Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 495495 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #400 : 30-04-2020, 16:50 »

Kwarantanna książek na 14 dni w bibliotece po 4 maja:

Ciekawe co za geniusz to wymyślił?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #401 : 01-05-2020, 08:46 »

Trump oficjalnie potwierdziłł o czym od początku gadaliśmy. Kitajce wypuścili kolanoświrusa z laboratorium. Prawdopodobnie przypadkowo, za czym świadczy panika i determinacja z jaką zaczęli go zwalczać. A ultranowoczesne laboratorium do Wuhan dostarczyli Francuzi. Jest git.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #402 : 01-05-2020, 18:49 »

A może tutaj też jest przyczyna:
 - http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27946&Itemid=53
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #403 : 01-05-2020, 21:20 »

Artykuł napisany przez kogoś z aktywną chorobą psychiczną.
Zapisane
Beast
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 25
MO: V.2013-2014, X.2017—
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #404 : 02-05-2020, 16:15 »

Wiara w broń biologiczną zamiast racjonalnego patrzenia na fakty zdrowa tym bardziej nie jest.
Trump prowadzi agresywną politykę wobec Chin na pokaz od dawna, brałabym takie wymysły przez palce. Rzekłoby się - koronawirus stał się bronią polityczną, nie biologiczną.
« Ostatnia zmiana: 02-05-2020, 16:26 wysłane przez Beast » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #405 : 02-05-2020, 17:42 »

Wiara w broń biologiczną? Żartujesz chyba, jest wiedza i pewność. Mają tego sporo i nadal trwają intensywne prace.

Coś takiego napisałem dobrych kilka lat temu:
Trochę się wydarzy zanim przyjdzie do Europy Kalifat. Najpierw wojny walutowe, które już się rozpoczęły, właśnie Mario szykuje bazookę, potem wojny gospodarcze, cła, embarga, rozpad Unii i upadek Euro, masowe bankructwa banków i dopiero fizyczna zawierucha. Może do tego nie dojść, jeśli zdelewarują nieznaną ilość pierdylionów derywatów i coś zrobią z kolejnymi pierdylionami pustego pieniądza nadrukowanego w bankach centralnych. Jak to zrobią? Chyba nikt nie ma pojęcia.
Na razie idzie jak po sznurku. Dalszy ciąg ględzenia będzie w Apokalipsie. Jeden z wątków to nowoczesna wojna hybrydowa o biologicznym obliczu. Nie jutro, nie za rok, ale ty młoda jesteś, doczekasz.
Zapisane
Beast
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 25
MO: V.2013-2014, X.2017—
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #406 : 03-05-2020, 01:02 »

To chyba jest dywersja?
To chyba jest sabotaż?
Bo przecież niemożliwe
By zwykła - głupota?

Pamiętam jak dobre kilka lat temu pisałeś, że mam boreliozę. Ech, 3 stówki poszły...

Apokalipsy jestem akurat stałym czytelnikiem i żadnych wojen hybrydowych nie widzę. Co najwyżej dostrzegam wojnę informacyjną i granie na ludzkiej niewiedzy - zły włada kłamstwem od zawsze. Lata stopniowego zaniżania poziomu edukacji doprowadziły do tego, że ludzie wierzą w maski jak w talizmany i potrzebują instrukcji mycia rąk. Jednocześnie śmieją się ze Średniowiecza. Jeszcze do niedawna Żydzi "roznosili tyfus i wszy" - dzisiaj gotówka i ludzie są posądzani o sianie świrusa. Czekam na podział ludzi na kategorie zgodnie ze stopniem nosicielstwa albo na tych wyszczepionych i niewyszczepionych.
Oczywiście, najciężej dzisiaj będzie ludziom pokazać, że dali się ogłupić, już łatwiej będzie wcisnąć broń biologiczną i takie tam, to się lepiej sprzedaje niż przyznanie do błędu, a przede wszystkim - dalej nakręca emocje.
Nie jest to komentarz co do dziejów Europy, z którymi się zgadzam.
Skoro już odnosisz się do Apokalipsy - przemyśl dokładnie znaczenie wyrażenia fałszywy pokój, byleby nie w tym wątku, bo to nie forum teologiczne.
Jedno się na pewno udało - zredukowanie ceło dwa i wmowienie ludziom, że planeta radzi sobie świetnie bez nich, zamkniętych w domkach. Obawiam się, że to był cel główny eko sekciarzy.
« Ostatnia zmiana: 03-05-2020, 02:11 wysłane przez Beast » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #407 : 03-05-2020, 07:31 »

Cytat
Pamiętam jak dobre kilka lat temu pisałeś, że mam boreliozę. Ech, 3 stówki poszły...
Były powody, dostałaś pewne namiary, żeby sprawdzić, po wykluczenie zdaje się, że zakończyliśmy temat? Trzy stówki hehehe, ale potężny pieniądz. Się ciesz, że to tylko odlot był, a nie borelioza, bo inaczej siedziałabyś na bombie do końca życia.

