Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 15:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 517354 razy)
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1840 : 25-03-2022, 14:34 »

Skorek, ale nikt się już Ciebie nie pyta czym się różnił covid od grypy. To już nawet tak zwani lekarze stwierdzili, że niczym. Ale okej - rozumiem, że widzisz rzeczy, których nie ma, szanuję to, pozostawiam bez komentarza hehehe.

Podejrzewam też skąd ten mechanizm wypierania: chyba się zaszczepiłeś i nie chcesz uchodzić w swoich oczach za frajera, mylę się? hehehe.



Pięć błędów w króciutkim poście. Poprawiłem, ale straciłem niebiańską cierpliwość.
« Ostatnia zmiana: 25-03-2022, 16:33 wysłane przez Skorupion » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1841 : 25-03-2022, 16:23 »

Ale przecież ciebie nikt nie pyta co podejrzewasz.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1842 : 28-03-2022, 12:26 »

Od dziś koniec z noszeniem maseczek za wyjątkiem obiektów medycznych. No, nareszcie rząd podjął logiczną i rozsądną decyzję. Teraz lekarz będzie mógł iść do fryzjera bez maseczki, a fryzjer do lekarza w maseczce hehehe.
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #1843 : 30-03-2022, 10:01 »

1 kwietnia mam jakąś tam rozprawę sądową -- z odsłoniętą twarzą spacerowałem sobie po Wrocławiu dwa lata temu w październiku. Dopiero teraz pozbierali materiały w tej sprawie. Nieważne, prima aprilis zdaje się być adekwatną datą na takie pierdoły.

Mnóstwo ludzi zostanie w maskach na amen. Niestety, chyba wrosły im w uszy.

Przykre to wszystko. Ostatnio dowiedziałem się i ciężko to przeżyłem, dowiedziałem się o śmierci dobrego, starego przyjaciela. Jeździł on po świecie, handlował pięknymi rzeczami z Czarnego Lądu. Zaszczepił się dziadostwem, by móc bez problemu podróżować -- tak szczerze myślał. Podczas odlotu na lotnisku zażądano jednak dziadowskiego testu. Negatyw. Zmarł w swojej Afryce, może ze zmartwienia i stresu, serce nawaliło. Typowy więc przypadek.
Zapisane

I'm going through changes
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1844 : 30-03-2022, 10:43 »

Naglica zbiera żniwo.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1845 : 30-03-2022, 11:11 »

Tu Komisja Europejska zbiera opinie na temat przedłużenia ważności paszportów covidowych. Można ich legalnie spuścić na drzewo.
https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13375-Przedłuzenie-obowiazywania-rozporzadzenia-w-sprawie-unijnego-cyfrowego-zaswiadczenia-COVID_pl
Zapisane
Stamar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 6.02.2013
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #1846 : 30-03-2022, 12:35 »

1 kwietnia mam jakąś tam rozprawę sądową -- z odsłoniętą twarzą spacerowałem sobie po Wrocławiu dwa lata temu w październiku. Dopiero teraz pozbierali materiały w tej sprawie. Nieważne, prima aprilis zdaje się być adekwatną datą na takie pierdoły.

Z tego co mi wiadomo to możesz się wyluzować. Rozporządzenie się zmieniło, więc wszelkie rozprawy maseczkowe po 28.03.2022 podobno mają być rozstrzygane na korzyść "obwinionych".

Wejdź na fejstłuka, na profil "Kancelaria Adwokacka Magdalena Wilk". Tam jest podane co należy robić w obecnej sytuacji, żeby uniknąć kary.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1847 : 30-03-2022, 21:43 »

Z niczym bardziej bezczelnym w życiu się nie spotkałem:

Minister zdrowia Adam Niedzielski z Nagrodą Główną "Wizjonerów Zdrowia 2022" m.in. za dbałość o jakość w ochronie zdrowia oraz promowanie działań i zachowań prozdrowotnych.
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #1848 : 31-03-2022, 15:42 »

Cytat
Minister zdrowia Adam Niedzielski z Nagrodą Główną "Wizjonerów Zdrowia 2022"

Kto mu przyznał? Może to prima aprilis, ktoś dostał przyspieszenia smile.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1849 : 01-04-2022, 08:23 »

Może ZUS albo Zjednoczone Zakłady Pogrzebowe.

Bardzo interesująca sytuacja zaistniała w znanym nam szpitalu. Otóż na oddziale chirurgicznym na 30 zdechlaków 27 jest zaszczepionych. Nie, nie chorują na covida, tylko na inne choroby, nowotwory, autoagresję, zakrzepy. Oby to był przypadek i rzeczywiście ta żałosna koincydencja, bo inaczej jesteśmy naprawdę w piekle.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1850 : 03-04-2022, 17:02 »

No, jak tam przygłupy covidowe i małe hitlerki, które w swoich sklepach czy gdziekolwiek indziej, za wejście wymagaliście poświadczeń szczepionkowych czy „negatywnych” testów, Bieda się zrobiła? Odwołali z dnia na dzień srandemię i nie wiadomo co z sobą począć?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1851 : 03-04-2022, 17:26 »

