Aktualności:

Sklep Biosłone --> wejdź

Koronawirus

Zaczęty przez Piotr, 27-01-2020, 23:11

Skorupion

A czy z przyjęciem kolejnej dawki można jeszcze wygrać hulajnogę i czy automatycznie przedłuża się ważność paszportu covidowego? Pytam, bo trochę niezorientowany jestem.

Boru

Cytat: Piotr w 08-12-2023, 07:41
Zgodnie z przewidywaniami jest wysyp nowotworów po szczypawce, a eksperci udają, że nie wiedzą skąd się to wzięło:
https://portal.abczdrowie.pl/plaga-dziwnych-rakow-lekarze-mowia-o-lawinowym-wzroscie-chorych
Pfizer nie próżnuje:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pfizer-kupuje-firme-biotechnologiczna-Seagen-za-43-mld-dolarow-8504257.html
Koncern Pfizer kupił firmę biotechnologiczną za... 43 miliardów dolarów. Seagen specjalizuje się w walce z rakiem - poinformował amerykański gigant farmaceutyczny.

Skorupion

No cóż...szczepionkobiorcy wzięli udział w loterii tylko wygrana inna od obiecywanej hehehe.

Udana

Ale i tak badał niektórzy nie łączą kropek i szczepią się dalej.
Do części zaszczepionych dotarła jednak ta okrutna prawda, ale co mają teraz zrobić? 
Strach powoduje, że ciagle muszą zaprzeczać i podtrzymywać narrację, że to było ratowanie życia.
Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...

Skorupion




A ja wczoraj koło kibla przechodziłem i też już szczęśliwie zaszczepiony.

Skorupion

Panowie podążają za nauką:






Natomiast pani podąża, wierzy i na dodatek kieruje się consensusem naukowym. Brawo dla pani!






Skorupion

Ten też uśmiechnięty, jakaś pandemia uśmiechu, wszyscy się uśmiechają do siebie.



Poziomek

Ten to jest lepszy agent. Chłop se dopisuje dr a jest doktorem nauk o zdrowiu cokolwiek to znaczy :D
Już widzę jak ktoś dostaje zawału w samolocie i wszyscy wołają lekarza. Wtedy wchodzi on dr Damian Parol cały na biało Doktor nauk o zdrowiu, dietetyk, osiłek-amator.
W ogóle wygląda na to jak by był jednym z opłaconych pożytecznych idiotów. Tylko ciekawe kto mu płaci jak chłopa śledzi raptem 2000 osób na Twitterze.
Przy okazji ten przygłup wtórował innemu doktorowi nauk nic nie wnoszących przy okazji wywiadu na temat cholesterolu który tak urzekł Piotra.

A tutaj tragiczna informacja prosto z Australian open.

Dziennikarz który się zafiksował na punkcie niszczenia kariery Djokovica, szkalował go ile się dało za to, że się chłop nie zaszczepił, wtórował rządowi Australli który go deportował 2 lata temu.
Skończyło się tak, że go trafiło na turnieju.
https://humanevents.com/2024/01/20/journalist-who-tried-to-cancel-novak-djokovic-over-not-taking-covid-vaccine-collapses-and-dies-while-covering-australian-open

Udana

Tenże śp. Dickson negował Djokovica pisząc:
?Novak Djokovic może zmniejszyć swoje szanse na zostanie KOZĄ (największym wszechczasów), jeśli odmówi przyjęcia szczepionki?

W innym artykule napisał bardziej ostro:
? Witamy w szalonym świecie Novaka Djokovica: antyszczepionkowa gwiazda tenisa jest czcicielem drzew, który upiera się, że bośniackie ?piramidy? emanują mistyczną energią i że pozytywne myśli mogą OCZYSZCZAĆ wodę?

Dickson określił Djokovica jako ?godnego ubolewania? i wydawał się mieć szczególną obsesję na punkcie jego nieszczepionego statusu.

Dickson stanął po stronie Australii po tym, jak w 2022 r. kraj ten deportował tenisistę w związku z jego statusem szczepień.
Pomimo tego, że był stałym celem Dicksona, Djokovic przekazał w serwisie X pełne szacunku przesłanie kondolencji: ?Niech spoczywa w pokoju??
Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...

Piotr

Szczepiliście się na covid? A podobno wystarczyło zamienić mięso na owoce i warzywa:
https://portal.abczdrowie.pl/najlepsza-dieta-ktora-chroni-przed-infekcja-zmniejsza-ryzyko-zachorowania-na-covid-19-o-39-proc
Jak widać każdą głupotę można ludziom wciskać.