Chińczycy nie są w czołówce posiadaczy broni biologicznej, ale bardzo chcą być. Kupili od głupich Francuzów ultranowoczesne laboratorium, technologię, ściągnęli swoich naukowców ze świata i knują. W Wuhan prawdopodobnie spuszczali ścieki prosto do kanalizacji, może martwe zwierzęta wyrzucali do ogólnodostępnych śmieci, może jakiś spryciarz wyniósł doświadczalne zwierzę na targ i sprzedał. Szczęście, że kolanoświrus nie jest bardzo śmiertelny, bo inaczej nie było by dwieście tysięcy, a dwieście milionów nieżywych.
Wojny biologicznej na razie nie ma, są przygotowania do niej.
Zapisane
Charles_Bukowski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.01.2017
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #408 : 03-05-2020, 10:10 »

I kto by zyskał na tej wojnie biologicznej, Skorupion?
Zapisane
Beast
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 25
MO: V.2013-2014, X.2017—
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #409 : 03-05-2020, 11:45 »

Cały problem polega na tym, że posługujesz się argumentami na poziomie ostatnich wypowiedzi Radosława Sikorskiego: "papież Jan Paweł Polak II popierał wejście do Unii". Papież nie jest politykiem (a właściwie nie powinien być), a Trump nie jest lekarzem. Teraz będzie próbował wybrnąć z faktu, że popełnił głupstwo nakładawszy kwarantannę, z której zresztą już się chybcikiem wycofał. Ponadto odpowiedzialnością za nią obarczył sprytnie gubernatorów, dzięki czemu w razie ogromnych szkód gospodarczych, będzie można zrzucić winę na nich.
Mnie interesują fakty, a są takie, że wraży wirus ma śmiertelność poniżej grypy sezonowej według badań przeróżnych naukowców. Gdybym była autorką takiej "broni biologicznej", to chyba bym się zabiła ze wstydu. Ponadto broń biologiczną wcale nie jest tak prosta w użyciu jak Ci się wydaje, jest wręcz nieopłacalna, a użyto jej w historii może 3-5 razy. Od samego początku krąży teoria, że to broń biologiczna i takie rzeczy były wygłaszane np. w radiu. Trump postawił taką hipotezę od początku, nie mając na to żadnych dowodów ani badań. To taka sama fałszywa flaga jak World Trade Center i zakończy się tym samym - powiększeniem aparatu kontroli nad obywatelami i to dokładnie na chiński wzór, z którym niby Trump tak bohatersko walczy.
Dopóki nie przedstawisz jakichś rzeczowych dowodów, to jak rozmawianie o kosmitach. Nasuwa się aż porównanie obecnej sytuacji do przeczytania w amerykańskim radiu "Wojny światów" Wellesa. Nie potrzeba prawdziwej inwazji obcych, ludzie sami ze strachu się zabiją.
Za to z wojny informacyjnej korzyści są przeogromne i już je widzimy, a to dopiero początek - 2020 rok jeszcze się nie skończył. Mam nadzieję, że wiesz czym był eksperyment stanfordzki.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #410 : 03-05-2020, 17:08 »

Z czym ty polemizujesz? Nie twierdzę tu, że kolanoświrus jest bronią biologiczną. Raczej uciekł podczas prac i eksperymentów nad nią. Z tego co się orientuję Trump mówił to samo.
Skośni są zacofani wobec reszty cwaniaków i swoim sposobem próbują ich dogonić. Swoim czyli wykradając, szpiegując, kupując gotowce, kopiując jeden do jednego. Będą błędy.

Cytat
a Trump nie jest lekarzem
Ubawiłaś mnie. Wiesz co i od kogo codziennie dostaje Trump na biurko?

Cytat
I kto by zyskał na tej wojnie biologicznej, Skorupion?
Sprytniejszy, bardziej zdeterminowany, szybszy, pozbawiony skrupułów lub wyjścia. Pytanie wydaje sie podchwytliwe, ale jest słabo podchwytliwe. Mogą już być, a może niedługo będą mikroby selektywne. Na przykład załóżmy taki etnowirus, który atakuje czarnych, białych czy Kaszubów. Albo drobnoustroje, na które atakujący ma antidotum.
Zapisane
Beast
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 25
MO: V.2013-2014, X.2017—
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #411 : 03-05-2020, 21:25 »

