Niemedyczne forum zdrowia
30-09-2023, 01:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 111   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 413435 razy)
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1940 : 26-08-2022, 11:59 »

"Małpia ospa, SARS-CoV-2 i HIV. Przypadek z Włoch

Journal of Infection" donosi o pierwszym udokumentowanym przypadku koinfekcji wirusem małpiej ospy, wirusem SARS-CoV-2 i wirusem HIV. Dotyczy on 36-letniego mieszkańca Włoch, u którego niepokojące objawy pojawiły się po kilkudniowym pobycie w Hiszpanii.

36-latek przebywał w Hiszpanii od 16 do 20 czerwca br. Dziewięć dni później pojawiła się u niego gorączka (39 st.), której towarzyszyły: ból gardła, zmęczenie, ból głowy i powiększenie węzłów chłonnych pachwinowych. 2 lipca uzyskał pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2. Tego samego dnia zaobserwował u siebie wysypkę na lewym ramieniu, a kolejnego dnia na tułowiu, kończynach dolnych, twarzy i pośladkach pod postacią małych, bolesnych pęcherzyków z rumieniową otoczką."https://zdrowie.interia.pl/raporty/raport-malpia-ospa-wszystko-o-chorobie/zakazenie-objawy/news-jednoczesne-zakazenie-wirusami-malpiej-ospy-sars-cov-2-i-hiv,nId,6245231

Czekamy jeszcze na informację, czy takie przypadki, które zaczną się pojawiać coraz częściej nie występuja jedynie u dziabniętych.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.350

« Odpowiedz #1941 : 27-08-2022, 05:47 »

Unikatowe składniki w preparatach:


Cytat
„Grupa niezależnych niemieckich naukowców znalazła toksyczne składniki – głównie metaliczne – we wszystkich bez wyjątku przeanalizowanych próbkach szczepionek COVID, przy użyciu nowoczesnych medycznych i fizycznych technik pomiarowych.

Grupa Robocza ds. Analizy Szczepionek COVID twierdzi, że niektóre toksyczne elementy znajdujące się w fiolkach szczepionek AstraZeneca, Pfizer i Moderna nie zostały wymienione na listach składników od producentów.

W szczepionkach znaleziono następujące pierwiastki metaliczne:

Metale alkaliczne: cez (Cs), potas (K)
Metale ziem alkalicznych: wapń (Ca), bar (Ba)
Metale przejściowe: kobalt (Co), żelazo (Fe), chrom (Cr), tytan (Ti)
Metale ziem rzadkich: cer (Ce), gadolin (Gd)
Grupa wydobywcza/metal: aluminium (Al)
Grupa węgla: krzem (Si) (częściowo podporowy materiał/ślizgacz)
Grupa tlenowa: siarka (S)
Substancje te ponadto „są widoczne pod mikroskopem ciemnego pola jako charakterystyczne i złożone struktury o różnych rozmiarach, mogą być tylko częściowo powodem procesów krystalizacji lub rozkładu, nie mogą być wyjaśnione jako rezultat zanieczyszczenia z procesu produkcyjnego”, odkryli naukowcy.Ogłosili ustalenia jako wstępne.

Odkrycia „opierają się na pracach innych badaczy ze społeczności międzynarodowej, którzy opisali podobne zjawiska, takich jak dr Young, dr Nagase, dr Botha, dr Flemming, dr, Robert Wakeling i dr Noak”. Dr Janci Lindsay, toksykolog nie biorący udziału w badaniu, powiedziała „The Epoch Times”:

„Liczba i spójność samych zarzutów o skażenie, w połączeniu z niesamowitą ciszą ze strony globalnych organów bezpieczeństwa i organów regulacyjnych, jest kłopotliwa i kłopotliwa pod względem ‘przejrzystości’ i ciągłych argumentów tych organów, że szczepionki genetyczne są ‘bezpieczne’.” Lindsay dodała.

Helena Krenn, założycielka grupy, przedłożyła wyniki do wglądu władzom niemieckim: „Przesłaliśmy go uczestnikom rządu i na adresy z gazet z platformą open-debate.eu, tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii” – powiedział Krenn „The Epoch Times”. Dwa inne ważne odkrycia dotyczyły tego, że próbki krwi od zaszczepionych wykazywały „wyraźne zmiany” i że zaobserwowano więcej skutków ubocznych w obszarze „stabilności otoczki nanocząstek lipidowych”. Nanocząsteczka lipidowa to niezwykle mała cząsteczka, rozpuszczalna w tłuszczach, która jest ładunkiem informacyjnego RNA (mRNA).