Skorupion

Taka sytuacja:

Premier Słowacji ogłasza dochodzenie w sprawie "cyrku kowidowego" i szczepionek: "Opublikujemy dokumenty i poinformujemy słowacką opinię publiczną, co naprawdę wydarzyło się w okresie pandemii" - oświadczył premier Robert Fico.

Oskarżył poprzednie rządy o przedkładanie interesu BigPharmy nad interes publiczny: "Zarobili dużo pieniędzy na niepotrzebnych zakupach różnych materiałów medycznych i szczepionek".

Co więcej, Fico skonfrontował się z urzędnikami państwowymi, oskarżając ich o przymykanie oczu na zgony sercowo-naczyniowe związane ze szczepionkami.


Sercowo naczyniowe jak najbardziej, ale chyba na czoło stawki wysuwają się turbo raki.

Skorupion

Ooo, doprawdy? Ten patriotyczny, bogoojczyźniany, narodowy rząd znęcał się nad swoimi obywatelami i wyborcami?



Poziomek

Cytat: Skorupion w 30-01-2024, 08:38

Co więcej, Fico skonfrontował się z urzędnikami państwowymi, oskarżając ich o przymykanie oczu na zgony sercowo-naczyniowe związane ze szczepionkami.[/i]

Sercowo naczyniowe jak najbardziej, ale chyba na czoło stawki wysuwają się turbo raki.


Zdecydowanie.
Ilość zgonów w krótkim odstępie czasu od szczepienia nie jest jakaś powalająca. Jednak wzrost zachorowań na nowotwory i tempo w jakim zabiera odszczepieńców na tamten świat już tak.
Dużo więcej ludzi przed 30 zgłasza się do mnie z nowotworami, przed covidem tego nie było. Natomiast najwięcej to tylko słyszę od pacjentów o przypadkach w rodzinie, bo już zostali pochowani.

Skorupion

Cytat: Skorupion w 01-01-2023, 14:43
Niby jest horrendalna ilość powikłań po przyjęciu berbeluchy, ale myślałem, że zgonów będzie więcej, nawet tu pisałem o takich prognozach. Osobiście od dłuższego czasu spotkałem się tylko z jednym. Dobrze podleczony rak po szprycy gwałtownie wystrzelił i po dwóch miesiącach doprowadził do śmierci.
No i raz mało brakowało, młody chłopak, wysportowany, dopadło go zatrzymanie akcji serca. Szybka pomoc, na sygnale do Anina i wyszedł cało. Ale co on i jego rodzina mieli uciechy to ich.

Ten chłopak już czwarty raz miał podobną akcję, natomiast co do raków to rzeczywiście jest jak piszesz, tempo wzrasta. Zobaczymy co kilka najbliższych lat przyniesie.
Z czym ja się spotkałem. Trzy kobitki pracujące w jednym szpitalu, zmuszone do szprycy, mniej więcej w tym samym czasie wykryte nowotwory. Starsza babka, wykryty rak tarczycy, przeżyła od diagnozy 6 tygodni. Az czterech facetów w wieku około pięćdziesiątki, w tym jeden profesor medycyny, u wszystkich błyskawiczny rozwój po diagnozie, trzech z nich nie żyje, tylko profesor się ostał. I ostatni, mój kolega, około 10 lat temu wycięte znamię, do szczepionki było spokojnie. z pół roku temu wykryty guz na prostacie, teraz już prawie wszędzie. Pocięty wzdłuż i wszerz.
Na oddziałach onkologicznych pacjenci już oficjalnie o tym gadają, lekarze na razie w tajemnicy i z niedopowiedzeniami.

Skorupion

Taka sytuacja:







Umarł człowiek w sile wieku, nagle. Miłośnik szczepionki i zamordysta. Nie ma pewności co było przyczyną, ale problem w tym, że wiele takich przypadków zdarzyło się na świecie, ponoć najwięcej nadmiarowych zgonów jest w Chinach i nikt nie sprawdza dlaczego.

Gibbon

I cyk, wszystko jasne:



Poziomek

Skoro specjalista tak twierdzi to lecę się zaszczepić poczwórnie zanim zakrzepnę!

Gibbon

Rzecz w tym, że nie tylko specjaliści ale i eksperci (niestety polscy, nie amerykańscy).

Skorupion

Ale ja głupi jestem.





Kaszlą znaczy mogą zarazić covidem. Decyzja o zamknięciu lasów była genialna!

Gibbon

Wszystko jasne i logiczne:

CytatChoroba X może okazać się nawet 20 razy bardziej śmiertelna - zaalarmował szef WHO podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos


Poprzednia od nietoperzy, to teraz od drzew. Łatwo pójdzie bo te genetycznie są obciążone koroną.