Makrela też dostaje na biurko rozkazy, które posłusznie wykonuje. Trump jest chociaż bardziej niezależny finansowo.
Nie przekrzyczę Cię i nie mam takiego zamiaru. Po prostu pokazuję, że mass media będą teraz wytykać Chiny palcami oraz obarczać winą za całe zajście i zaraz pojawią się cła, walka o dominację, ale nikt palcem nie pokaże na siebie i nie przyzna się do błędu w ocenie zagrożenia. Już pod pozorem tego, że "Chiny chcą wykupić firmy" proponuje się nacjonalizację przedsiębiorstw w całej Europie.
« Ostatnia zmiana: 03-05-2020, 21:56 wysłane przez Beast » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #412 : 05-05-2020, 13:14 »

Trump dostaje na biurko rozkazy, które wykonuje? Duże zaskoczenie, skąd masz takie informacje, brzmią dość kabaretowo. Miałem na myśli codzienne raporty wszystkich agencji wywiadu, a tych kowboje mają sporo o bardzo wysokiej jakości. Tak więc Trump jest zapewne najlepiej poinformowanym człowiekiem na świecie.
« Ostatnia zmiana: 05-05-2020, 13:23 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #413 : 05-05-2020, 16:36 »

A, że świrus może być groźny, jak Mistrz pisał, to zobaczcie tu: https://www.facebook.com/kasiakowalskapl/videos/822855641736461/?v=822855641736461
Córka Kasi Kowalskie ponoć musiała zostać zaintubowana. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chyba rzecz dzieje się w Anglii. Kowalska dość długo zmaga się z boreliozą, ma niefarta kobitka.

Okazuje się, że to była ściema. Jest taki burdel z tym wirusem, że nikt nic dokładnie nie wie:
https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Ola-Kowalska-wyszla-ze-szpitala.-Corka-Kasi-Kowalskiej-pokazala-wymowne-zdjecie-FOTO

Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #414 : 06-05-2020, 21:46 »

Czy jest sens robić test immunoenzymatyczny, czy to strata kasy?
https://www.immquest.pl/o-naszych-testach?fbclid=IwAR2-JGo0lnPSZOMG5dozXX20U-rAkfN5dVVpD1kydInbtEHu6b-OL7BYXa8
Zapisane
Kamilk
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 19.04.2020
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #415 : 07-05-2020, 16:36 »

Czy jest sens robić test immunoenzymatyczny, czy to strata kasy?
Jako, że moja ciekawość zwyciężyła, kupiłem dwa testy kasetkowe przez internet (dla siebie i żony), bo chorowaliśmy w lutym i marcu. Koszt testu to 69 zł, ale widzę, że można znaleźć taniej. Podobny do testu ciążowego. Daje się tam odmierzoną krew oraz bufor. Wynik odczytuje się do 15, max. 20 minut. Pokazuje czy ma się przeciwciała IgM i/lub IgG. Teoretycznie osoba "prywatna" nie może go kupić, bo zabieg nakłucia palca może zrobić tylko "profesjonalny użytkownik", no ale jak się chce, to wszystko można.

Wczoraj zrobiłem sobie jeden test - nic nie pokazał, nawet kreski kontrolnej. Zrobiłem drugi - to samo. Zadzwoniłem do sprzedawcy - powiedział, że czasami się tak zdarza z tymi testami. Ma mi wysłać jeszcze raz dwa testy, tylko powiedział, żebym zaczął test od żony smile

Firm, które produkują testy jest dużo. Pewnie różne laboratoria mają różnych firm. Może po prostu test tej firmy, której mi udało się kupić, to badziew? Niby ma certyfikaty... Dam znać za kilka dni co wyszło.
« Ostatnia zmiana: 07-05-2020, 16:43 wysłane przez Kamilk » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #416 : 09-05-2020, 14:42 »

Jestem prawie pewien, że główna fala zachorowań na kolanoświrusa poszła w Polsce w styczniu i lutym. Szybko się gamonie zorientowali.
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #417 : 10-05-2020, 12:09 »

Oczywiście, że tak! W moim najbliższym otoczeniu najwięcej zachorowań było w styczniu i lutym, także wśród dzieci. A to co teraz jest, to tylko sztuczny cyrk.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #418 : 10-05-2020, 13:18 »

W całej Polsce tak było.
Niewyspany powinien wydać zarządzenie, żeby co bardziej strachliwi oprócz masek przymusowo zakładali pampersy.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #419 : 10-05-2020, 17:54 »

Z maskami też jest kabaret. Noszą je rowerzyści, samotnie jadący kierowcy, biegacze, poruszający się na zewnątrz w odosobnieniu. Kompletnie bez sensu, zaplują się tylko. Sens ma tak jak na salach operacyjnych - w zamkniętym pomieszczeniu, często zmieniane. Ograniczają wówczas ilość rozsiewanych mikrobów, chociaż oczywiście nie eliminują całkowicie.
Badania na ten temat jeszcze przed erą kolanoświrusa: https://journals.lww.com/epidem/fulltext/2011/01001/Influenza_Virus_Aerosols_in_Human_Exhaled_Breath_.126.aspx
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!