Metodologia

„Korzystając z niewielkiej próbki analiz krwi od osób zaszczepionych i nieszczepionych, ustaliliśmy, że sztuczna inteligencja (AI) może ze 100% rzetelnością odróżnić krew zaszczepionych od nieszczepionych. Wskazuje to, że szczepionki COVID-19 mogą wpływać na długoterminowe zmiany w składzie krwi osoby zaszczepionej bez wiedzy tej osoby o tych zmianach” – stwierdza badanie.

Odkrycia ostrych i przewlekłych zmian fizjologicznych we krwi osób zaszczepionych szczepionkami, konsekwentnie dostrzegane za pomocą oprogramowania AI, „również odzwierciedlają ustalenia wielu innych badaczy i wspierają twierdzenia o skażeniu i/lub zafałszowaniu” – powiedziała Lindsay.

„Ustaliliśmy, że szczepionki COVID-19 konsekwentnie zawierają, oprócz zanieczyszczeń, substancje, których celu nie jesteśmy w stanie określić” – mówi ich badanie.

Grupa składa się z 60 członków, w tym lekarzy, fizyków, chemików, mikrobiologów i lekarzy medycyny alternatywnej, wspieranych przez prawników i psychologów. Naukowcy twierdzą, że ich wyniki zostały potwierdzone krzyżowo przy użyciu następujących technik pomiarowych: „Skaningowa mikroskopia elektronowa (SEM), spektroskopia rentgenowska z dyspersją energii (EDX), spektroskopia masowa (MS), analiza plazmy sprzężonej indukcyjnie (ICP), Jasna Mikroskopia Polowa (BFM), Mikroskopia Ciemnego Pola (DFM) i Diagnostyka Obrazu Żywej Krwi, a także analiza obrazów z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji.”

Analitycy tłumaczą, że współpracują z innymi grupami w różnych krajach, które prowadzą podobne śledztwa i uzyskują wyniki zgodne z własnymi. „Wyniki naszej analizy szczepionek można w związku z tym uznać za zweryfikowane krzyżowo”, stwierdza raport podsumowujący ich odkrycia.

„Oczywiście należy przyznać, że prace [Niemieckiej Grupy Roboczej] są opisane jako ‘Wstępne ustalenia’, jeszcze nieopublikowane w recenzowanym czasopiśmie, a łańcuch dowodowy, a także tożsamość wielu z tych naukowców są nieznane. Jednak w tym mocno naładowanym i cenzurowanym klimacie, jeśli chodzi o jakiekolwiek wyzwania dotyczące ‘bezpieczeństwa i skuteczności’ szczepionek genetycznych, sama mogę zaświadczyć o trudnościach w prowadzeniu podstawowych badań, a tym bardziej o publikowaniu tych samych badań w recenzowanych czasopismach, aby dotrzeć do tych pytań, a także rozpowszechnić wyniki” – powiedziała Lindsay.”

AstraZeneca, Moderna, Pfizer i J&J nie odpowiedziały na prośbę o komentarza w tej sprawie.


https://www.theepochtimes.com/mkt_app/unusual-toxic-components-found-in-covid-vaccines-without-exception-german-scientists_4673873.html?utm_source=andshare

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1942 : 13-09-2022, 09:11 »

Czołowy ze srovidowych naganiaczy, Bartosz Fiałek, prosty lekarz reumatolog, wybitny ekspert medyczny od kolanoświrusa, jako pierwszy obfajdał zbroję. Kto następny?« Ostatnia zmiana: 13-09-2022, 09:43 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1943 : 13-09-2022, 11:51 »

Ciekawa wiadomość od Basiukiewicza:
Pobieżny przegląd literatury pokazuje wysyp zaraportowanych "case'ów" z płynotokiem płynu mózgowo-rdzeniowego po wymazie z nosogardła.
Poszukajcie sami: "cerebrospinal leak swab", "csf rhinorrhea swab", "csf leak swab" .


