i inne bóle. Nie wiem, co jest w tuszu do tatuażu, vapingu, botoksie i wypełniaczach, ani we wszystkich składnikach mojego mydła, szamponu, a nawet dezodorantu. Nie wiem, jaki będzie długotrwały efekt korzystania z telefonu komórkowego, ani czy ta restauracja, w której właśnie jadłem, NAPRAWDĘ używała czystego jedzenia i czy wszyscy tam myli ręce. Krótko mówiąc, jest wiele rzeczy, których nie wiem i nigdy się nie dowiem... Wiem tylko jedno: życie jest krótkie, bardzo krótkie i nadal chcę robić inne rzeczy niż codzienne chodzenie do pracy lub zamykanie w domu. Nadal chcę podróżować i przytulać ludzi bez strachu i odnajdywać jakieś uczucie „sprzed” życia. Jako dziecko i dorosły byłem zaszczepiony przeciwko śwince, odrze, polio, ospie wietrznej i wielu innym; moi rodzice i ja polegamy na nauce i nigdy nie musieliśmy cierpieć ani przenosić żadnej z tych chorób. Jestem zaszczepiony, nie po to, żeby zadowolić rząd, ale: Nie umierać z powodu Covid-19. Nie zajmować łóżka szpitalnego, jeśli zachoruję. Aby przytulić moich bliskich i przyjaciół. Żyć swoim życiem. Aby podróżować i wykonywać pracę, którą lubię. Aby Covid-19 stał się starym wspomnieniem. Aby chronić nas wszystkich."

Jak ktoś ma idiotów znajomy, to mu wysyłają. Ja takowych nie posiadam.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1517 : 21-12-2021, 08:25 »

Kolejny sportowiec odszedł w nieznanych okolicznościach:

Z głębokim żalem informujemy, że zmarł Michał Rokicki - pływak, wychowanek raciborskiego ZSOMS i Victorii Racibórz, zawodnik AZS AWF Warszawa, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, olimpijczyk

Urodzony w Raciborzu Michał Rokicki zmarł w nocy z niedzielę na poniedziałek.
Nieznane są przyczyny śmierci pływaka.


https://sport.interia.pl/plywanie/news-nie-zyje-olimpijczyk-michal-rokicki,nId,5721349
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1518 : 22-12-2021, 07:27 »

A to ci dopiero niespodzianka:

Do mediów trafiła smutna informacja, że znany m.in. z "Tańca z gwiazdami" Żora Korolyov nie żyje. 34-letni gwiazdor zmarł nagle o czym jako pierwszy poinformował zaprzyjaźniony z nim Czadoman.

"Super Express" dowiedział się nieoficjalnie, że przyczyną nagłej śmierci tancerza "było zapalenie mięśnia sercowego"
.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1519 : 22-12-2021, 14:50 »


 "Słyszycie zewsząd, jak niebezpieczna jest najbardziej popularna obecnie choroba. Ale mam dla was dobrą wiadomość: to nie jest prawda. Choroba ta jest podobna do innych przeziębień, które na pewno mieliście w swoim życiu nie raz – mówi dr Dorota Sienkiewicz z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców"
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!