Mogę pomóc. Wystawcie jakiekolwiek paszporty małżonkom, dzieciom, rodzicom, babci i dziadkowi i dopiero za ich okazaniem wpuszczajcie do kibla.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1852 : 03-04-2022, 19:19 »


Wyłamie dołem czy górą? Kto się zna na analizie technicznej?:

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1853 : 04-04-2022, 13:10 »

Przez dwa lata wykształceni, podążający za nauką, dali się dzień w dzień robić w wała. A wystarczyło przeczytać ten wątek i już by wszystko wiedzieli. Cała ta srandemia, poza kolanoświrusem wypuszczonym z Wuhan, to lipa. Przyjdzie sroga kara na nich (przy okazji nie wiedzieć czemu i na mnie biednego misia), bo Dobrotliwy Pan nie lubi głupków.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1854 : 04-04-2022, 14:56 »

Bronisz koronawirusa bo się zaszczypałeś hehehe.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1855 : 04-04-2022, 16:08 »

Zbadać gościa na ilość przeciwciał, należy się okładka w księdze Guinnessa:


Cytat
60-letni Niemiec przyjął 90 dawek szczepionki przeciw Covid-19. Za każdym razem otrzymywał zaświadczenie, które następnie odsprzedawał.

Zdarzało się, że jednego dnia mężczyzna przyjmował nawet trzy dawki.

Został przyłapany w ośrodku w Eilenburgu w Saksonii, kiedy personel zorientował się, że mężczyzna zgłosił się drugi raz w tym dniu na szczepienie.

W Niemczech po ponad dwóch latach od początku pandemii w dużej części kraju zniesiono większość ograniczeń. Maseczki będą obowiązkowe w czasie podróży pociągami lub samolotami i autobusami.

Liczba zakażeń w Niemczech systematycznie spada. W niedzielę zdiagnozowano 74 053 przypadki, tydzień wcześniej były to 111 224 zakażenia.

Dwie dawki szczepionki przeciw koronawirusowi przyjęło 76 proc. mieszkańców tego kraju. Na przyjęcie trzeciej dawki zdecydowało się 59 proc.


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1856 : 06-04-2022, 11:32 »

Myślicie, że wśród przygłupów covidowych pojawiła się jakakolwiek refleksja? Nie i się nie pojawi. Dlaczego? Bo to są przygłupy, za trudna, zbyt złożona i emocjonalna rzeczywistość do ogarnięcia. Co to oznacza? Że będzie gorzej.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1857 : 07-04-2022, 12:30 »

Przygłupy kolanoświrusowe w żałobie, bo niemiecki parlament jednoznacznie odrzucił wniosek rządzącej koalicji ws. wprowadzenia obowiązkowych szczepień na covid.

A taka świetlana przyszłość czeka nas za kilkanaście lat, kiedy Chińczycy zakumplowani z Beduinami zmiażdżą zdegenerowanych białasów:
As seen on Weibo: Shanghai residents go to their balconies to sing & protest lack of supplies. A drone appears: “Please comply w covid restrictions. Control your soul’s desire for freedom. Do not open the window or sing.” https://m.weibo.cn/status/4755028135383701

Mam znakomity pomysł, nie wiem tylko czy się przyjmie. Otóż lekarze wzorem sportowców powinni nosić na kitlach naszywki sponsorów. Pfizer, Moderna i tak dalej.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1858 : 07-04-2022, 13:23 »

Bardzo interesująca sytuacja zaistniała w znanym nam szpitalu. Otóż na oddziale chirurgicznym na 30 zdechlaków 27 jest zaszczepionych. Nie, nie chorują na covida, tylko na inne choroby, nowotwory, autoagresję, zakrzepy. Oby to był przypadek i rzeczywiście ta żałosna koincydencja, bo inaczej jesteśmy naprawdę w piekle.

Który to szpital?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1859 : 07-04-2022, 18:26 »

firma ubezpieczeniowa odmówiła wypłaty polisy na życie (Life Insurance / L’assurance-vie) zawartej z osobą, która dobrowolnie zaszczepiła się.
Firma ubezpieczeniowa uzasadniła odmowę wypłaty, ponieważ szczepionki przeciw COVID-19 są uważane jako preparaty eksperymentalne. Firma ubezpieczeniowa wyjaśniła, że w czasie gdy jej klient przyjął [tzw.] szczepionkę, znane były i publikowane jej skutki uboczne oraz ubezpieczony powinien wiedzieć, że uczestniczy w niebezpiecznym eksperymencie medycznym, który mógłby spowodować jego śmierć.
W związku z tym firma ubezpieczeniowa uznała jego śmierć jako samobójstwo, a na podstawie klauzuli wykluczającej wypłatę w wyniku śmierci samobójczej, odmówiła wypłaty pieniędzy z polisy na życie.


https://wolnemedia.net/zgon-poszczepienny-sad-uznal-za-samobojstwo/

No to już są naprawdę jaja. Możesz być ubezpieczony, może być udowodnione, że padłeś na poszczepiennego NOPa, a i tak ubezpieczyciel wymiga się od wypłaty rodzienie odszkodowania.
Zapisane
Strony: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!