O co chodzi? Dźgali w nosogardziel przygłupów covidowych patyczkami produkowanymi przez Hindusów w komórce na brudnej podłodze. Byle jak, byle gdzie, byle kto, przebijając się do mózgu. W efekcie mnóstwo powikłań. A najlepsze, bo można było badać ze śliny.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.350

« Odpowiedz #1944 : 15-09-2022, 11:06 »
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1945 : 16-09-2022, 09:05 »

Artykuł „przedstawia dowody na to, że szczepienie wywołuje głębokie upośledzenie sygnalizacji interferonu typu I, co ma różne niekorzystne konsekwencje dla zdrowia ludzkiego”. Dalej „identyfikuje potencjalne głębokie zakłócenia w kontroli regulacyjnej syntezy białek i nadzoru nad rakiem. Zaburzenia te mają potencjalnie związek przyczynowy z chorobami neurodegeneracyjnymi, zapaleniem mięśnia sercowego, małopłytkowością immunologiczną, porażeniem Bella, chorobami wątroby, upośledzoną odpornością adaptacyjną, upośledzoną odpowiedzią na uszkodzenia DNA i nowotworzeniem.”

https://dorotazielinska.substack.com/p/preparaty-mrna-na-covid-powoduja-160
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1946 : 18-09-2022, 09:15 »

No nie wiem czy aby przypadkiem pani Janda nie jest ruską onucą i antyszczepionkowcem? Tak traumatyzować naszych braci Ukraińców, których jesteśmy sługami. A fuj!

Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1947 : 20-09-2022, 08:43 »

Wyniki analizy ICP-MS ujawniają, że skrzepy te nie są zbudowane z krwi - nie są "skrzepami krwi"

Chociaż zamierzamy przeprowadzić więcej testów na skrzepach i próbkach krwi, dane, które widzimy do tej pory, jasno pokazują, że te skrzepy nie są "skrzepami krwi". Nie są po prostu zbudowane z zakrzepłej krwi.

Skąd to wiemy? Ponieważ proporcje pierwiastków i gęstości są bardzo różne. Rozważ poniższą tabelę porównawczą, opartą na naszych wynikach ICP-MS (patrz pełne wyniki poniżej) i zwróć uwagę na wyraźne różnice między stężeniami pierwiastków we krwi a skrzepem wśród odżywczych elementów "markerowych", takich jak żelazo i magnez..

..próbka skrzepu po szczepieniu zawiera tylko 4,4% żelaza, które można zobaczyć we krwi ludzkiej. Już samo to jest potwierdzeniem, że ten skrzep nie jest "skrzepem krwi". Ponadto należy zwrócić uwagę na prawie całkowity brak potasu (K) w próbce skrzepu. Skrzep zawiera mniej niż 0,6% potasu w postaci krwi ludzkiej. Podobnie jest z magnezem.

Oprócz elementów odżywczych pokazanych powyżej, zauważyliśmy szczególny wzór wśród pierwiastków przewodzących prąd elektryczny, takich jak sód (Na), aluminium (Al) i cyna (Sn).

...
Jeden wniosek jest niezbity: skrzep jest prawie całkowicie pozbawiony kluczowych elementów markerowych (wskaźnikowych), które byłyby obecne w ludzkiej krwi (takich jak żelazo i potas), i wykazuje znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach.


https://psnlin.pl/artykuly,skrzepy-we-krwi-zaszczepionych-przeciw-covid-19,17,255.html
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.258

« Odpowiedz #1948 : 21-09-2022, 14:20 »

Uwaga groźny projekt ustawy! Warto zaprotestować!

Projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej.
Wnioskodawca:Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Data utworzenia:05-09-2022


Cytat
Art. 43. 1. Ograniczenia, o których mowa w art. 42, mogą polegać na:
1)   zawieszeniu działalności gospodarczej określonych przedsiębiorców;
2)   nakazie lub zakazie prowadzenia działalności gospodarczej określonego rodzaju;
3)   nakazaniu pracodawcy oddelegowania pracowników do dyspozycji organu kierującego działaniami prowadzonymi w celu zapobieżenia skutkom klęski żywiołowej lub ich usunięcia;
4)   całkowitej lub częściowej reglamentacji zaopatrzenia w określonego rodzaju artykuły;
5)   zakazie okresowego podwyższania cen na towary lub usługi określonego rodzaju;
6)   nakazie stosowania cen ustalonych na towary lub usługi mające podstawowe znaczenie dla kosztów utrzymania konsumentów;
7)   obowiązku poddania się badaniom lekarskim, leczeniu oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów, niezbędnych do zwalczania chorób zakaźnych oraz skutków skażeń chemicznych i promieniotwórczych;
8)   obowiązku poddania się kwarantannie;
9)   obowiązku stosowania środków ochrony roślin lub innych środków zapobiegawczych niezbędnych do zwalczania organizmów szkodliwych dla ludzi, zwierząt lub roślin;
10)   obowiązku stosowania określonych środków zapewniających ochronę środowiska;
11)   obowiązku stosowania środków lub zabiegów niezbędnych do zwalczania chorób zakaźnych zwierząt;
12)   obowiązku opróżnienia lub zabezpieczenia lokali mieszkalnych bądź innych pomieszczeń;
13)   dokonaniu przymusowych rozbiórek i wyburzeń budynków lub innych obiektów budowlanych albo ich części;
14)   nakazie ewakuacji w ustalonym czasie z określonych miejsc, obszarów i obiektów;
15)   nakazie lub zakazie przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;
16)   zakazie organizowania lub przeprowadzania imprez masowych;
17)   nakazie lub zakazie określonego sposobu przemieszczania się;
18)   wykorzystaniu, bez zgody właściciela lub innej osoby uprawnionej, nieruchomości i rzeczy ruchomych;
19)   zakazie prowadzenia strajku w odniesieniu do określonych kategorii pracowników lub w określonych dziedzinach;
20)   ograniczeniu lub odstąpieniu od określonych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, jednakże niepowodującym bezpośredniego narażenia życia lub zdrowia pracownika;
21)   wykonywaniu świadczeń osobistych i rzeczowych określonych w art. 44 ust 1.

https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1949 : 23-09-2022, 13:52 »

No nie wiem czy znęcanie się nad naszymi braćmi Ukraińcami, których jesteśmy sługami, nie podchodzi pod ruskie onuce i antyszczepionkostwo. Przewodniczący Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Polskich:


Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.350

« Odpowiedz #1950 : 24-09-2022, 05:51 »
https://twitter.com/AgnieszkaSzust3/status/1571743870672687104?t=qUlMa97NyxDA6xrf16vPLw&s=03


Cytat
Agnieszka Szuster-Ciesielska:

"Nie, pandemia się nie skończyła. To tylko myślenie życzeniowe prezydenta USA. Szkoda, że wyrażone publicznie."
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1951 : 24-09-2022, 07:23 »

Szuster w mojej klasyfikacji jest na pierwszym miejscu. A zdjęcie dobre.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1952 : 24-09-2022, 14:04 »

Rząd Wielkiej Brytanii po cichu wycofuje rekomendację szczepień kobiet w ciąży - po 2 latach twierdzenia, że jest to skuteczne i bezpieczne okazuje się że "w chwili obecnej nie można przedstawić wystarczającej pewności co do bezpiecznego stosowania szczepionki u kobiet w ciąży"!

https://psnlin.pl/artykuly,brak-danych-dotyczacych-bezpieczenstwa-u-ciezarnych,17,252.html
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1953 : 25-09-2022, 12:04 »

No i co ruskie onuce i antyszczepionkowcy, zatkało?

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1954 : 25-09-2022, 20:43 »

Antyszczepionkowcy i ruskie onuce podążające za nauką hehehe:


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1955 : 26-09-2022, 09:47 »

Od kilku dni można się szczepić czwartą dawką dwu dawkowej berbeluchy. Zostańcie w domu, noście maseczki, trzymajcie dystans, dbajcie o siebie i innych, wytrzymajcie jeszcze tylko dwa tygodnie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1956 : 26-09-2022, 16:08 »

Półprzyłbica dla podążających za nauką, powstrzymująca najbardziej morderczy patogen w historii świata.
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #1957 : 28-09-2022, 11:38 »

Film Epidemia strachu z 2011. Albo taki był plan, albo na nim się wzorowali. Od 11:50-15:00 i od 1:40:08.

https://vider.info/vid/+fx1exv5
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1958 : 29-09-2022, 14:21 »

Pani Wenke-Jerie podąża za nauką.


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.058

« Odpowiedz #1959 : 30-09-2022, 06:57 »

Słynna na cały świat z wiedzy i prawdomówności ekipa "szczepimy się" nie wiedzieć czemu zmieniła nazwę.

Mnie przekonali. Idę po czwartą dawkę, tylko czy aby przypadkiem nie powinienem zacząć od pierwszej?
Zapisane
Strony: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 111   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!